12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

WYJAZD DO CHORWACJI

stach05 2011-07-12 14:20:48
Wybieramy się samochodem do Chorwacji w drugim tygodniu sierpnia, nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów wycieczki.
Może był ktoś niedawno i chciałby podzielić się informacją, gdzie najlepiej pojechać, co zwiedzić no i oczywiście gdzie spać. Potrzebujemy jakiś namiarów na domek, najlepiej dla 8 osób.
Dzięki za wszelkie informacje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WYJAZD DO CHORWACJI
reniferlopez 2011-07-12 15:09:18 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WYJAZD DO CHORWACJI
reniferlopez 2011-07-12 15:12:49
a może lepiej czarnogóra...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WYJAZD DO CHORWACJI
Viggen 2011-07-12 21:51:39
Witam, zazdroszcze troszke, bo w tym roku chyba nie uda mi się jechac Co do porad, jak jedziesz przez Węgry nie zapomnij o vinecie (mozna kupić za Euro na stacjach) Chorwacja autostrady płatne na każdym wyjeździe.Do Szibeniku jest ok 1100 km, czas jazdy nasz rekord 9 godzin, spokojnej jazdy ok 12-13, najgorsza droga jest na Słowacji, póżniej Węgry i Chorwacja autostrady :D

Co do miejsca, najbardziej podobała mi się Środkowa Dalmacja od Szibeniku po Split, piekne miasteczka (najładniejszy Trogir, Prmosten). Nie wiem kiedy jedziecie, jeżeli we Wrześniu, to nie trzeba nic rezerwować, wcześniej w sezonie dla ósemki może byc ciężko coś znaleźć w jednym miejscu. Ja ostatnio byłem na wyspie Ciovo - w Crikvenicy. Polecam!!! 2 tygodnie nie zapalałem samochodu, do Splitu i Trogiru co godzine pływają wodne autobusy:) i jeżdżą MPKi. Wszystko na miejscu. Noclegów można poszukać na: http://www.adriatic.hr/

Co do cen:
Piwo :) najlepsze Karlovacko, cena w złotówkach lane ok 6 -10zl, w sklepie butelkowe ceny podobne jak u nas. Bardzo dobre pieczywo, owoce i wędliny ceny europejskie:)
Ceny w restauracjach w przeliczeniu na złotówki taniej niz nad Polskim morzem (byłem w tym roku w Rewalu i do dziś jestem w szoku)...
Jak o coś chcesz zapytać pytaj... wieczorem zaglądne to odpowiem co nieco.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WYJAZD DO CHORWACJI
bogna 2014-06-18 14:37:06
Ponawiam temat,jakieś sprawdzone namiary na domek,8 osób,mile widziany nr kontaktowy do rezerwacji,dzięki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WYJAZD DO CHORWACJI
mariastock 2014-11-23 23:44:09
Cześć, byłam w Chorwacji już kilkakrotnie i za każdym razem korzystałam z ofert z tej stronki,
tu masz link : rezerwujnocleg.com/noclegi-chorwacja.

Jestem przekonana, że znajdziesz tu coś dla siebie, ceny są na prawdę spoko, można znaleźć tu apartamenty dla jednej osoby jak i dla większej grupy. Ostatnio byłam tam w raz ze znajomymi, w sumie było nas 10 osób i bez problemu znaleźliśmy zakwaterowanie.
Mam nadzieję, że udało mi się pomóc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WYJAZD DO CHORWACJI
konto usunięte 2014-12-15 21:49:12
Sprawdzone: https://www.airbnb.pl/, zapamiętam czym niżej tym lepsza pogoda ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in