14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

wybory

jaca139 2010-11-01 13:36:18
na kogo oddacie głos wyborach na burmistrza miasta limanowej oraz na jakich ludzi w wyborach do rady miasta?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
Julekk 2010-11-01 13:48:58
A co Cię to obchodzi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-01 14:38:12
na jednego z kandydatow.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
leon 2010-11-01 18:08:59
Wybory są tajne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-01 18:17:58
na najlepszego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-01 18:52:46
jaca139 ... a dlaczego pytasz ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
jaca139 2010-11-01 19:53:22
z ciekawości ponieważ nie wiem na kogo mam oddać głos.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-01 20:18:02
ja zaglosuje na Jozefa Kowalczyka dlaczego ? jako jedyny z tych 4 kandydatów nie jest NAUCZYCIELEm !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
cichociemny 2010-11-01 20:33:16
A co ta pani U.N.robi na Limanowa in.?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-01 23:55:01
Nauczycieli ci u nas przesyt, każdy inny kandydat z innego środowiska mile widziany. Ciepłym kluchom nauczycielskim dziękujemy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-02 08:03:51
Pan Biedroń mimo, iż jest nauczycielem przez ostatnie lata pracował na wysokim stanowisku i jako JEDYNY ZNA SIĘ NA RZECZY!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
jezykiemi 2010-11-02 14:47:11
Leonie, wybory są jawne, samo głosowanie jest tylko tajne; gdyby było tak jak piszesz to nie wiedzielibysmy na kogo głosujemy oraz nie znalibysmy wyników, pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-02 18:56:34
tylko może uda się do sejmiku lub na burmistrza tu stołek a tu się uda. NIE......
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-02 18:58:10
trzeba isć w jednym kierunku dać innym szanse
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-02 19:04:54
jaca139 nie ma takiej potrzeby abym opowiadała na forum ... na kogo zamierzam głosowac ..to jest moje i tylko dla mnie !!! Jeśli wybór będzie chybiony będę miała pretensje sama do siebie ....:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-02 21:57:56
candy Biedron byl juz burmistrzem i obecnie jest radnym wojewodzkim i nie zrobiul nic to najlepszy dowod ,ze NAUCZYCIELOM NALEZY PODZIEKOWAC !!! /
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-03 08:00:40
Kiedy był burmistrzem miał niespełna 30 lat i zero doświadczenia. Co TERAZ JUŻ MU NIE ZARZUCISZ!!! Bo z pośród wszystkich kandydatów najlepiej zna się na rzeczy!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-03 09:22:37
ja uwazam ze biedron nadaje sie co najwyzej do pługa ! To moje zdanie i tyle .Juz mielismy 8 lat nauczyciela a teraz kolejny sie pcha.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-03 17:19:03
Niektórzy politycy nie robią nic po wyborze ich na funkcje publiczne, biorą tylko kase, nic poza tym, może czasem zagłosują. Jeśli ci politycy mają jakieś swoje firmy to inwestują w te firmy kase z funkcji publicznej i chyba tylko do tego celu jest takim ludziom potrzebne stanowisko publiczne, no może jeszcze do tego,żeby wiedzieć jaka firma wygra przetarg,żeby firma takiego polityka czy też osób z takim politykiem związanych mogła dać niewiele ale jednak lepszą ofertę i wygrać. Jeśli myślicie,że wśród kandydatów są ludzie, którzy chcą coś zrobić dla Limanowej to możecie się pomylić, każdy chce na wyborach odnieść w jakiś sposób osobistą korzyść. Jest tu komentarz,że Robaczek111 jeśli źle zagłosuje to będzie miała pretensje tylko do siebie - wybory władz to czysty przypadek. Każdy obywatel i obywatelka głosują jak chcą, a kto wygra to już całkiem inna bajka. Dużo jest plakatów, reklam kandydatów ale gdzie jest program tego co ci kandydaci chcą zrobić ? Dlaczego nikt nie dyskutuje o programie ? Wybory to jakiś dziwny rytuał - Imie Nazwisko, logo partii, uśmiechnięta twarz i na tym koniec - wybierajcie ludzie spośród uśmiechniętych twarzy bez programu, to jakaś parodia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-03 17:21:56
Niektórzy politycy nie robią nic po wyborze ich na funkcje publiczne, biorą tylko kase, nic poza tym, może czasem zagłosują. Jeśli ci politycy mają jakieś swoje firmy to inwestują w te firmy kase z funkcji publicznej i chyba tylko do tego celu jest takim ludziom potrzebne stanowisko publiczne, no może jeszcze do tego,żeby wiedzieć jaka firma wygra przetarg,żeby firma takiego polityka czy też osób z takim politykiem związanych mogła dać niewiele ale jednak lepszą ofertę i wygrać. Jeśli myślicie,że wśród kandydatów są ludzie, którzy chcą coś zrobić dla Limanowej to możecie się pomylić, każdy chce na wyborach odnieść w jakiś sposób osobistą korzyść. Jest tu komentarz,że Robaczek111 jeśli źle zagłosuje to będzie miała pretensje tylko do siebie - wybory władz to czysty przypadek. Każdy obywatel i obywatelka głosują jak chcą, a kto wygra to już całkiem inna bajka. Dużo jest plakatów, reklam kandydatów ale gdzie jest program tego co ci kandydaci chcą zrobić ? Dlaczego nikt nie dyskutuje o programie ? Wybory to jakiś dziwny rytuał - Imie Nazwisko, logo partii, uśmiechnięta twarz i na tym koniec - wybierajcie ludzie spośród uśmiechniętych twarzy bez programu, to jakaś parodia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-03 17:28:13
coz to tez fakt
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-03 17:28:31
ups sorry, moja wypowiedź dodała się sama dwa razy - przypadek. Do admina prośba o usunięcie jednej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-03 17:29:56
bergson - to nie też fakt ale to przedewszystkim fakt - najpierw ludzie piastujący stanowiska publiczne realizują swoje osobiste interesy,a jeśli coś zrobią dla miasta to tylko przy okazji i nie za dużo,żeby ludzie ich wybrali na kolejną kadencje podczas której też będą realizować swoje interesy i jak dobrze pójdzie to może zrobią 10% tego co obiecali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-03 17:35:42
glosrozsadku zgadzam się z Tobą ... ale czasem jeden głos może zawarzyc na wyborze danego kandydata ...!!! Zresztą kogo byśmy nie wybrali ... zawsze znajdą się głosy "za" i "przeciw"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-03 18:03:32
Robaczek111 - czyli musi być bajzel ka kółkach bo skoro trzeba wybierać to trzeba gdzieś dać krzyrzyk byleby tylko zagłosować. Czy ktoś z obecnych ludzi na forum zna programy kandydatów ? czy ktoś wie co oni konkretnie chcą zrobić dla miasta ? Bo mi nie wystarczy ładny uśmiech z imieniem i nazwiskiem i logo parti,żeby na kogoś oddać głos, muszę jeszcze wiedzieć co ten ktoś chce zrobić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-03 18:11:02
szczerze .... ? Nie znam szczegółowych programów ... Mam swojego kandydata ... i na Niego zamierzam głosowac ... Ale wiekszośc ludzi pójdzie , postawi krzyżyk ... byle jak , byle gdzie .. mam tutaj na myśli ludzi starszych ... którzy nie nadążają w tym wyścigu "szczurów"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
Janek64 2010-11-03 18:29:15
glosrozsadu wreszcie przemówiłeś oby to dotarło do wyborców.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-03 19:11:14
Robaczek111 - no ale powiedzmy sobie szczerze jakie kryteria ludzie stosują przy głosowaniu - najczęściej głosują na znajomych, a jak nie mają znajomych kandydatów to głosują na obojętnie kogo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
vanitas01 2010-11-03 19:33:02
Bardzo prosze tylko ni na pana Józefa K. Bo wystarczy zapytać tych co pracowali u niego w szwalni. I nie sądze by kto kolwiek z nich chciał na niego głosować.I wielu nie dostało zapłaty godnej zapłaty do dziś.Stanowcze NIEEEE !!!!! Wolę już nauczyciela !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-03 19:42:48
glosrozsadku dokladnie ludzie głosują na znajomych , sąsiadów ... nie patrząc na program wyborczy ! Osobiście znam kilku kandydatów na radnych .... jedyny cel jaki sobie wyznaczyli to uzyskac wymaganą liczbę głosów ...! Liczą się dla nich korzyści finansowe , nawiązane znajomosci ....resztę mają w doopie !!! Więc na kogo zagłosuję ... hmmmm chyba na znajomych .... przynajmniej wiem co mogę się po Nich spodziewac !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-04 13:13:07
Robaczek111 - Skoro wiesz,że dla jakichś ludzi liczą się przedewszystkim korzyści finansowe i,że ci ludzie nie chcą niczego robić dla miasta to nie powinno się takim ludziom ułatwiać tylko utrudniać zdobycie funkcji publicznej. Trzeba głosować na tych ludzi, którzy chcą coś zrobić dla miasta, a nie na tych ludzi, którzy sobie kpią z ludzi, którzy na nich będą głosować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-04 13:14:33
vanitas01 Kto jak kto ale akurat Józef K mógłby rozbić stary układ KULMAnów Limanowskich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
konto usunięte 2010-11-04 19:32:39
smutasy tez nie bo sie udziela atmosfera zła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
juhas77 2010-11-05 11:35:40
Do glosrozsadku:) Józef K. to dobry kolega KULMAnów, już od liceum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
glosrozsadku 2010-11-06 02:15:58
juhas77 - jak ktoś władze obejmuje to znajomości idą w las :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybory
panel 2010-11-14 11:04:37
ale Kowalczyk jest postkomunista, dlatego odpada,chyba, ze ktoś tęskni za kojmuną
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in