22°   dziś 16°   jutro
Poniedziałek, 06 maja Filip, Judyta, Jan, Jakub, Benita
1994

Tematy archiwalne

Wybory - raz jeszcze ;)

sencio 2010-06-12 00:06:40
Wiem, że może już tego trochę za dużo ale zastanowiło mnie to co powiedział mi dzisiaj kolega w pracy. "Wybory Prezydenckie w obecnej postaci wcale nie są demokratyczne. W pełni demokratyczne byłyby gdyby zabroniono publikacji sondaży na przynajmniej pół roku przed wyborami. Wówczas słupki poparcia (w pierwszej turze) wyglądałyby zupełnie inaczej" Muszę przyznać, że ma gość trochę racji. Większość głosuje tak by głos się nie zmarnował i często "wybiera mniejsze zło".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wybory - raz jeszcze ;)
borek 2010-06-12 07:05:19
W Polsce pewne są tylko podatki i śmierć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wybory - raz jeszcze ;)
konto usunięte 2010-06-12 10:21:54
borek o powodzi zapomniałes
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wybory - raz jeszcze ;)
dionelwa 2010-06-12 12:57:57
Zwracam się do wszystkich którzy są przeciwnikami któregoś z kandydatów. Jeśli widzisz wywieszony na drzewie lub na jaklimś słupie ( w miejscach nie do tego przeznaczonych) zgłaszajcie tego fakt i niech dany komitet płaci za zaśmiecanie oraz wywieszanie plakatów w niewłaściwych miejscach. Zamiast targać plakaty i śmiecić , zresztą po co się męczyć - lepiej dany fakt zgłośić. Niech płacą Kary.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wybory - raz jeszcze ;)
dionelwa 2010-06-12 20:25:33
Rozklejania plakatów wyborczych w niedozwolonych miejscach zabrania kodeks wykroczeń i ordynacja wyborcza. Sprawca złamania przepisów może zostać ukarany grzywną - do 500 zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wybory - raz jeszcze ;)
borek 2010-06-14 10:48:43
Dlaczego nie ma kandydatki Kobiety.Każdy meżczyzna to tylko pewny problem.Dlatego taką mamy Polskę i tyle biedy i pazernej głupoty,bo mężczyzna to takie nasienie że umie tylko brać a nie dać.Widzieliście jak radziła sobie Anna Gronkiewicz kierując powodzią w Warszawie?Patrzcie na tych Panów jak się zachowują,jak kłamią.Posiąśc władzę to tak jak wcześniej naćpać się aby kłamstwa wychodziły przekonywujące.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in