8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

wybór lekarza prowadzącego ciążę

wcia 2011-01-22 09:46:17
proszę o opinie dotyczące wyboru lekarza prowadzącego ciąże oraz czy lepiej wybrać tego przyjmującego prywatnie czy państwowo, proszę o uzasadnienie swojej opinii - dziękuję
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
elwi221 2011-01-22 10:10:55
Pierwszą ciążę prowadził mi lekarz...państwowo i powiem Ci szczerze jakie państwo tacy lekarze...nie obrażając nikogo(mówię o swoim przypadku)więc mogę odradzić...mam tylko szczęście ,że synek urodził się zdrowy i ciąża przebiegała w miarę bezproblemowo.... być może coś się w tym temacie zmieniło jednak nie ryzykuję teraz gdy jestem w drugiej i chodzę prywatnie do P.Leśniaka:)Jestem bardzo zadowolona gdyż wszelkiego rodzaju badania USG itp.mam zrobione dokładnie a do tego lekarz ten podchodzi indywidualnie do pacjentki a przy tym jest ludzki miły i sympatyczny:)oczywiście płacę za to ale znam przypadki , że mimo prywatnej kontroli lekarza nie było kolorowo...dlatego polecam z czystym sumieniem prywatną opiekę i lekarzy z doświadczeniem i dobrą opinią :) Zaznaczam ,że jest to moje prywatne zdanie:D Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
ulllaa 2011-01-22 10:35:00
zgadzam sie z przedmówczynią:) i polecam pana Leśniaka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
wcia 2011-01-22 11:25:40
a można spytać ile taka wizyta kosztuje??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
miro 2011-01-22 12:25:03
A ja za pierwszym razem chodziłam prywatnie, wszystkie badania były płatne, wizyty też. W drugiej ciąży chodziłam "państwowo" i niczym się te wizyty nie różniły od prywatnych, tylko tyle , że wszystko miałam za darmo. Fakt, że ciąże przebiegały w miarę bezproblemowo, więc nie było sensu wydawać kasy. Państwowo chodziłam do dr Sołtysa lub Leśniaka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
fajny 2011-01-22 13:38:55
Moja żona, też chodziła prywatnie do Leśniaka i jest bardzo zadowolona, jeśli będziemy mieć kiedyś drugie dziecko to na pewno też wybierze tego lekarza. Co do kosztów wizyty to płaciła 70 zł (koszt badania+USG)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
bela 2011-01-22 16:13:28
Ja osobscie polecam lekarza Pieniążka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
konto usunięte 2011-01-22 17:50:13
polecam Leśniaka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
malaMI 2011-01-22 21:48:17
polecam p. Leśniaka:)co do ceny to od nowego roku podniósł się o 10 zł czyli już teraz zapłacisz 80 zł za wizytę ale warto:)bardzo dokładnie robi wszystkie badania.odpowie na Twoje pytania i doradzi. Ja polecam ale to moja opinia i moje odczucie,p.s.moje znajome też do niego chodzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
konto usunięte 2011-01-22 23:26:09
polecam lekarza Pieniązka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
marchewka919 2011-01-23 15:53:40
Polecam doktora Gorycę.Wizyta 40 zł.Cierpliwy, życzliwy, kompetentny, odpowie profesjonalnie na każde pytanie, jest oazą spokoju.Pacjentów traktuje podmiotowo.Ratuje życie maluszków, kiedy inni lekarze twierdzą, że nic się nie da zrobić, bo np.poronienie jest w toku. Ponadto jest świetnym chirurgiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
marchewka919 2011-01-23 15:54:32
Polecam doktora Gorycę.Wizyta 40 zł.Cierpliwy, życzliwy, kompetentny, odpowie profesjonalnie na każde pytanie, jest oazą spokoju.Pacjentów traktuje podmiotowo.Ratuje życie maluszków, kiedy inni lekarze twierdzą, że nic się nie da zrobić, bo np.poronienie jest w toku. Ponadto jest świetnym chirurgiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
bonnie 2011-01-23 21:53:48
Ja polecam Leśniaka. Jest bardzo cierpliwy dla pacjentek, nawet dla tych "wymyślających". Nie ignoruje żadnych spraw, zleca dużo badań, jest solidny. Poza tym jest miły i życzliwy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
kami 2011-01-24 19:59:48
Ja polecam dr Gorycę miły, sympatyczny, a przy tym bardzo dokładny, ma czas dla każdego pacjenta, odpowiada na każde pytanie, zleca dużo badań a ponadto teraz otwiera swój szpital koło Zakliczyna. Wizyta faktycznie kosztuje 40 zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
gargamelek 2011-01-25 12:50:42
marchewka919 podaj namiary na dr. Gorycę jeśli takie posiadasz. Dziękuję
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
marchewka919 2011-01-25 22:31:58
Telefon do p.Gorycy: 606483434 lub 014 6843434.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybór lekarza prowadzącego ciążę
konto usunięte 2011-01-27 19:18:50
Bez dwóch zdań dr Leśniak!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in