14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

wybielanie zębów

sprawiedliwy 2011-02-01 14:33:52
jaką pastę do zębów polecacie w wyżej wymienionym celu ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybielanie zębów
MAGNUM 2011-02-01 15:52:55
sprawiedliwy...nie wiem czy w naturze dostaniesz,ale wiem,że jest taka mała buteleczka i to nie jest pasta,ale taki płyn,który nakłada się na szczoteczkę i on dobrze wybiela.Osobiście używam Colgate i płynu Aqafresh do płukania zębów.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybielanie zębów
zoner 2011-02-01 16:39:10
jeżeli palisz albo masz kamień nazębny zgłoś się do dentysty niech go usunie dopiero wtedy pasta czy płyn będą ząbki szybciej białe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybielanie zębów
gargamelek 2011-02-01 19:32:26
Uważaj z wybielającymi pastami czy płynami, częste ich stosowanie może uszkodzić szkliwo, gdzies czytałem, że nie zaleca sie częstego stosowania wybielających past. Najlepiej porozmawiaj o tym ze swoim dentystą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybielanie zębów
konto usunięte 2011-02-01 21:30:50
pasta SUPERSMILE, jezeli nie palisz, efekt widoczny juz po 1 tyg uzywania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybielanie zębów
marcins87 2011-02-01 23:48:19
Polecam Opalescence, jednak potrzebne są nakładki specjalnie na Twoje górne i dolne zęby. Naprawdę działa!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybielanie zębów
unagi 2011-02-02 00:49:42
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybielanie zębów
unagi 2011-02-02 00:54:45
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wybielanie zębów
gosh 2011-02-06 14:27:21
jeśli chodzi o "pasty wybielające" to jest to gorsze zło niż normalna pasta - ponieważ one niczym PRAWIE się nie różnią od zwykłych past. jedyna różnica jaka jest miedzy nimi to taka, iż posiadają większe granulki które powodują szybsze ścieranie szkliwa. najlepiej to iść do dentysty w celu usunięcia kamienia, zakupić dobra pastę (wg mnie colgate total 12 - zwykła) używać płynu do płukania jamy ustnej Listerine (fioletowa) oraz fajnie by było tez nici dentystycznej :) aaaa i w sumie podstawa to dobra szczoteczka - 0ral B polecam :) to są moje propozycje :) JESTEM BARDZO ZADOWOLONA :-) pozdrawiam, uśmiechnięta ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in