14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Wszystkich Swiętych -Pytanie

aligator 2015-10-21 00:16:07
Witam Wszystkich.pisze w takiej sprawie to nie zart.Niestety nie mogę być w tym roku na Wszystkich Swiętych na grobie mojego taty bo jestem za granicą a chciałbym żeby płoneły znicze czy jest cos takiego podobnego jak poczta kwiatowa tylko mi chodzi nie o kwiaty tylko o zapalenie zniczy na tym grobie.Bede wdzieczny za madre odpowiedzi..

Pozdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wszystkich Swiętych -Pytanie
sweetfocia 2015-10-21 08:27:35
Gdzie to ma być? Po ustaleniu, o który grób chodzi robię zdjęcie telefonem i wysyłam Ci jako mms. Jak potwierdzisz, że to ten. Ustalamy zakres prac i cenę. Po wpłacie na konto, robię to co uzgodniliśmy, następnie wykonuję kilka fotek i wysyłam jako mms, aby potwierdzić wykonanie zlecenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wszystkich Swiętych -Pytanie
Zaciekawiona 2015-10-21 09:45:11
Zapal znicz na kogos "zapomnianym" grobie i pomodl sie za tatę gdziekolwiek jestes, a nie daj sie naciagac.... fotka mms za wykonanie zlecenia-to jest żart! Swoja drogą to miło, że sa ludzie dla których tak istotna jest pamięć o bliskich... a SweetFocia (chyba pasjonatka fotek:) ) niech sie wezmie za konretna prace:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wszystkich Swiętych -Pytanie
Frann 2015-10-21 10:39:09
Czy nie pomyślałeś o jakiejś rodzinie, sąsiadach znajomych? Przecież na pewno jest ktoś kogo możesz o to poprosić? Często jest tak, że ktoś opiekuje się grobem gdy najbliższa rodzina mieszka daleko..Nie wierzę, że nie masz zupełnie kontaktu do nikogo gdzie pochowany jest Twój tato. Pomyśl, że jakaś firma być może zapali znicz uporządkuje grób-ale zrobi to machinalnie. Zgarnie kasę i tyle. A ktoś kto znał Twego ojca-westchnie, pomodli się i być może to będzie ważniejsze niż cała "otoczka". Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wszystkich Swiętych -Pytanie
sweetfocia 2015-10-21 14:02:51
Na czym niby miałaby polegać konkretna praca?
Czy sprzątanie i ozdabianie cudzych nagrobków za odpłatnością uzgodnioną ze zleceniodawcą nie jest uczciwym zajęciem?
Tu nie chodzi o zwalanie na rodzinę i znajomych pamięci o najbliższych, tu trzeba coś od siebie zrobić.
Na razie nie wymyślono aplikacji na smartfona, która by porządkowała groby, układała i zapalała znicze w realu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wszystkich Swiętych -Pytanie
Przemek217 2015-10-21 17:20:37
Jeśli grób znajduje się w Limanowej, ja mogę zapalić znicz i pomodlić się bez żadnych opłat, tylko musisz napisać mi jak znajdę ten grób.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wszystkich Swiętych -Pytanie
Margerita 2015-10-21 19:06:16
Też mogę pomóc, nieodpłatnie rzecz jasna,tylko napisz gdzie jest grób
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wszystkich Swiętych -Pytanie
aligator 2015-10-24 22:19:06
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi .chodziło mi tylko o zapalenie znicza w moim imieniu,tak mam rodzinę tylko jak poinformowałem ze nie moge przyjechac to sie na mnie obraziiło rodzeństwo,takie zycie raz lepiej raz gorzej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wszystkich Swiętych -Pytanie
aligator 2015-10-24 22:20:41
Co do grobu to jest w Limanowej ale juz jedna osoba co w wolnej chwili zapali znicza...naprawdę dziekuje wam wszystkim..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in