12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

Wrażenia po otwarciu BRICOMARCHÉ

konto usunięte 2014-03-16 13:30:50

Jak w temacie, jakie macie wrażenia po otwarciu BRICOMARCHÉ na Kościuszki w Limanowej? Byłem tam dopiero wczoraj, nawet może być, jest spory wybór, ale też nic specjalnego. OBI czy Castorama to to nie jest... Znaleźliście coś ciekawego, wartego uwagi, jakieś okazje etc?

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wrażenia po otwarciu BRICOMARCHÉ
Sara 2014-03-16 15:33:16
Towar jak wszędzie w takich sklepach , nic nowego a ceny jak dla mnie to drogo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wrażenia po otwarciu BRICOMARCHÉ
fuckinshit 2014-03-16 19:16:14
Nic specjalnego, ceny mogłyby być niższe. Dobrze, że jest taki market w pobliżu, ale jak wspomniałeś, obi czy castorama to to nie jest. Tak btw, orientuje się ktoś, jakie są ceny czarnej agrowłókniny w tym Bricomarche?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wrażenia po otwarciu BRICOMARCHÉ
lidiafol 2014-03-16 19:20:00
oBrico było w Sączu jest w Brzesku wszedzie zaliczają porażki towar dziadowski, ceny wysokie, obsługa szkoda gadać...
nie wyobrażam sobie kupować tam towaru do budowy domu lub remontu ten sklep się o tego nie nadaje. O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wrażenia po otwarciu BRICOMARCHÉ
konto usunięte 2014-03-16 20:54:02
A jakie mogą być wrażenia? Stado swołoczy rzuciło się na to otwarcie jakby pierwszy raz byli poza swoją wioską. Mam wrażenie, że pod rządami Biedy Limanowa cofnęła się o jakieś 40 lat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wrażenia po otwarciu BRICOMARCHÉ
konto usunięte 2021-01-18 10:15:52
Zgadza się, zaopatrzenie jak wszędzie. Ja akurat szukałam drzwi przesuwnych to nie znalazłam nic ciekawego. Ostatecznie kupiłam przez internet na Mirjan24: https://www.mirjan24.pl/1102-drzwi-przesuwne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in