8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1205

Hyde Park

woda , a raczej jej brak

konto usunięte 2011-08-02 22:44:30
witam wszystkich.od paru lat borykam sie z problemem ktory jest znany dla wielu a mianowicie z niedostateczna iloscia wody na dzialce.pamietam od dziecka ze nigdy w rodzinnym domu nie bylo jej za duzo w studni i dlatego wychowany jestem by ja szanowac ale lata lecialy i dzisiaj mieszkam we wlasnym domu z rodzina gdzie niestety pojawic sie zaczal ten sam problem co w rodzinnym domu.w przeciagu trzech lat wykopalem dwie studnie gdzie woda jest ale jak na potrzeby zwlaszcza przy malych dzieciach nie za duzo.myslalem nad studnia glebinowa ale jak dla mnie stosunek koszt-gwarancja jest troszke niewspolmierny i stad moja prosba do wszystkich zainteresowanych tematem o jakies rady ewentualnie jesli ktos z was zna uczciwego i uznanego czlowieka ktory szuka wody bardzo prosze o kontakt bwrp@wp.pl lub jesli jest to zgodne z zasadami hyde-parku umiescic namiary tutaj bo napewno pomoze to nie tylko mi ale wielu osobom z takim problemem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: woda , a raczej jej brak
konto usunięte 2011-09-10 20:07:34
Ja z kolei mam studnię, w której nawet nie jest źle z wodą (chyba, że lato jest wyjątkowo suche) cóż z tego skoro od kilku lat podchodzą do studni jakieś ścieki z wyżej położonych zabudowań i woda nie nadaje się do picia:( Mimo wyczyszczenia studni i ponownego zbadania w Sanepidzie woda nadal jest niedobra:( Nie czuć jej co prawda i nie wygląda na zanieczyszczoną ale wyniki są jednoznaczne! Myślę, ze trzeba będzie podciągnąć miejską... Czy ktoś ostatnio nie podłączał się do wodociągów miejskich? Jaki to jest mniej więcej koszt całości (z mapkami, geodetą, robocizną???)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: woda , a raczej jej brak
konto usunięte 2011-10-28 12:08:26
ostatnio znalazlem na tym forum temat w ktorym byly namiary na ludzi ktorzy szukaja wody ale nie moge teraz tego odnalezc i niewiem czy zostalo to usuniete czy poprostu jakos to przeoczam, pamietam ze pisal ktos o jakims mlodym panu z limanowej ktory podobno jest najlepszy w tej dziedzinie i z tad moja prosba o namiary na tego pana ewentualnie ponowie prosbe o propozycje innych ludzi ktorzy zajmuja sie szukaniem zyl wodnych :) .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: woda , a raczej jej brak
konto usunięte 2011-10-28 18:14:15 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in