20°   dziś 20°   jutro
Czwartek, 02 maja Zygmunt, Atanazy, Anatol, Longina, Tola
2168

Wydarzenia

wloski butik w limanowej?????????????????

nieznana1 2012-10-23 21:46:11
Witam, chcialam sie poradzic co sadzicie o otwarciu wloskiego butiku w Limanowej.
Czekam na odpowiedz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
bearchen 2012-10-23 22:52:49
Super pomysl. Wreszcie cos innego od Made in China.:):D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
MISS123 2012-10-24 08:54:58
A gdzie ten butik jesli mozna wiedziec:)?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
TuTejsza 2012-10-24 11:57:37
jestem za! uwielbiam włoskie ubrania. I nieprawdą jest, ze w Limanowej mają szanse tylko sklepy z tanią odzieżą i ubrania u chińczyków. Jest kilka sklepów na poziomie, które nieźle sobie radzą. Życzę powodzenia i mam nadzieję, ze niedługo będę mogła Twój sklep odwiedzić:))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
blizniak 2012-10-24 12:10:20
alternatywa dla targu w błocie.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
martyna3 2012-10-24 12:55:04
witam, myślę, że żeby cokolwiek się dowiedzieć musisz inaczej sformułować pytanie. jeśli pytasz czy chcecie włoski butik, to wszyscy oczywiście odpowiedzą CHCEMY!!! CHCEMY!!! włoski butik "ŁAŁ"!!!. jeśli natomiast spytasz czy i jak często ktoś jest skłonny wydać tyle a tyle (tu wstaw konkretną kwotę )na włoskie buty/torebkę/dżinsy to entuzjazm może opaść. nie piszę tego złośliwie że niby ludzie są skąpi tylko zachęcam do kalkulacji kosztów: czynsze w sklepach w limanowej i koszt zakupu towaru. jeśli chcesz kupić ubrania we włoskiej hurtowni/fabryce musisz mieć euronip i kupować na eurofakturę - inaczej raczej nie sprzedadzą a i w polsce może być kłopot z udowodnieniem pochodzenia towaru-firma musi kupować towar na fakturę, jeśli wartość przekracza 500zł. to jeszcze nic złego, ale od każdej rzeczy kupionej na eurofakturę trzeba dodatkowo odprowadzić prowizję do eurovatu. nie da się tego pominąć, bo firmy zagraniczne zgłaszają wystawoine eurofaktury i us wie, co i ie kupiłaś/eś za granicą. oblicz sobie koszty,również transportu i wyceń po ile trzeba sprzedać te rzeczy, żeby coś zarobić. są w limanowej osoby które chętnie kupią włoskie rzeczy ale częstotliwość zakupów może być za mała, żeby pokryć koszty. pozdrawiam i powodzenia !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
gueene 2012-10-24 13:08:56
we włoszech pewnie najtańsze a u nas jak za woły pewnie będzie trzeba zabulić.A gdzie ten butik sie znajduje to można wiedzieć?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
bearchen 2012-10-24 13:55:01
O ile sie nie myle, to kolezanka zamierza dopiero otworzyc butik i prosi o opinie.
Jezeli ciuszki beda pochodzic z gornej polki, gdzie najnizsza cena bedzie 300-400 zl, to nie sadze, aby biznes dobrze sie krecil. Natomiast jezeli myslisz o sciaganiu ubran z sprzed kilku sezonow, badz pochodzacych z nadwyzek produkcyjnych, wowczas ceny powinny byc bardziej przystepniejsze. Zycze powodzenia. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
Misia25 2012-10-24 15:56:47
Zastanawiam się czy włoskie rzeczy są na pewno dobre jakościowo...Mam kilka takich z jednego outletu i rewelacji nie ma...ale życzę powodzenia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
konto usunięte 2012-10-24 16:25:42
A czy kilka lat wstecz nie było czasem takiego butiku w tej Galerii (szumna nazwa zresztą jak na tak niewielki budynek)na Piłsudskiego, w której obecnie jest Ceramik? (dawny LOK bodajże)Tam ceny były b.wysokie i zainteresowanie klientów zerowe. Tam na pewno 3 przesłanki decydowały o braku klientów: wysokie ceny, kiepska lokalizacja jak na takie przedsięwzięcie i bardzo mało ciekawy towar. Tam prawie w ogóle nikt nie zaglądał. Jednego tylko nie jestem już pewna czy sprzedawana tam odzież była włoska bo już niestety nie pamiętam. Ja w każdym razie trochę inaczej wyobrażam sobie wnętrze i styl takiego butiku. Jeżeli sprawa byłaby przemyślana, kolekcje interesujące i przynajmniej ze 40% asortymentu/kolekcji dostępne dla naszych przeciętnych kieszeni, a lokalizacja w okolicach Rynku to czemu nie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
crusader 2012-10-24 16:36:42
a mozna wiedziec gdzie znajduje sie ten butik?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
Elizabet131 2012-10-24 17:36:17
@crusader nie czytasz uważnie wszystkich wypowiedzi,bo byś wiedział...,że to dopiero plan :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
alim 2012-10-24 20:16:48
@crusader nie jesteś sam, ja też nie doczytałem gdzie jest ten butik :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: wloski butik w limanowej?????????????????
blizniak 2012-10-24 20:22:27
ludzie ludzie 13% bezrobocia zastanówcie sięB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in