17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Wizjatv

kyniu 2018-12-23 09:16:20
Witam. Jest ktoś na forum kto korzysta z tv z tego linku:https://wizja.tv. Jak to działa? Są problemy z płynnością? Warto kupić premium? Z góry dzięki za odzew.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wizjatv
konto usunięte 2018-12-28 09:17:29
Nie korzystam z tego, ale oferta wydaje się być ciekawa. Chcesz to spróbuj skorzystać, może jest możliwość darmowego spróbowania przez parę dni nim się wykupi abonament. Jednak kiedy czytam na dole strony ten opis:

1). Wizja.TV nie utrzymuje prezentowanych materiałów na serwerach należących do portalu.
2). Wizja.TV zamieszcza jedynie odnośniki do materiałów, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych materiałów audio-wizualnych.
3). Wizja.TV nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników, a jakiekolwiek roszczenia prawne należy kierować bezpośrednio do osób zamieszczających dane materiały. Zamieszczone materiały i transmisję nie są produkowane przez portal Wizja.tv i nie są własnością portalu Wizja.TV, a właściciel strony i administrator nie odpowiadają za treści umieszczane przez nadawców.

Z tego opisu wynika, że materiał filmowy nie jest przetrzymywany na serwerach wizji.tv ale jest zbudowana strona z zamieszczonymi kanałami telewizyjnymi i linkami do osób które udostępniają transmisję tego kanału. Po prostu klikasz w np: National geografic i następnie łączysz się do osoby która udostępnia ten program w danej chwili. Tą osobą może być również twój sąsiad o czym ty nie wiesz i oglądasz transmisję nadawaną strumieniowo przez internet która będzie wyświetlana na twoim urządzeniu np: komórka, telewizor, tablet. Dlatego twórca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakość materiału i zakłócenia podczas transmisji nadawanego programu, bo nie on go udostępnia tylko jakiś "kowalski" Jakość materiału będzie zależała czy nadaje w HD lub innej jakości a czy będą zakłócenia to zależy od prędkości łącza. Jeżeli to będzie radiówka to mogą pojawić się zakłócenia spowodowane pogodą albo nie połączysz się z wybranym kanałem ponieważ zbyt wielu użytkowników łączy się do źródła w danym momencie a łącze jego nie umożliwia tylu podłączeń co w efekcie będzie skutkowało brakiem połączenia z wybranym kanałem. Tak przynajmniej to rozumuję, jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Osobiście korzystam z Netflix i jestem zadowolony z jakości i transmisji strumieniowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in