12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

witam

tiger19 2014-01-13 22:06:03
poszukuje osoby po zabiegu bariatycznym pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam
konto usunięte 2014-01-14 00:17:12
Chcesz się wymienić doświadczeniami? Internet nie jest dobrym miejscem do chwalenia się takimi rzeczami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam
1234567 2014-01-14 09:25:13
Ja osobiście odradzam taki zabieg ze względu na ewentualne konsekwencje.Proszę szerzej zapoznać się z tą tematyką, spróbować sobie wyrobić trochę silnej woli i zastosować dietę , przepraszam za określenie "mż"/mniej żreć/ Wiem ,że to trudne, ale zdrowe i skuteczne polecam z własnego doświadczenia. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i powodzenia!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam
bearchen 2014-01-14 10:00:34
Moj znajomy poddal sie 2 lata temu takiemu zabiegowi.
Wazyl ponad 140 kg.
Co prawda jego masa ciala zmniejszyla sie niesamowicie( teraz wazy jakies 75-80 kg). Ale gosciu tez zmienil sie nie do poznania. Po zabiegu musisz bardzo uwazac na to co jesz. On ciagle chodzil rozdrazniony, przez pierwwsze miesiace praktycznie stal sie totalnie nieobecny. Nie wiem co mialo wplyw na takie zachowanie.
Niestety po tylu kilogramach pozostaly tez duze ilosci skory, ktore tez musial usunac chirurgicznie. Nie wiem, jak teraz sie czuje, bo nie widzialam go dosyc dlugo, ale z tego co slyszalam, to juz jest wszystko w porzadku i chyba jest zadowolony, ale pierwszy okres po zabiegu to dramat, z tego co mowil. Tak, ze dobrze sie zastanow nad tym.
@1234.. ma racje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam
tiger19 2014-01-15 16:11:16
ja juz jestem po tym zabiegu szukam kogoś kto pomoze mi z dietą teraz pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in