Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum

teoroch 2013-10-06 07:33:40
coś mało postów :-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
konto usunięte 2013-10-08 01:08:07
Nie wiem. Może dlatego, że mają inne ciekawe zajęcia, niż pisanie tutaj? :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
MalaMi33 2013-10-08 20:58:10
Wiślaczku nasz drogi, może Ty się zajmij czymś bardziej pożytecznym ... już Ci mówiłam, dożarty czasem jesteś :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
bearchen 2013-10-08 21:25:09
Bo to nie pamietnik, zeby sie wpisywac ;).
Pozdrawiam :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
konto usunięte 2013-10-09 02:56:01
@MalaMi33:

Ale przecież to Ty zawsze wpierniczasz się nieproszona tam gdzie ja piszę :) Więc to chyba Ty masz zbyt dużo wolnego czasu :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
saleen22 2013-10-09 07:03:17
wislak znowu przerwa na kawe i zeby komus znowu dosolic,,,od Malejmi33 sie odpieprz bo jest o wiele razy madrzejsza od Ciebie,,zauwazylem na tym portalu ze kobiety sa o wiele madrzejsze od mezzczyzn w postach az mi wstyd to pisac ale taka prawda ps--wislak ,trzeba , zaraz wsiasc z powrotem do wesolego autobusika po przerwie i w droge :)))jak zwykle sorry za orto i pozdro ,,a na koniec MalaMi33 jest bystrzacha wymysl jakis temat jak z tymi kawalami :))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
MalaMi33 2013-10-09 20:17:29
Wiślak powiem Ci że jak byś nie zauważył zawsze Ty się wpieprzasz w każdy temat chociaż nie masz nic do powiedzenia. Weź się za porzadną robotę a nie na parkingu w lim i krakowie szybciutko właczaj telefonik by na limanowa.in wykazac się swoją marną inteligencją. Weź lepiej swój wesoły "mini"busik i zabierz się na wycieczkę, może wtedy założysz temat na którym wyrazisz swe emocje . Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
konto usunięte 2013-10-10 00:25:17
I kto by pomyślał, poucza mnie sprzedawczyni jaj z fermy w Starej Wsi ;)
Może lepiej Ty się zajmij jakąś porządną robotą bo masz zbyt wiele wolnego czasu. Ja tylko odpowiedziałem na pytanie, które zadała autorka tematu a to Ty wpierniczasz się nieproszona i zaczynasz słowne gierki :)


@saleen:

Nie obchodzi mnie co robisz w przerwie obiadowej ;) Są mądrzejsze? To smutne, że oceniasz ludzi jedynie na podstawie kilku internetowych wpisów. Widać to cały Twój świat :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
saleen22 2013-10-10 01:08:10
wislaczku,,,wiesz MAlami33 miala switny pomysl z kawalami,,,Ty nie mysle ze kiedys wpadniesz (bo jestes za tempy) i za duzo masz jadu wsobie,,,mam dla ciebie pytanie czy myslisz ze spelniles swoje dzieciece marzenia ,,,,,,,nie mysle byc kierowca smiesznego autobusika :) ja je mam przed soba,,,,prosze nie neguj innych bo to wraca z podwojna sila ..pozdro ,,,chociaz cie nie cierpie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
dyskryminator 2013-10-10 22:14:15 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: witam wszystkich - dlaczego sie tu nie wpisujecie na forum
MalaMi33 2013-10-11 20:05:40
jeszcze byś się wiślaczku zdziwił gdzie niejaka Mała Mi pracuje... na pewno nie upadłam tak nisko jak Ty jeżdżąc śmiesznym autobusikiem...saalen nie ma co się kłócić z zwykłym kierowcą autobusika , jesteśmy zbyt poważni i inteligentni by wdawać się w gierki z niejakim wiejskim Wiślakiem kupującym jaja na fermie bo własnych nie ma.
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in