Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

Wieśniaki za kierownicą

konto usunięte 2015-01-24 14:10:39
Po pierwsze na obszarze zabudowanym (w godz. 5-23), obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/godz. nie nakaz jazdy jak napisałeś.
Po drugie użyłeś podwójnego zaprzeczenia: "nie oznacza, że nie musicie". :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wieśniaki za kierownicą
royski 2015-01-24 14:40:07
Prawda wkradł się błąd,,,, jedno" nie" za dużo ,,,, myślę jednak, że przekaz jest dość oczywisty,,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wieśniaki za kierownicą
Sara 2015-01-24 20:33:32
Co prawda jestem tu bardzo rzadko ale wypowiedz wislaka mnie wk… ła kierowca taki jest największym chamem a ten który broni takich to zwykły burak ,royski podaj numer rejestracyjny tego pojazdu i czekaj ..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wieśniaki za kierownicą
Cooba000 2015-01-25 01:41:01
Wieśniaki czy Wiślaki? A to to samo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wieśniaki za kierownicą
royski 2015-01-25 09:36:07
cooba000 fakt, że Wiślak się tak oburzył pewnie świaczy o tym, że sam ma sporo na sumieniu w tej kwestii
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wieśniaki za kierownicą
royski 2015-01-25 20:05:09

Szanowni Państwo kierowcy, fakt, iż siedzicie za kółkiem swoich samochodzików (sprowadzonych z zagranicy jeżdżących trupów) nie oznacza, że nie musicie każdego pieszego ochlapać błotem od stóp po głowy. Zdaję sobie sprawę , że wielu z was brakuje wyobraźni i inteligencji, ale widząc pieszego można by zwolnić i nie wjeżdżać prosto w błoto pośniegowe, by zafundować mu wizytę w pralni !!! w terenie zabudowanym obowiązuje was nakaz jazdy 50 km / h !!! Pozdro dla idioty, który dziś mnie całego upier... ił

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in