17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

WESELE

kcr 2014-03-14 18:37:44
Witam prosze o opinie na temat zespolu MADEJE oraz KARCZMY NAD STAWEM:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
kylie 2014-03-14 21:45:50
Zespół chyba nie jest najgorszy, ale są o wiele lepsi. A co do lokalu to uważam, że kiepska lokalizacja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
alfa1234 2014-03-14 22:47:29
Lokalizacja nie jest znowu taka zła ale mi osobiście się tam podobało bardzo przyjemne miejsce :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
onaion 2014-03-15 09:21:47
Zespołu nie znam ale jeśli chodzi o Karczmę nad stawem to gorąco polecam, byłam tam 2razy na sylwestra i sama mam tam wesele. Może dojazd nie jest rewelacyjny ale to da się przeżyć. Obsługa jest profesjonalna no i cena jest bardzo przystępna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
kcr 2014-03-15 10:10:50
dziekuje bardzo za opinie a jesli chodzi o karczme nad stawem czy ktos byl tam na weselu na ok 110 osob, czy sala na gorze byla odpowiednia do tanczenia czy brac dodatkowa sale na dole. prosze o opinie.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
konto usunięte 2014-03-15 13:17:43
Jeśli chodzi o zespół to tak jak już tu wspominali, są o wiele lepsze. A karczma, jak karczma. Pójdziesz do Matrasa czy Lisa w Słopnicach i będziesz mieć to samo. Najlepiej samemu się przejechać w dane miejsce i zobaczyć jak tam jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
alfons 2014-03-15 13:31:59
co do zespołu to może dla innych są lepsze zespoły ale jak dla mnie Madeje to gwarancja dobrej zabawy, grali na wielu weselach w mojej rodzinie i w porównaniu z innymi zespołami, które u nas grały potrafią zabawić ludzi grają pod nogę i nie piją co jest też plusem a co do karczmy nad stawem słyszałem zadowalające opinie, kolega mia tam wesele na 120 osób i chwalił sobie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
kcr 2014-03-15 16:10:41
dziekuje za opinie.Zastanawiaw sie czy podzielic wesele w ten sposob ze najednej sali goscie beda jedli a na drugiej na dole beda tanczyli i tam bedzie tez orkiestra, a ci co nie beda tanczyli beda ogladali na gorze na telewizorze.obawiam sie ze sala tam gdzie beda jedli jest za mala zeby mogli tam tez sie bawic. prosze o rade :)
Z GORY DZIEKUJE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
niko21 2014-03-18 20:44:45 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
onaion 2014-03-18 21:55:30
My z narzeczonym stwierdziliśmy że podzielimy na salę do tańczenia i siedzenia. Byłam na sylwestrze gdzie siedzenie i tańczenie było tylko na górze i nie było to za rewelacyjne, nie dało sie ani swobodnie porozmawiać ani przejść, no i do tańczenia też nie było za dużo miejsca. Na ostatnim sylwestrze sala do tańczenia była na dole i było super.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
przystojnyjanek 2014-03-22 08:19:59
Też miałem dylemat co wybrać na wesele. Wg mnie dużo jest kapel które grają "dla siebie",twierdzą że bawią sie muzyką,ale zapominają że to nie oni mają się bawić tylko ludzie.Kapela jest w pracy bo dziś płaci się nie małem pieniądze za ich obecność.Nie chciałem też nowoczesnej kapeli która będzie mi grała rockowe brzmienia ani jakieś hity z zagranicznych list przebojów.Zastanawiałem sie nad 4 zespołami: Madeje,Babiorze,Watra i Promm Plus. Bo gra tych zespół najbardziej mi odpowiada.Poleczki walczyki,stare piosenki weselne proste granie ale pod noge i to są zespoły które obsłużyły już setki wesel i ich gra jest na wysokim poziomie.Wybrałem zespół Madeje i szczerze go polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
kary123 2014-03-24 00:31:54
Ludzie standartowo jesli zla opinia o lokalu tak np. o Zajezdzie Mogielica w Jurkowie ze malo na stolach i drogo - po paru godzinach po interwencjach pani menager znika komentarz bauuhaha:O Przeciez ten Zajazd jest tak cudowny jak menagerka przemadrzala buachaaahttps://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
kejtis 2014-06-10 12:04:15
Witam,

miałam właśnie wesele w Karczmie nad Stawem. Polecam serdecznie ten lokal wszystkim, którzy planują większe (lub mniejsze) uroczystości.
Wszystko zostało dopięte przez obsługę na ostatni guzik. Pani Ania Śliwa bardzo nam pomogła w organizacji i dekoracji sali. Obsługa miła. Jedzenie smaczne, porcje akurat. Ceny atrakcyjne. Sama karczma jest bardzo gustownie urządzona, jest to świetne miejsce na dobrą zabawę. Dodatkowo jest możliwość wynajęcia pokoi czy domku letniskowego dla przyjezdnych gości, co jest bardzo wygodne. Bardzo nam się wszystko podobało.

I tu, na forum, bardzo pani Ani dziękujemy za nieocenioną pomoc!!!

Kasia i Staszek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
konto usunięte 2014-07-10 13:10:28
Witajcie, czytam wasze opinie i zastanawiam sie dlaczego takie złe sa na temat Zajazdu Mogielica z Jurkowa... ? ja sama mialam tam wesele i jestem bardzo zadowolona moi goście zreszta tez sobie chwalą to miejsce do dziś!
Miałam wesele rok temu i naprawde jedzenie było pyszne i było tego duzo, sala pięknie ustrojona no i oczywiscie obsługa tez bardzo miła i kompetentna. Z tego co wiem teraz powiekszyła sie sala o kolejnych 50 os. i jest tam teraz pięknie jeszcze lepiej niz w zeszłym roku... zobaczcie: zajazdmogielica.pl:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
czikita 2014-07-11 20:40:27
Tobie kary123 wszędzie źle,
Może musisz jeść ze żłoba.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WESELE
jolaaa999 2014-07-15 20:31:14 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in