7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??

jaludz 2011-03-22 19:03:48
jak w temacie, może podpowiecie coś fajnego mnie i nie tylko bo w naszej miejscowości chyba ciężko coś fajnego wymyślić.
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
konto usunięte 2011-03-22 19:17:41
..do łóżka Ją zabierz...:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
facetoo 2011-03-22 19:30:53
do bazyliki :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
facetoo 2011-03-22 19:30:58
do bazyliki :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
kierowiec 2011-03-22 20:21:24
Zależy co chcecie robić czy chcecie to romantycznie spędzić tutaj w limanowej czy aktywne spędzanie wolnego czasu??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
Margaretka23 2011-03-22 20:31:45
Na paproć :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
bubu2134 2011-03-22 21:02:05
Ja też polecam łóżko.w Limanowej lepszego rozwiązania nie znajdziesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
maly07 2011-03-22 21:34:45
Do lasu na paproć bo łóżko jest oklepane>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
jaludz 2011-03-22 21:42:22
może być aktywnie, może być romantycznie. Co do łóżka to ja staram się być idealistą i nie na jednym polegają spotkania między kobietą a mężczyzną. Pozdrawiam i liczę ze temat się jakoś rozwinie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
madderr 2011-03-22 23:43:55
słusznie kolego, widzisz owsika znaczy sie robaczka chłopak zabierał tylko do łóżka i biedna nie widzi innych możliwości:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
princesa 2011-03-23 08:54:17
Możecie iść na basen:)
albo do Żmiącej na stawy romantycznie, natura, konie i rybka wędzona, do kina, jeśli jeździcie na rowerach to wycieczka rowerowa-na Paproć:)
Już niedługo będziesz mógł iść na kręgielnię.
Możesz zrobić romantyczna kolację pożyczyć dobry film i miło spędzić wieczór omijając łóżko:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
konto usunięte 2011-03-23 09:31:40
madderr chłoptasiu łóżko , sex, namiętność , dzikość nie jest mi dziwne ....hmmm zastanawiam się czy TY w ogóle wiesz na co masz to "coś" w swoich spodniach ...i jaka jest instrukcja obsługi ????
Nie rozumiem dlaczego jesteś , aż tak zbulwersowany moim komentarzem ... chyba to wciąż dla Ciebie temat TABU-PRAWICZKU 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
spratus 2011-03-23 09:51:14
Jeżeli lubicie piesze wycieczki to polecam wąwóz Homole w Szczawnicy szczególnie w maju kiedy przyroda budzi się do życia a poza tym jest tam spokojnie i pięknie a przy okazji będąc w Szczawnicy możecie wyjechać wyciągiem na Palenicę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
madderr 2011-03-23 10:11:03
chodzą słuchy tasiemcu tzn robaczku że faktycznie nie jest ci obce łóżko, a instrukcje obsługi tego co w meskich spodniach znasz nie gorzej od niejednego faceta ;)
no także dla osoby z takim przebiegiem jak twój to żadne tabu8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
Lemoniada 2011-03-23 10:21:50
Zabierz j a na krzyż w Limanowej, piekne widoki... Albo na stok w Laskowej też ladnie, napewno gdzieś w góry albo do lasu gdzie są ładne miejsca i w widoku... BYLE NIE DO KNAJPY!!! to juz za dużo oklepane. Pozdrawiam. :))) i powodzenia :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
konto usunięte 2011-03-23 10:35:08
Madderr.. TY nigdy nie będziesz miał takiego konia ..aby taka księżniczkę jak ja wozić:D... Powiadasz chodzą słuchy ... więc idioto to tylko Twoja wyobraznia nadto Cię ponosi .... chcesz zaistnieć , pokazać się ... czy robić z siebie większego durnia niż jesteś...?
Przyznaję znam instrukcję obsługi mojego męża i każdy centymetr Jego ciałahttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
madderr 2011-03-23 10:41:24
faktycznie jedyny koń który by ci dogodził to chyba trojański z dziesiątkami żołnierzy w środku :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
jaludz 2011-03-23 10:56:26
dzięki za ciekawe propozycje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
crusader 2011-03-23 11:41:13
prosze bardzo, mozesz ja tez wziac.. na barana
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
jjmrt 2011-03-23 11:53:04
Zgadzam sie że na paproci jest fajnie... może sz tez przejść się na jabłoniec lub do kamieniołomu na Łysej Górze... jeśli macie więcej czasu to polecam spacer na Sarczyn ale do koła góry jest spokojnie a widoki ładne... Miłe też są ławeczki na ścieżce zdrowia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
konto usunięte 2011-03-23 11:55:55
można ją zabrać na tylne siedzenie samochodu:):D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
HiKrush 2011-03-23 14:22:31
Jak chodzi Ci o aktywne zabieranie, znaczy jakieś przechadzki, to masz spore pole do popisu, ostatecznie gór i lasów u nas pod dostatkiem. Jak się Wam chodzenie znudzi, to można usiąść w którejś knajpce, Dzikie Wino jest przyjemne i przytulne, Stary Browar trochę chłodniejszy, ale za to elegancki. A tak w ogóle, to ciepło się robi, więc najlepszy kocyk, kawałek osłoniętej krzaczkiem łąki, butelka truskawkowego niskiego procentu, albo i nie, jak ktoś nie lubi i dużo dobrego humoru;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
ALMuwaffaqiyah 2011-03-23 14:27:23
Ciekaw skad sie biora takie wulgarne kobiety jak Robak...i dziwic sie ze czasy coraz gorsze jak kobiety kiedys walczace o romantyzm teraz tylko o wyrze mysla i to nawet mozna sie nie zdziwic ze nie konieczniem czystym.
Robak w swoich wypowiedziach jestes poprostu obrzydliwa i jezeli jest to prawda ze czyjes dzieci uczysz to ja dziekuje Bogu ze nie moje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
konto usunięte 2011-03-23 18:11:47
jaludz a teraz poważnie odpowiadając na Twoje pytanie ...czy to ważne gdzie zabierzesz swoją dziewczynę?
Nie ..po prostu bądz dla Niej nie tylko chłopakiem , mężczyzną ..lecz całym światem .
Zaczaruj Ją , zaimponuj, kochaj , szanuj , wspieraj w trudnych chwilach ...:)
Udowodnij , że jesteś kimś Wyjątkowym .... Wspaniałym ...i nie ważne gdzie Ja zabierzesz ...lecz najważniejsze , że będziecie razem !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
konto usunięte 2011-03-24 14:52:11
ALMuwaffaqiyah musisz wiedzieć, że trolle internetowe takie jak "Robak" same się rodzą! ich nie sieją:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
slawusik 2011-03-25 01:15:18
Ja, kiedyś, swojej pokazałem słonia, tego pod impulsem. Była wprost zachwycona!Sądzę nawet, że oczarowałem ją wtedy swoją pomysłowością i indywidualizmem tak bardzo, że do tej pory jesteśmy razem. Reasumując, możliwości jest multum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
konto usunięte 2011-04-06 16:57:32
Słonia pod impulsem? Tzn.? Sorry, jestem nowa w Limanowej i nie bardzo jarze o co chodzi z tym słoniem :)

A tak poza tym adekwatnie użytkownika Robaczek111 - czasami się niepotrzebnie wstydzę za takie osoby, ze względu posiadania tej samej płci. Jak wiadomo wiele osób lubi generalizować. Równocześnie jednak wiadomo, że kobieta kobiecie nie równa. Trochę mi przykro, że Pani mąż ma tak zły gust - bo oprócz "charakterku" i temperamentu, trzeba mieć też styl. Niestety tego u Pani nie widać - no chyba że chamstwo można nazwać stylem...

Przykład? To normalne, że inni rozmówcy na cwaniackie czy też prowokacyjne (nieraz złośliwe) wypowiedzi, jakie Pani zamieszcza, odpowiadają tym samym tonem (odpowiedź użytkownika madderr). Jeśli ktoś mam styl, to raczej nie wyzywa rozmówcy od "debila" (co jest równoznaczne z okazaniem słabości ;) ), tylko potrafi odpowiedzieć ciętą ripostą lub chociaż nadal uszczypliwym komentarzem.

Niech się Pani zastanowi troszki nad tym, jak Pani traktuje drugiego człowieka.

Dobra - koniec moralizatorstwa :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
12lp 2011-04-06 19:08:57
do lasu..na grzyby
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
alim 2011-04-06 21:34:20
Rozamunda wypowiedz na 6 https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: w jakie miejsce w limanowej lub okolicy można zabrać dziewczynę??
konto usunięte 2011-04-07 06:18:31
Kamieniołom na łysej, krzyż, jabłoniec, pola-łąki(np obok kamieniołomu), paproć, na starej wsi jedź na tzw pożary(szlak turystyczny bardzo fajny), do tęgoborzy nad jezioro/zalew(przy świetle kieniusia cud miud i orzeszek), kino, restauracja/pub itp. itd.
Gdzie ją nie wezmiesz to pamiętaj że 99% sukcesu zależy tylko od Ciebie. Bądź sobą i do boju ogierze!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in