20°   dziś 20°   jutro
Środa, 01 maja Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona
2168

Wydarzenia

uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow

AwM 2011-08-29 21:38:16
Ale o co właściwie chodzi? Skoro byłeś świadkiem dlaczego nie zgłosiłeś tego, tylko teraz piszesz "trzeba zgłaszać"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
konto usunięte 2011-08-29 22:19:32
mrozik21 jezeli trzeba, to dlaczego tego jeszcze nie zglosiles, tylko wydzierasz sie na portalu. Byles swiadkiem, wiec masz w tej sprawie wiecej do powiedzenia, niz my, czytajacy Twoj post, ktory jest napisany bez skladu i ladu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-08-29 22:34:35

ostatnio bylem swiadkiem bojki pomiedzy nimi przyjechal maxbus na stacje benzynowa orlen wysiadl taki niski lysy kierowca zdaje sie ze to p. [ochrona danych osobowych!] dawniej widywalem go na bramce w barach najpier zaczal sie wydzieracz o mestwie pozniej przepychanka znowu wydzieranie na oczach ludzi kamer koszmar nie mam pojecia czy gos jest chory czy moze ma za malo kasy chociaz malo kasy to choroba bardziej depresja ciekaw jestesm czy szef maxbusa wie co robia jego kierowcy chociaz moze to pochwala bo sam chce wytepic konkurencje i moze ten kierowca agresor chce sie przypodobac wlascicielowi. az strach pomyslec ze tacy ludzie jezdza busami co z naszymi dziecmi moim zdaniem kazde agresywne zachowanie trzeba zglaszac odpowiednim wladza zeby nie powtorzyla sie sytuacja z Krakowa...

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-08-29 22:34:50
to mnie nie dotyczy dla mnie to jest chore zachowanie dobrze napisales zadnego ladu w tym kraju widzialem sytuacje i tyle ktos wezmie sobie ja do serca albo moze pozniej bedzie zalowal ze jej nie wzial i dlaczego ja mam zglaszac ze jeden kierowca przyjechal pobic drugiego. busiarze od dawna sa na topie a z wlaszcza z konkurencyjnych firm co niektorzy to delikatnie powie nie slysza sie co mowia i ich wlasciciele tez...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
AwM 2011-08-29 22:41:07
Nadal nie rozumiem o co ci chodzi. Chcesz by ktoś zrobił za ciebie to, co sam powinieneś zrobić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
konto usunięte 2011-08-29 22:46:43
teraz to Cie kompletnie nie rozumiem. Mam nadzieje, ze busiorki dojda do porozumienia i nie bedzie juz wiecej takich scen, po ktorych swiadkowie w nocy nie moga spac:D
Dobranoc panowie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-08-29 22:49:37
ale czego nie rozumiesz co mam isc za tego kierowce i zglosic ze to jego chcial pobic czy go pobil czy sam to zrobi??? to juz jes przejaw agresji jadac za kims ze zlym zamiare chyba rozumiesz co mam na mysli. przejaw agresji moze byc grozny w skutkach bo niewiadomo co takiemu odwali...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
konto usunięte 2011-08-29 22:54:46
mrozik21 co miales na mysli, piszac "trzeba zglaszac"???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-08-29 22:54:52
jak mozna po takiej scenie spac jak taki wariat o kiepskiej psychice wycagnie moje dzicko za wlosy bo sie w byle jaki sposob popatrzylo albo jeszcze cos innego tak kierowcy z badaniami psychologicznymi nie powinni sie zachowywac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-08-29 22:59:05
mialem namysli kazde zachowanie zmierzajace do przemocy to byl sygnal dany przez kierowce ze cos z nim nie tak. i napisalem to zeby zwrocic na to uwage... to tlumaczenie chyba dziecko zrozumie...mam taka nadzieje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-08-29 23:02:25
zreszta nik mu nie kazal jechac na stacje i pokazywac mestwo sam dokonal swiadomego wyboru jest chyba dorosly i co robi zreszta przyjechal w barwach firmowych to szef zapewne pochwala ze chce lac albo grozic ludziom...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
konto usunięte 2011-08-29 23:04:12
czlowieku, w dzisiejszych czasach wyjdziesz na ulice w bialy dzien i jest szansa, ze dostaniesz w P...l od przypadkowego goscia,ktoremu sie nie spodobasz. Niekoniecznie busiarza....A jak jestes tak przewrazliwiony to nie wysylaj dzieci busami i tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-08-29 23:17:03
chyba czytasz ksiazke a nie to co pisze tu nie jest dziki zachod zeby wysylac dzieci czy nie linie autobusowe sa dzierzawione od panstwa i to nie wlaciciel busow stawia warunki tylko panswo a w panstwie obowiazuje konstytucja a ty chyba jej nie znasz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-08-29 23:19:12
a wogule to ciekawe z ktorej ty firmy transportowej piszesz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-08-29 23:23:25
zreszta placisz za przejazd i niemam sie zamiaru zastanawiac czy "czlowieku" zyje w czasach dobrych czy zlych...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
angel89 2011-08-30 09:48:10
Dobrze ze ten temat został poruszony, bo strach do (max) busa wsiadać, a niestety nie każdy może sobie pozwolić na podróż do pracy do Krakowa własnym samochodem. Nie byłam świadkiem tej sceny ale dużo słyszałam, i powiem Ci mrozik że trochę w tym racji co do właściciela maxbusa. Za wszelka cenę próbuje usunąć konkurencje, nie postępuje fair, robi co może ale ludzie nie są ślepi. Busy nieraz są przeładowane, kierowcy niekoniecznie mili, mają różne stawki, jeden liczy inaczej a drugi inaczej z tego samego miejsca. Nie mówiąc jaki drogi miesięczny. Dlatego osobiście korzystam z konkurencyjnej firmy, kierowcy mili i nie jadą jak z "bydłem" a dojeżdżają na czas. Wolę nie myśleć o tym kiedy panu P.uda się "wykończyć" konkurencję, bilet do Krakowa pewnie będzie kosztował 20zł.... i do tego zero szacunku dla klienta !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
glober 2011-09-01 21:49:41
angel89 ty to pewnie jesteś od pana P. Z firmy bus przewozy albo piszesz na jego polecenie a Ty mrozik znasz całą sprawę od początku???? pewnie nie wyrwałes tylko kawałek z całości i rżniesz bohatera nie wiadomo jakiego jak ktoś zasłuży to trzeba czasem go na ziemie sprowadzić każdemu kiedyś tam nerwy puściły i podejrzewam ze Tobie też a nie???wiec zajmij sie swoimi sprawami a nie czyimiś bo u kogoś pod lasem widzisz a u siebie pod nosem nie.....!!!!!!!!!!!!!!!!!a TY angel89 podejrzewam ze jak nie jesteś od pana P. to pewnie jeździsz na miesiecznym w maxie bo doskonale znasz ich ceny ciekawe skąd ,pozdrwiam i zajmijcie sie swoimi sprawami a nie innych...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-09-01 22:25:32
znasz sprawe od poczatku co to znaczy przyjezdza gosc wysiada krzyczy w miejscu publicznym nie patrzy czy ktos chce go ogladac zachowuje sie jak na swoim podworku zaczyna upychac kogos co to ma byc zamknij oczy bo jak nie to sie rozloszcze zamknijmy sady policje bedziemy sami walczyc o swoje ktory silniejszy albo kto ma wiecej broni nic nie tlumaczy takiego zachowania gosc ma slabe nerwy nie wozi ludzi bo poznie przywali deska i stwierdzi ze mial dzisiaj kiepski dzien sory troszke dobrego zachowania i nikt pewnie nie zwrocilby na to uwagi bo sytuacji by nie bylo zreszta stacja benzynowa... cos o cos....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
konto usunięte 2011-09-01 23:07:32
Mrozik powiedzmy, ze rozumiem Twoje obawy, ale dlaczego cwaniaku nie podszedles i nie powiedziales tego gosciowi na miejscu w twarz, ze Ci sie jego zachowanie nie podoba, tylko cwaniakujesz pod nickiem na forum. Czego Ty oczekujesz??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
angel89 2011-09-02 00:02:22
Glober, jestem zwyklym klientem, i tym skad mam jakies informacje nie mam zamiaru sie tlumaczyc. Piszesz ze kazdemu kiedys puscily nerwy, owszem, ale przy tak odpowiedzialnej pracy to nie powinno sie zdarzac !! Jezeli sie ktos nie nadaje do pracy z ludzmi to po prostu niech nie pracuje i juz. Mamy zajac sie swoimi sprawami.... to niech wszedzie istnieje samowolka, strach bedzie wyjsc z domu do pracy !! Ciekawe czemu tak bronisz maxbusa, widocznie masz cos na sumieniu :) albo po prostu starasz sie dbac o dobry wizerunek firmy :) pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
aaggaazz 2011-09-02 08:35:46
mrozik21 -> masz tu trochę przecinków i kropek.....................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Przeczytałam tylko 2 linijki Twojej wypowiedzi bo więcej nie byłam w stanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
konto usunięte 2011-09-02 19:47:26
jak wczoraj wysiadałem to sie wściek kierujący bo puł busa musiało wyjść a on był jurz 15 min opuzniony O:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
654321 2011-09-02 20:38:00
niby 15 min niedużo, ale i tak nieładnie sie wyśmiewać z opóźnionych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
glober 2011-09-02 21:18:26
dokladnie angel a czy on poszedł do klienta czy sie na któregoś wydarł czy chciał bić? czy do kierowcy innej firmy co jeżdżą na tej samej trasie?? tłumaczy nie tłumaczy ale bez powodu nie poszedł do niego bo takie sytuacje rzadko się zdarzają pewnie to pierwsza była i coś tam miedzy nimi pewnie było...,chcieli wyjaśnic sobie i tyle a ty mrozik nie bohateruj bo kolega dobrze ci powiedział trzebabylo iść i powiedziec nie podoba mi sie taka sytuacja prosze przestać czy cos podobnego ale ty pewnie podziwiałeś z boku który którego albo miałeś pełno w gaciach a teraz na forum wielce pokazujesz co to ty nie jestes a jestes zwykłym szarym człowiekiem jak wiekszość w tym kraju i nie tobie oceniać zachowanie innych popatrz w lustro i tam sobie tego gościa oceniaj i opisuj bog wie gdzie nawet w przyjaciółce a nie oczerniaj innych...,pisząc o nich nie wiadomo co..., bo troszkę pokrzyczeli na siebie i tyle było a może zaprzeczysz??
:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
glober 2011-09-02 21:20:03
a moze który z maxbusa wtłukł ci co i dlatego ich tak nie lubisz a podejrzewam ze nie znasz zadnego osobiście..., ale ocena jest...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
Noc 2011-09-02 21:20:26
tak to jak lyse chamy roboty nie maja i pchaja sie tam gdzie nie trzeba ! gnoja do lopaty wyslac z tymi lysym pustym lbem !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
smo 2011-09-02 21:31:04
"kierowcy mili i nie jadą jak z "bydłem" a dojeżdżają na czas."

Nie wierze, ze ktoś kto nie ma powiązań z tą firmą napisałby coś takiego o przewozach: D

Niestety jako takie warunki,punktualność i życzliwość prezentuje tylko forma na M. Każdy kto na przykład jeździ z Krakowa dobrze o tym wie.

Takie szybkie podsumowanie: mrozik sam jest dzieckiem wiec raczej nie posyła swoich busem ,a angel ma jakiś interes w poprawianiu wizerunku przewozom.

Gdyby tu był moderator mógłby zamknąć wątek i amen.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-09-02 22:01:29
jestes bardzo uczuciowa aaggaazz nie lubisz czytac o przemocy i bardzo dobrze niech tak zostanie dobra cecha charakteru (.............;;;;;;)(.) a co do moich dzieci to szybko podsumuje smo pozwol ze bede decydowal z zona czym maja jezdzic a nie TY to tak na marginesie. a przewozom to wizerunku nie trzeba poprawiac bo kazdy widzi jaki jest chyba ze masz "smo" w tym jakis inters/ to chyba jest forum i moglem zalozyc taki temat nie zagladalem nikomu w okno tak przyznaje balem sie bo pewno jak bym sie nie bal to zrobilbym zdjecia. no coz nie kazdy ma rece do ziemi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mrozik21 2011-09-02 22:14:25
dodam jeszcze ze zycze przwoza aby jeszcze dlugo jezdzily i byla firma konkurencyjna dalej dla m czy t i jakiej innej litery alfabetu bo tak z czasem cena kilometra wzroslaby a tak co niektorzy placa mniej wydutkani sa chyba dojezdzajacy do nowego sacza?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
janko 2011-09-02 23:01:22
pojebane z poplatanym .odstawa te prochy ,nie ta tabletke musiales wziasc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
angel89 2011-09-02 23:37:10
Glober, Ty chyba nie masz dokładnych informacji na ten temat. Ja akurat wiem kto i z kim, więc mogę się konkretnie wypowiedzieć. Bo Ty chyba niestety nie do końca się orientujesz, tylko snujesz jakieś domysły.. Twoja sprawa.
Smo, powiem Ci tyle że powiązania mam takie, że jestem zwykłym klientem i jestem zadowolona z usług tej firmy.
Wizerunku im nie trzeba poprawiać, bo wg mnie i nie tylko mnie, ludzie mają o nich pozytywne zdanie. Ty masz inne, Twoja sprawa. Równie dobrze bezpodstawnie o Tobie mogę powiedzieć że masz jakieś powiązania z firmą M. bo bardzo ich bronisz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
mokasyn 2011-09-03 07:58:30
Glober, ile ci płacą za chwalenie maxbusa, a może ty byłeś ten agresywny? Polak, przestań takie byki sadzić, bo krew zalewa jak się ciebie czyta. Maxbusowy właściciel zachowuje się jak pan i władca, im bogatszy tym więcej wyciąga od pasażerów. Chytrość i pazerność to grzech, a pan taki pobożny!:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
glober 2011-09-03 08:12:23
angel na pewno wiem lepiej od ciebie uwierz na słowo nie jestem z przewozów ani z maxbusa a na targowej jestem codziennie..., nikt mi nic nie płaci tylko śmieszne dla mnie jest ocenianie innych po tym jak jakiś nieprzeciętny burak założy jakieś śmieszne forum jak kazdy właściciel jakiejś firmy człowieku a co do ceny to mirobus i pks takie same ceny posiadali i jak Ci nie pasuje to przecież nikt na siłę cie nie wkłada kup sobie samochód i zobacz jakie są koszty...mokasym nikt ci nie każe mnie czytac...angel wiec kto z kim??i wytłumacz mi jak to było od poczatku bardzo bym prosił więc??i ewidentnie widac ze jestes od pana Po... a nie Pi...a mrozik cos napisał mając pełno w gaciach i pewnie całe czoło spocone wiec nie widział wszystkiego...,pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
1234567 2011-09-03 08:26:36
a za to nasz "polak", w jednym zdaniu zrobił CZTERY błędy ortograficzne,czyżby skończył "uniwersytet" w "TATARLANDII"?:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: uwaga na agresywnych maxbusiornikow kierowcow busow
ano 2011-09-03 11:42:42
Chyba wszystko już zostało powiedziane ale chcę jeszcze dorzucić swoje "trzy grosze". Pragnę nadmienić, że nie jestem ani od pana Po... ani od pana Pi... od lat dojeżdżam do pracy busami i z doświadczenia wiem, że nie można oceniać całej firmy po jednym wydarzeniu. W każdej firmie znajdzie się jakaś "czarna owca". "Po rzeczułce płyną równo; cztery jabłka, jedno gów.o. Kto to płynie? pyta żabka, na to gów.o. to my jabłka. (myślę, że cytat nie wymaga komentarza. Dojeżdżałam przez wiele lat przewozami i było naprawdę dobrze, sporadyczne opóźnienia wynikały jedynie z niesprzyjających warunków na drogach-prawdziwy komfort. Niestety znalazł się jeden kierowca, który zaczął jeździć "byle jak" ludzie przestali nim jeździć i mój kurs zlikwidowano a ja niestety dojeżdżam do pracy autem i przekonałam się już , że koszty dojazdu własnym samochodem są bardzo wysokie. Gdybym tylko miała możliwość przesiąść się na busa- nie ważne jakiej firmy, zrobiłabym to bez zastanowienia. Cieszcie się więc, że macie czym dojeżdżać i przestańcie narzekać!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in