Baner
14°   dziś 14°   jutro
Sobota, 11 maja Iga, Ignacy, Franciszek, Filip, Mira, Władysław
2168

Wydarzenia

UWAGA!!! GROŹNA EPIDEMIA

abdulwisimulaha 2012-02-25 21:28:25
Epidemia trwa już od jakiegoś czasu, niestety zarażeni często nie wiedzą że są chorzy.
Objawy:
Pycha ,zarozumiałość, narzekania na źle działające służby,instytucje,kościoły oraz osoby z nimi współpracujące.
Choroba ta jest nową chorobą, więc nie posiada jeszcze właściwej nazwy. Puki co nazywana jest (wdupemudać) a niektórzy używają innej nazwy ( zgnoićgo) trochę dziwne nazwy pierwsza jakby z japońskiego,zaś druga... właściwie nie wiem....
Osoby które zauważyły u innych w/w objawy, proszone są o niezwłoczne powiadomienie najbliższego oddziału psychiatrycznego odpowiedniego do miejsca zamieszkania. >:-D>:-D>:-D
Dziękujemy zespół (antywdupemudać)https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWAGA!!! GROŹNA EPIDEMIA
alim 2012-02-25 22:16:31
@abdul.... zapomniałeś podać : czy ta choroba jest uleczalna.:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWAGA!!! GROŹNA EPIDEMIA
abdulwisimulaha 2012-02-25 22:25:56
Fakt alim masz rację, tak więc choroba ta wykryta we wczesnym stadium jest jak najbardziej uleczalna. Niestety ukrywana w sobie przez dłuższy czas pozostaje z taką osobą i nie ma już ratunku.
Pierwsze 50 osób przedstawiających się w/w nazwą dolegliwości będą przyjmowane poza kolejnością i oczywiście bezpłatnie.:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWAGA!!! GROŹNA EPIDEMIA
konto usunięte 2012-02-25 22:29:18
abdul;wiesz jaka będzie diagnoza tej choroby? - "Jak bardzo prawda boli"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWAGA!!! GROŹNA EPIDEMIA
abdulwisimulaha 2012-02-25 22:58:28
Dobrze że o tym piszesz, ale nie wiem co poradzić chorym....myślę że powinni mówić prawdę jeśli oczekują pomocy.
https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWAGA!!! GROŹNA EPIDEMIA
konto usunięte 2012-02-27 17:22:45
abdul; I Ty też.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in