8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

Uwaga ba naciągacza!

konto usunięte 2011-01-27 19:49:29
Facet chodzi po limanowej i pyta o kable rozruchowe do samochodu, twierdząc że nie może uruchomić samochodu, ostatecznie jednak prosi o pieniądze na busa którym ma sie rzekomo dostać do Mszany Dolnej, w ten sposób wyłudza pieniądze! Sam nie dałem sie nabrać ale jest bardzo przekonujący i z pewnością nabarł już nie jedną osobę!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
poplo 2011-01-27 20:07:34
Kono:- dzięki!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
lucyper215 2011-01-27 20:09:59
a mi mówiłem że mam fajny samochód i żebym pożyczył mu kabli a ja mu powiedziałęm że nie mam to powiedział mi żebym mu pożyczył na busa do krakowa bo zaraz odjeżdża. także uważajcie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
fenolek 2011-01-27 20:37:46
Jak mnie zaczepił to chciał jechac na Starą Wieś, i miał panel od samochodu-rzekomo wyjął żeby mu nie ukradli bo auto zostawił bo się zepsuło czy cos..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
obywatel92 2011-01-27 21:35:42
Ja się z nim (prawdopodobnie) spotkałem w wakacje i niby nie znał Limanowej a chciał pojechac do nowego sacza po mechanika bo samochód nie chce odpalic to mu wytłumaczyłem jak dojsc na przystanek i wtedy wtedy chciał pozyczy pieniadze na busa ale wygladał nie ciekawie to mu ich nie pozyczyłem.Wiec uwazajcie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
isiek 2011-01-27 21:36:09
koles ma takie dluzsze wlosy ? i brode nie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
ronald80 2011-01-27 21:58:39
isiek Dokładnie tak
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
mateo18 2011-01-27 22:35:56
Ja tez z nim miałem do czynienia,chciał dojechać do pisarzowej do mechanika..Tak,dokładnie takie długie włosy i broda,niski.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
darek05l 2011-01-27 22:37:37
E spoko, jak mnie zaczepił to chciał jechać na Mordarkę za 4 zł bo się mu niby linka od sprzęgła w aucie urwała. Taki szczupły gość z dłuższymi włosami, może i miął jakąś brodę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
Hexe 2011-01-27 23:58:16
On nie chodzi przypadkiem w takich brudnych dżinsach(kurtka i spodnie)?? Ma włosy związane w kucyk z tyłu, niski, szczupły?? Jeżeli to ten, to żeruje głównie w rejonie PKS. Mnie próbował wepchnąć kit, że auto mu się zepsuło, a nie wziął pieniędzy i musi do Myślenic wrócić. Trzy razy (nieudanie) mnie zaczepiał. On podobno mieszka na Zamieściu. A znajomy kierowca z busu mi mówił, że on często nie płaci w ogóle za przejazd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
FruityBoy 2011-01-28 00:05:47
Hahaha, kojarzę gościa :D! Mi wciskał, że musi dostać się do Tymbarku, a nie wie jakim busem jechać, bo nie jest miejscowy. Wcześniej oczywiście gadka szmatka o zepsutym samochodzie, itp. Ale koleś taki miły, nieszkodliwy. Mamy niezły polew z niego ze znajomymi, bo wszystkim opowiada podobne historyjki i liczy na parę złotych :). Latem popija sobie z koleżkami "oranżadkę" w parku koło Biedronki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
crusader 2011-01-28 07:41:20
jest to jakiś pomysł na interes, powinien zrobić biznesplan i postarać się o dofinansowanie na działalność
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
konto usunięte 2011-01-28 09:11:31
Tak, tak, gościu najczęsciej stoi pod biedronką (kino) wczoraj kupował tam 4 najtańsze piwa, bardzo podobny do niego kolega czekał na zewnątrz, mnie już 2 razy próbował zaczepic - gościu zapomniał, że już mi bajera próbował sprzedac. Uwazajcie na niego , bo róznie to bywa. Najczesciej chodzi w granatowej kurtce, w czapce, długie czarne włosy spiete w ogonek no i niechlujna nieogolona broda. wzrost sredni - jakies 175 cm.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
Gedarity 2011-01-28 09:46:19
Też się z nim spotkałem wieczorem jak czekałem na brata, kiedy przyjechałem z Krakowa. Podszedł i zaczął opowiadać, że mu sprzęgło poszło, nie ma telefonu i musi do Myślenic jechać. I zaczyna się osławiona historyjka o "pożyczeniu 5 złotych na busa". Po mojej reakcji: sam na brata czekam nie mam pieniędzy u słyszałem w odpowiedzi: "co z ciebie za człowiek na piątki nie masz"... Spotkałem go na wysokości wjazdu do dworca PKS. Z bródką szczupły też coś około 170-175 cm lekko ciemna karnacja, ale to już pod wieczór było.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
djdeejay 2011-01-28 14:27:38
Zazwyczaj chodzi w takiej zielonkawej kurtce. Ja mu pożyczyłem 5zł na busa do mordarki do mechanika, bo sprzęgło mu walnęło. Po 2 godzinach wrócił, że niby załatwione, tylko żebym mu jeszcze 20 pożyczył dla mchanika (czuć było od niego już wódą). Za tydzień przyszedł i powiedział że za chwilę mi odda kasę, tylko skoczy do banku wybrać z konta i żebym mu dał 20 na jakąś prowizję (???). Wtedy dopiero skapłem się że coś jest nie halo. Niski gość, lekko zarośnięty, ciemne włosy, zazwyczaj ziolonkawa kutka, i zwróćcie uwagę na to że trzęsie się zawsze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
domi919 2011-01-28 15:14:04
djdeejay to pozno sie skaples ;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
madderr 2011-01-28 18:12:14
podobny troche do colina farella muahaha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
konto usunięte 2011-01-28 18:47:39
tak to jest jak pić się chce ...a robić nie chce !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
piterek 2011-01-28 19:17:21
dzis atakował koło biedronki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
Gedarity 2011-01-29 10:31:30
Ktoś kiedyś może stracić cierpliwość i może z Nim być krucho -,-
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
DRKidlerr 2011-01-29 19:19:12
Ten gościu jest z Zamieścia. Radzę na niego uważać. A naiwnych to wiatr nie sieje, sami się rodzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
sonny55 2011-01-30 00:25:11
Ja też go spotkałem ma smykałke do biznesu;D jechał niby do Krakowa bo pracuje jako przedstawiciel handlowy i jesli nie będzie go za 2h w firmie to szef go wyrzuci w samochodzie padł mu rozrusznik i musi miec na busa do Krakowa powiedziałem ze się na tym znam i moge mu pomóc no ale wtedy powiedział ze ma auto na osławionej ul.Fabrycznej i wtedy było wszystko jasne, spotkałem go zaraz przy parku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
dionelwa 2011-01-30 09:40:41
Spotkałem go na parkingu koło siwego.Gdy podszedł odrazu przypomniałem sobie artykuł.Wyciągłem fajkę i go poczęstowałem i opowiedziałem mu o tym artykule ale sie facet zawstydził. Gadałem z nim tak około 5 min tyle co spalenie fajki.Zaproponowałem mu zmianę miasta i gadki bo jest opisany dokładnie i spalony w Limanowej. Nawet siuę zaśmiał, choć wydawał się bardzo zasmucony faktem iż w L-wa ma posprzątane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
moimzdaniem 2011-01-31 11:55:41
Tez go spotkałam , gdyby nie fakt ,że czuć było od niego alkohol -to pewnie bym się dała nabrać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
monch 2011-02-01 09:37:28
mnie też niestety nabrał...a następnego dnia mój chłopak widział jak naciąga kolejnych,dodał kilka szczegółów. Jak już ktoś tam napisał,rzeczywiście może mieszkać na Zamieściu,widziałam go na przystanku. Cwany jest i naprawdę przekonujący. Lepiej uważać na takich typków...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
konto usunięte 2011-02-02 13:57:23
ten gośc dalej wciska te swoje bajeczki a ludzie dają sie nabić w butelkę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
konto usunięte 2011-02-02 13:59:02
ten gośc dalej wciska te swoje bajeczki a ludzie dają sie nabić w butelkę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
konto usunięte 2011-02-02 21:13:23
Jeżeli tylu naciągnął to czemu nikt nie powiadomił Policji
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
konto usunięte 2011-02-03 14:44:29
A co Policja może? Nic nie może, ukradł? napadł na kogoś?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uwaga ba naciągacza!
ZigZap 2011-02-19 12:41:30
dałam mu kiedyś 5 zł:P Też chciał jechać do Mszany.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in