Wtorek, 22 września
Tomasz, Maurycy, Joachim, Milana
1993

Tematy archiwalne

Uwaga ba naciągacza!

Facet chodzi po limanowej i pyta o kable rozruchowe do samochodu, twierdząc że nie może uruchomić samochodu, ostatecznie jednak prosi o pieniądze na busa którym ma sie rzekomo dostać do Mszany Dolnej, w ten sposób wyłudza pieniądze! Sam nie dałem sie nabrać ale jest bardzo przekonujący i z pewnością nabarł już nie jedną osobę!
RE: Uwaga ba naciągacza!
Kono:- dzięki!!!
a mi mówiłem że mam fajny samochód i żebym pożyczył mu kabli a ja mu powiedziałęm że nie mam to powiedział mi żebym mu pożyczył na busa do krakowa bo zaraz odjeżdża. także uważajcie
Jak mnie zaczepił to chciał jechac na Starą Wieś, i miał panel od samochodu-rzekomo wyjął żeby mu nie ukradli bo auto zostawił bo się zepsuło czy cos..
Ja się z nim (prawdopodobnie) spotkałem w wakacje i niby nie znał Limanowej a chciał pojechac do nowego sacza po mechanika bo samochód nie chce odpalic to mu wytłumaczyłem jak dojsc na przystanek i wtedy wtedy chciał pozyczy pieniadze na busa ale wygladał nie ciekawie to mu ich nie pozyczyłem.Wiec uwazajcie
koles ma takie dluzsze wlosy ? i brode nie ?
isiek Dokładnie tak
Ja tez z nim miałem do czynienia,chciał dojechać do pisarzowej do mechanika..Tak,dokładnie takie długie włosy i broda,niski.
E spoko, jak mnie zaczepił to chciał jechać na Mordarkę za 4 zł bo się mu niby linka od sprzęgła w aucie urwała. Taki szczupły gość z dłuższymi włosami, może i miął jakąś brodę.
On nie chodzi przypadkiem w takich brudnych dżinsach(kurtka i spodnie)?? Ma włosy związane w kucyk z tyłu, niski, szczupły?? Jeżeli to ten, to żeruje głównie w rejonie PKS. Mnie próbował wepchnąć kit, że auto mu się zepsuło, a nie wziął pieniędzy i musi do Myślenic wrócić. Trzy razy (nieudanie) mnie zaczepiał. On podobno mieszka na Zamieściu. A znajomy kierowca z busu mi mówił, że on często nie płaci w ogóle za przejazd.
Hahaha, kojarzę gościa :D! Mi wciskał, że musi dostać się do Tymbarku, a nie wie jakim busem jechać, bo nie jest miejscowy. Wcześniej oczywiście gadka szmatka o zepsutym samochodzie, itp. Ale koleś taki miły, nieszkodliwy. Mamy niezły polew z niego ze znajomymi, bo wszystkim opowiada podobne historyjki i liczy na parę złotych :). Latem popija sobie z koleżkami "oranżadkę" w parku koło Biedronki.
jest to jakiś pomysł na interes, powinien zrobić biznesplan i postarać się o dofinansowanie na działalność
Tak, tak, gościu najczęsciej stoi pod biedronką (kino) wczoraj kupował tam 4 najtańsze piwa, bardzo podobny do niego kolega czekał na zewnątrz, mnie już 2 razy próbował zaczepic - gościu zapomniał, że już mi bajera próbował sprzedac. Uwazajcie na niego , bo róznie to bywa. Najczesciej chodzi w granatowej kurtce, w czapce, długie czarne włosy spiete w ogonek no i niechlujna nieogolona broda. wzrost sredni - jakies 175 cm.
Też się z nim spotkałem wieczorem jak czekałem na brata, kiedy przyjechałem z Krakowa. Podszedł i zaczął opowiadać, że mu sprzęgło poszło, nie ma telefonu i musi do Myślenic jechać. I zaczyna się osławiona historyjka o "pożyczeniu 5 złotych na busa". Po mojej reakcji: sam na brata czekam nie mam pieniędzy u słyszałem w odpowiedzi: "co z ciebie za człowiek na piątki nie masz"... Spotkałem go na wysokości wjazdu do dworca PKS. Z bródką szczupły też coś około 170-175 cm lekko ciemna karnacja, ale to już pod wieczór było.
Zazwyczaj chodzi w takiej zielonkawej kurtce. Ja mu pożyczyłem 5zł na busa do mordarki do mechanika, bo sprzęgło mu walnęło. Po 2 godzinach wrócił, że niby załatwione, tylko żebym mu jeszcze 20 pożyczył dla mchanika (czuć było od niego już wódą). Za tydzień przyszedł i powiedział że za chwilę mi odda kasę, tylko skoczy do banku wybrać z konta i żebym mu dał 20 na jakąś prowizję (???). Wtedy dopiero skapłem się że coś jest nie halo. Niski gość, lekko zarośnięty, ciemne włosy, zazwyczaj ziolonkawa kutka, i zwróćcie uwagę na to że trzęsie się zawsze.
djdeejay to pozno sie skaples ;p
podobny troche do colina farella muahaha
tak to jest jak pić się chce ...a robić nie chce !!!
dzis atakował koło biedronki
Ktoś kiedyś może stracić cierpliwość i może z Nim być krucho -,-
Ten gościu jest z Zamieścia. Radzę na niego uważać. A naiwnych to wiatr nie sieje, sami się rodzą.
Ja też go spotkałem ma smykałke do biznesu;D jechał niby do Krakowa bo pracuje jako przedstawiciel handlowy i jesli nie będzie go za 2h w firmie to szef go wyrzuci w samochodzie padł mu rozrusznik i musi miec na busa do Krakowa powiedziałem ze się na tym znam i moge mu pomóc no ale wtedy powiedział ze ma auto na osławionej ul.Fabrycznej i wtedy było wszystko jasne, spotkałem go zaraz przy parku
Spotkałem go na parkingu koło siwego.Gdy podszedł odrazu przypomniałem sobie artykuł.Wyciągłem fajkę i go poczęstowałem i opowiedziałem mu o tym artykule ale sie facet zawstydził. Gadałem z nim tak około 5 min tyle co spalenie fajki.Zaproponowałem mu zmianę miasta i gadki bo jest opisany dokładnie i spalony w Limanowej. Nawet siuę zaśmiał, choć wydawał się bardzo zasmucony faktem iż w L-wa ma posprzątane.
Tez go spotkałam , gdyby nie fakt ,że czuć było od niego alkohol -to pewnie bym się dała nabrać
mnie też niestety nabrał...a następnego dnia mój chłopak widział jak naciąga kolejnych,dodał kilka szczegółów. Jak już ktoś tam napisał,rzeczywiście może mieszkać na Zamieściu,widziałam go na przystanku. Cwany jest i naprawdę przekonujący. Lepiej uważać na takich typków...
ten gośc dalej wciska te swoje bajeczki a ludzie dają sie nabić w butelkę...
ten gośc dalej wciska te swoje bajeczki a ludzie dają sie nabić w butelkę...
Jeżeli tylu naciągnął to czemu nikt nie powiadomił Policji
A co Policja może? Nic nie może, ukradł? napadł na kogoś?
dałam mu kiedyś 5 zł:P Też chciał jechać do Mszany.
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in