10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

usg stawów biodrowych

peres 2023-02-28 11:00:20
@maria29 twoja babcia ma problem ze stawami, a ty z głową sądząc, że ktoś się nabierze na ten tani chwyt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
powrotdzedaja 2023-02-28 19:07:37
Kolejny raz kogoś atakujesz bez żadnego powodu - psychol!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
peres 2023-02-28 21:20:48
Co pan mówisz adwokacie? Proszę wyraźniej, aby wszyscy psychole zrozumieli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
powrotdzedaja 2023-02-28 21:53:17
Czego nie rozumiesz, ty odszczepieńcu? Co ci wytłumaczyć? Taki niedorozwinięty jesteś?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
peres 2023-02-28 22:10:35
A jednak nie wiesz, co wytłumaczyć. Marny masz ten umysł, a chce błyszczeć jako geniusz, hahaha.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
peres 2023-02-28 22:17:44
Całuski mój ty słodki prąciu. Dobranoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
powrotdzedaja 2023-02-28 22:50:52
A skąd mam wiedzieć, czego nie rozumiesz, skoro nie potrafisz tego przedstawić? Taki głup, że głowa mała.

No jak zwykle się, ty pajacu, popisałeś. Szkoda, że głupotą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
peres 2023-03-01 07:24:40
Kto z kim przestaje, takim się staje. Brrr...
Muszę uważać na ciebie. Nie chcę mieć takich problemów z osobowością jak ty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
powrotdzedaja 2023-03-01 20:08:05
Jak zwykle popisałeś jedynie swoją głupotę, dobrze o tym wiesz, ale udajesz, że było inaczej, desperacie.

A teraz wyjazd stąd, ty hołoto, ty miernoto. bunioz, widzisz, skasował profil, dlaczego ty tego nie robisz? Jesteś sadomaso?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
peres 2023-03-01 20:56:23
Buuuuuu...
Dzedaj mnie nie lubi.
A może jednak trochę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
powrotdzedaja 2023-03-01 21:34:22
Kiedy będziesz miał odwagę, pajacu? Kiedyś już przepraszałeś, naćpany w kaftanie siedziałeś.
Więc wypad stąd, koniec tolerancji dla debilizmu i niedorozwoju. No i lecisz jako pierwszy, siłą rzeczy. Wypad.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
peres 2023-03-01 21:52:26
Jaki nerwus. Tabletki nie pomagają? Okrzycz mnie jeszcze. Jeżeli ci to pomaga, to nie krępuj się.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
powrotdzedaja 2023-03-01 22:49:16
Nadal polski nie jest twoją mocną stroną? Nadal nie rozumiesz? Po prostu wypad stąd, pajacu, bo jesteś żałosny.

Ty uwielbiasz prowokować, więc o co płaczesz? Przecież dokładnie taki masz cel. Co taki delikatny jesteś? Czyżby ciotka cię od małego w spódniczki ubierała? A kuzynka pewnie ci usteczka malowała szminką. Jaki kolor lubisz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
peres 2023-03-02 08:06:22
Takie pisanie z tobą dzedaj...
Cały dzień jesteś na smyczy, a w godzinach wieczornych kiedy już cię wyswobodzą, to jesteś tak znerwicowany, że sam nie wiesz co piszesz.
Powinieneś czasami przeczytać swoje komentarze. Myślę o chwilach, kiedy lekarstwa działają na ciebie i jako tako postrzegasz rzeczywistość. Powiem ci, że mocno byś się zawstydził swoimi wpisami.
Niestety wieczorem, kiedy znów cię uwolnią z łańcucha, to będziesz tak nabuzowany złością, że możesz sam sobie zrobić krzywdę.
Pozdrowienia od ciotki, kuzynki i kogokolwiek innego, kogo jeszcze sobie wymyślisz.
Wrrrrrr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
powrotdzedaja 2023-03-02 20:28:58
Ale czego ty nie rozumiesz? Naprawdę jesteś taki opóźniony? Wypad stąd, ty leszczu. Jesteś żałosny i tyle. Jak ty w ogóle możesz patrzeć w lustro? Jesteś zwyczajnie odrażający. Siedź w tym kaftanie, ale wypindalaj stąd, ty miernoto. Ciotunio.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
powrotdzedaja 2023-03-03 22:59:43
Napisz coś z psychiatryka. Pozdrów chociaż, zawsze chciałem dostać pozdrowienia od kogoś z psychiatryka. Pamiętaj o mnie, ty ćwoczku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: usg stawów biodrowych
powrotdzedaja 2023-03-03 22:59:43
Napisz coś z psychiatryka. Pozdrów chociaż, zawsze chciałem dostać pozdrowienia od kogoś z psychiatryka. Pamiętaj o mnie, ty ćwoczku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in