16°   dziś 16°   jutro
Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan
2168

Wydarzenia

USG prenatalne

plumb 2014-03-20 12:58:07
Witam, czy któraś z pań robiła usg prenatalne(11-14tydzień ciąży) prywatnie w Limanowej? Jeśli tak to u którego lekarza i jaki jest koszt takiego badania?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
Lejdis 2014-03-20 14:48:33
Ja robiłam, ale w Krakowie. W tamtym roku kosztowało to 250 zł. Podobno w Limanowej mozna zrobić u doktora Leśniaka, ale wiem to tylko ze słyszenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
konto usunięte 2014-03-21 07:36:37
Nie polecam w.w. lekarza , ja osobiście doradzałabym Ci dr Widomskiego .https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
Doriska 2014-03-21 08:50:19
@superbabka- ty naprawdę chyba nie wiesz o czym piszesz!!!!!!!!!

Otrząśnij się kobieto!!!!!!!!!!!!

Pan Widomski ma postawione zarzuty o których każdy wie!

Plumb- osobiscie polecam Krakó, tam są specjalisci a sperbabka pozjadała wszelkie niestety rozumy...

Pozdrawiam i dobrego wyboru życzę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
mosia 2014-03-21 11:52:24
Ile osób tyle opinii. Ja też polecam dr Widomskiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
konto usunięte 2014-03-21 13:37:47
Doriska , znowu masz zły dzień ? Żal mi Ciebie , bo takie typy jak Ty są całe życie nieszczęśliwe i jeszcze do tego próbują uprzykrzyć życie innym . Co do dr Widomskiego choćbyś się nawet ze złości miała w zad ugryść jest najlepszym ginekologiem w Limanowej i TY marna kobiecino tego nie zmienisz!!!!!!!!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
Doriska 2014-03-21 14:56:48
Ja nie zmienie ale ktoś inny owszem... a co do dnia- mam wspaniały... a Ty broń nadal tego nieudacznika!POWODZENIA!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
loo 2014-03-21 15:29:34
Miałam robine usg genetyczne na początku lutego w 14 tyg.u dr.Pieniązka jak dobrze pamiętam to 80 zł.Polecam..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
konto usunięte 2014-03-21 15:50:37
Miałam rację , że dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu ,bo Twoja głupota jest niestety wrodzona , a tak na marginesie - dlaczego Tobie biedactwo wszyscy krzywdę robią dookoła !??!!!!!!! Z tego co zauważyłam kochasz psy natomiast ludzi nienawidzisz , nieważne znasz czy nie - po prostu nienawidzisz i już - oto psychoanaliza Twojej osoby !https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
konto usunięte 2014-03-21 16:30:11
To było do Ciebie Doriskooooo https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
spoon 2014-03-21 17:43:39
Z całego serca polecam: gr Marcin Wiecheć. tyle, że to Kraków. Facet jest NAJ! Mogę Ci go polecić w ciemno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
plumb 2014-03-22 07:09:28
Dzięki za odp dotyczące tematu ;) jeszcze mam trochę czasu, wiec jeśli dr Leśniak się nie popisze, pozostaje mi Kraków. Niestety nikt mnie nie przekona do dr Pieniazka po tym jak mnie kiedyś potraktował w szpitalu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
marzenaar 2014-03-22 12:39:07
Witaj plumb mam prosbe jak bys byla u pana dr.Lesniaka i byla zadowolona to prosze daj znac, bo ja tez sie zastanawiam nad tym badaniem a jak nie to krakow moze razem:)pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
plumb 2014-03-23 18:15:50
Jestem umówiona na piątek, więc napiszę ci może na priw wrażenia ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: USG prenatalne
mari 2014-03-23 18:20:41
Kobiety, w Krakowie to nie każdy "specjalista" jest godny polecenia. Sama pechowo "leczyłam" się u takiego jednego w pięknej klinice oblężonej przez pacjentki i mający na miejscu mini laboratorium, mammografię, oddział i wszystkie badania robił na miejscu. Jednym słowem "luksusowa" przychodnia. Kłopot tylko w tym, że wymyślał pacjentkom nieistniejące choroby wymagające natychmiastowych (drogich) badań i drogiego leczenia w JEGO klinice. Jego diagnoza była dla mnie przerażająca więc wybrałam się na kontrolę do Widomskiego. No i owa 7-letnia córka (którą miałam poronić jeśli nie położę się w JEGO klinice) jest cała i zdrowa.
Potem szukałam na sieci informacji o TYM "lekarzu"- ma kilka wyroków i bardzo złą opinię.
Także kobiety pamiętajcie- KRAKÓW wcale nie oznacza dobrej diagnozy i leczenia. Tam też są partacze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in