9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
2168

Wydarzenia

Urząd Skarbowy

czesu 2012-03-26 21:25:39
Chciałem pozdrowić na łamach limanowa.in bardzo nieuprzejmą i niemiłą Panią z Urzędu Skarbowego z działu księgowego (włosy z balejażem)
Odrobina uprzejmości jeszcze nikogo nie zabiła!!!
Jak pani sie praca juz nie podoba zawsze mozna zmienić kwalifikacje i skorzystać z programu UP "50 plus"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Skarbowy
renits27 2012-03-26 22:12:56
Czesu.Popieram w 100%
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Skarbowy
konto usunięte 2012-03-26 22:59:48
a ja pozdrowiłabym nasz pi...ny ZUS siedzą tam same pi..dy i nie wiem za co biorą wypłatę .( szlag mnie trafia na to wszystko )
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Skarbowy
Slawek964 2012-03-26 23:36:38
Głosujcie na Nową Prawicę i Korwina, który chce zlikwidować ZUS. Co robią panie w ZUSie to akurat nie wnikam, ale przynajmniej powinny być miłe (w skarbówce również) bo duża część naszych składek idzie na pensje tych pań.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Skarbowy
konto usunięte 2012-03-27 10:16:03
Panie z balejażem, pracujące w Urzędzie skarbowym! -będziemy Wam się bacznie przyglądać ,może uda się Nam ominąć kontakt z Wami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Skarbowy
irma13 2012-03-29 22:41:11
uprzejmość nic nie kosztuje-jasna sprawa i praktycznie każdy od każdego może jej wymagać. tylko nikt nie widzi tej drugiej strony, kiedy to pracownik administracji nazwijmy to państwowej w ciągu dnia musi odebrać setki telefonów z ulubionym pytaniem "kiedy będą pieniądze???", przy czym nikt nie zwraca uwagi na terminy... i na fakt, że urzędnik w momencie, kiedy odbiera np telefon nie ma czasu zaksięgować zwrotu czy zrobić miliona innych rzeczy, których wymagają od niego przełożeni. to samo dotyczy banku: kolejka, kasjerka zamyka kasę na przerwę czy akurat zmienia się z koleżanką i w kolejce jęk zawodu, że przecież tak nie można bo ludzie czekają. ludzie trochę wyrozumiałości dla innego człowieka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Skarbowy
myszka1 2012-03-30 10:03:37
Kiedyś tez tak byłem potraktowany to nie pierwszy przypadek. Było mi bardzo głupio już miałem coś z tym zrobić ale ochłonąłem i pomyślałem rożne są charaktery.

Ale jest grono miłych urzędników w tym Urzędzie umiejący się zwracać do człowieka z godnością i szacunkiem. Moim zdaniem może to jest wypalenie zawodowe Pani powinna iść na jakiś czas na wolne powrócić od poczęta i nerwów i nieprzyjemności nie będzie. Strony będą obsługiwane z godnością i należytym szacunkiem człowiekowi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in