Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Urząd Miasta

konto usunięte 2011-03-01 11:33:02
Mam pytanie zapewne niektórzy byli proszeni o przybycie do UM na 3 pięterko w związku z podpisaniem aneksu do umowy. Otóż ja byłam jedną z tych osób i muszę stwierdzić, że była tam starsza Pani, która owszem wydała mi ów aneks jednakże, kiedy weszałm do pokoju ona jakby nigdy nic siedziała sobie na onecie. Więc pytam czy taka jest praca urzędnika?? Siedzieć na internecie i czytać pierdoły. Dodam iż cały pokój zawalony jest papierami (udaje że pracuje?), a ma czas na lenistwo przed komputerem. Młodzi ludzie w Limanowej nie mają pracy, a starsi siedzą przysłowiowo pierdzą w stołki i nic nie robią. Panie TOP może z tego tez możnabybyło napisać artykuł?? (to tylko taka moja mała sugestia)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
1234567 2011-03-01 12:08:31
candy:-czy to był nasz Urząd Miasta? A gdzie to 3 pięterko?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
crusader 2011-03-01 12:43:05
dobrze ze poruszylas ten temat, juz dawno mialem napisac ze onet zszedl na psy i powinni cos z tym zrobic, osobiscie polecam limanowa.in
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
konto usunięte 2011-03-01 13:23:21
Tak nasz urząd miasta piętro 2 i pół!! Trzeciego fakt nie ma:) Urząd Miasta LImanowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
brigida 2011-03-01 15:08:08
Jakim prawem przeglądała ONET, nie wolno! Jedynym portalem, który można przeglądać jest www.limanowa.in Ja zrobię z tym porządek, poproszę zaprzyjaźnionego Pan Radnego Tusika o uchwalenie, że można przeglądać tylko nasz portal. Ja w końcu się wybiorę na tą Radę Miasta, bo tak nie może być. Wszystko powinno być załatwiane od ręki i na wczoraj. Tylko nie wiem, kiedy się zbierają i gdzie mają te swoje pogadanki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
peterlimanowa 2011-03-01 15:18:32
ale i tak nic nie przebije sekretarki burmistrza. Arogancja, chamstwo i antyaparycja nic jej nie przebije.Kolega chciał sie dowiedzieć jakichś szczegolow przez telefon to sie pytala "po co, na co, z kim". Kompletny brak kultury, a przy tym tak nieuprzejma że szkoda gadac.No i chyba emerytka już, więc zgodnie z zapowiedziami włodarza pierwsza do odstrzału.Oby...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
konto usunięte 2011-03-01 16:58:00
peterlimanowa jaka arogancja jakie chamstwo… przecież Kobieta tak była nauczona przez całe lata musiała sobie sama radzić....a może Panowie Burmistrze przyjęli by sekretarza zamiast sekretarki...byłbym chętny...kurcze ale jestem za stary...czemu udajecie że sami w pracy nie siedzicie na onecie...wszyscy to robicie...ja też...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
konto usunięte 2011-03-02 07:37:53
Nie chodziło mi o onet:) Tylko o fakt jej narzekania, że zajęta bardzo a tak naprawdę nic nie robi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
smo 2011-03-02 08:38:44
Może jakby tak sprywatyzować wszystkie urzędy byłoby lepiej. W normalnym przedsiębiorstwie jak pracownik nic nie robi zostaje zwolniony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
obslugamuzyczna 2011-03-02 11:26:36
miałem podobnie w ostatnim czasie w urzędzie w Limanowej,wiek pracowników jest przerażający, prezentują zerowe kompetencje, najbardziej rozbawiły mnie panie niekompetentne z działu promocji miasta,kompletny brak wiedzy i nieporadność!skecz w tej Limanowej-żywy skecz w Urzędzie Miasta!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
ian 2011-03-02 13:00:10
Fakt. Załoga od promocji miasta, gminy i powiatu jest wyjątkowo kompetentna. Posiada wyjątkową wiedzę na temat swojej "małej ojczyzny". Polecam sprawdzić. Zadzwońcie i zapytajcie o coś...o cokolwiek. Nagrajcie i wstawcie na portal. Będziemy wszyscy mieli niezły ubaw
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
konto usunięte 2011-03-02 13:14:49
ale dajecie popalić teraz nikt tam nie odbierze telefonu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
edith 2011-03-02 13:18:13
Bardzo dobrze ze poruszylas ten temat candy:)masz zupelna racje jezeli chodzi o te Pania,jest naprawde nieprzyjemna i jest jeszcze jej KOLEGA na tym samym pietrze,ktory w ogole nie zna sie na przepisach i na tym co do niego nalezy,przez jego niekompetencje i wtracanie sie nie do swoich spraw stracilem bardzo na waznej sprawie dla mnnie.Zastanawia mnie co tacy "Urzednicy" tam jeszcze robia!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
konto usunięte 2011-03-02 14:59:56
Słuszna uwaga edith ta Pani jest wyjątkowo nieuprzejma i brak jej podstawowej wiedzy z zakresu geodezji. No ale zgodnie z ustawą pracownicy administracji publicznej mają stabilnośc zatrudnienia, chociaż za niekompetencje powinni odpowiadać. Tylko że nie ma ich kto pociągnąc do odpowiedzialności. Powinno się wymienić kadrę na młodszą i bardziej przyjazną dla petentów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
edith 2011-03-02 17:22:33
Panie Burmistrzu prosimy,jako/Petenci/ Pana Urzedu o skuteczna interwencje w tej sprawie,za ktora z gory DZIEKUJEMY:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
konto usunięte 2011-03-03 17:13:16
Edith nie wiem czy Pan Bieda czyta forum... Niestety
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
konto usunięte 2011-03-03 19:56:17
Candy czyta czyta, moze sie nawet udziela:D:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
bubu2134 2011-03-07 18:22:50
Jestem za.My mlodzi ustępujemy miejsca w autobusach itp, a starsi niech ustapia nam miejsca w pracy .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
Iwonne 2011-06-11 14:21:25
musiałoby nie być konkursów a i tak byłoby trudno o prace
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
konto usunięte 2011-06-12 10:54:56
nagrać jedną z drugą na ukrytą kamere i do ONETU. jak sie zobaczą to może wyciągną jakieś wnioski :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
konto usunięte 2011-06-12 21:25:39
brygida jak blisko zaprzyjazniłaś się z Tusikiem 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Urząd Miasta
gargamelek 2011-06-12 21:54:32
Jak kupowałem bilet w sekretariacie LDK na występ kabaretu Noeonówka, to pewna starsza pani układała pasjansa i wcale się nie speszyła na mój widok:). Sprzedała mi bilet i prawdopodobnie kontynuowała dalej;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in