10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

urodziny w Bajkolandzie

majowka 2012-05-08 21:13:21
Witam. planuje zrobic corce urodziny w Sali Zabaw w silli lub na pływalni. ktora sale polecacie? jak to wyglada z punktu widzenia rodzica? czy warto zamawiac animatora? co wogole uwazacie na temat funkcjonowania tych sal i obslugi?czy mozna spokojnie zostawic dzieciaki czy to troche ryzykowne?corka ma 3 lata wiec jest juz w miare samodzielna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: urodziny w Bajkolandzie
chlop 2012-05-08 21:21:06
Napiszę krótko porównaj metry kwadratowe i cenę Bajkolandu z placem zabaw w Sowlinach w Silli.Wybrałem dla mojego dziecka sille dużo większe pomieszczenie i dodatkowo jest trampolina o cenie nie mówię.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: urodziny w Bajkolandzie
majowka 2012-05-08 22:26:33
a jakie sa ceny w sowlinach?bo nie moge znaleźć ich strony internetowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: urodziny w Bajkolandzie
lanc70 2012-05-10 15:34:26
Polecam Centrum Zabaw "Maxio" w dawnej "Imie" na tarnowskiej

http://www.centrumzabawmaxio.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: urodziny w Bajkolandzie
kreolka24 2012-05-10 20:19:46
Strona internetowa będzie zmieniona i jest w obecnej chwili niedostępna. Wszystkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 503 076 800
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: urodziny w Bajkolandzie
Misia25 2012-05-11 05:21:40
Hehehe no to reklama dla bajkolandu w silli zrobiona a reszta pfffff do domu :) oj nie ładnie dziewczyny...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: urodziny w Bajkolandzie
haha 2012-05-11 10:00:34
polecam Bajkoland, syn miał tam urodziny i jestem bardzo bardzo zadowolona, poza tym w cenie masz poczętsunek i soczki dla dzieci, czapeczki, talerzyki, kubki bajkowe..super
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: urodziny w Bajkolandzie
princesa 2012-05-11 12:05:13
My czterokrotnie byliśmy gośćmi w Silli zabawa udana dzieci zadowolone. Wiem, że cenowo w Bajkolandzie taniej bo się orientowałam. Mogę tylko doradzić, że zamawiając sale nie brać poczęstunku. Taniej samemu kupić-zależy na ile osób przyjęcie. Zabawa w obydwu miejscach bedzie mega frajdą dla dzieciaków.I animator jak najbardziej wskazany:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: urodziny w Bajkolandzie
chlop 2012-05-11 13:27:05
haha -napisz w jakiej cenie? Ile trzeba za to dopłacić? bo "w cenie "można mieć różne cuda typu "czapeczki, talerzyki, kubki bajkowe". Dzieci nie zwracają uwagi na poczęstunek i na jakim talerzu jest podany JEŚLI zajęte są świetnie zorganizowaną zabawą i liczy się przestrzeń.Jeszcze raz polecam sille.HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: urodziny w Bajkolandzie
haha 2012-05-11 13:59:15 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in