Sobota, 23 listopada
Adela, Klemens, Klementyna, Felicyta
4094

Porady

URODZINY DZIECKA

Witam. Gdzie najlepiej zorganizować urodziny dziecku (4 LATKA) może zna ktoś jakąś fajną sale dla dzieci.
RE: URODZINY DZIECKA
Wynajmij remize albo dom weselny ;)
fajne urodziny można dziecku zrobić np na kręgielni. Duże obszerne pomiesczenie, dodatkowo np wynajem cateringu z limanowskiej firmy. Efekt fajny
której kręgielni? gdzie masz niby to obszerne pomieszczenie? chociaż dla 4 latków idealne miejsce, rzeczywiscie. zmieściłyby się tam w każdą dziurę .
Najlepsze są najprostsze rozwiązania.
Dzieci w tym wieku potrafią mówić i mają swoje zainteresowania, weź go po prostu zapytaj co i gdzie by chciało. Tak to może się zdarzyć że się wykosztujesz, a dziecko może być niezadowolone.
a czy to trochę nie przesada? 4 latka, a co będzie na 18-kę?
Bardzo proszę o poważne odpowiedzi nie takie jakich udzielają bearchen i 1234567. Dziękuję.
W Nowym Sączu to zjawisko normalne. Dzieciom organizuje się urodziny w Bajkolandzie u Szubryta. W Limanowej też chyba jest na Zielonej Bajkoland(przynajmniej było coś takiego).
Przy basenie na Z. Augusta jest sala zabaw dla dzieci i kilka stolików. Nie robiłam tam urodzin, ale czasem bywam z dziećmi i widziałam, że są urządzane urodziny dla dzieci również z dorosłymi. W markecie Sara na Zamieściu również działa taki plac zabaw i słyszałam od wielu rodziców, że fajne miejsce na urodziny.
Sala Zabaw "Bartuś" Mszana Dolna
Ja nie widze nic niepowaznego w odpowiedzi bearchen. Ja nawet zasugeruje wynajecie zamku i przebieranych ksiazat, krolewien i wrozek. Pokaz sztucznych ogni koniecznie! To zalezy jakim sugerujesz budzetem.
na 18-tke wakacje w jakims rajskim zakatku swiata, nowy dom i samochod ;)
Bardzo dobre pytanie, ja do tej pory moim dzieciom organizowałam urodziny w Limanowskich Bajkolandach. Do niedawna były 3 - W IMIE na Tarnowskiej, w SILLI / potem przeniesi9ony na ul. Zieloną/ i na basenie, wszedzie było bardzo fajnie i niedrogo a dzieciaczki zachwycone. No ale teraz nie ma już żadnego. Myslałam że ten na basenie zostanie, ale komuś najwyraźniej przeszkadzał i nie przedłużono dzierżawy.......postanowiono zrobic tam bar z ochudnym jedzeniem zapychającym żyły, no cóż o NASZYCH MILUSIŃSKICH nikt nie mysli, a kręgielnia dla 4-latów ? chyba durny pomysł.
A ja proponuje w Bajkolandzie w Sączu :) dzieciaczki wybawią się na piłeczkach i będą zadowolone :)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in