10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

URODZINKI ROMANA!

Janek64 2012-08-11 03:30:18 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
ania272 2012-08-11 05:37:35
Dolaczam sie do postu Janka. Wszystkiego najlepszego! Zycze udanego spotkania w sobote i pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
ABS0LLUT 2012-08-11 12:46:54
Happy Birthday 2 You, Roman! :)

Szkoda, ze wyjazd do Wisconsin przeszkodzil mojej siostrze w udziale w imprezie, ale bedzie jeszcze niejedna okazja.

Ps. Prezent przyjdzie niestety troche spozniony ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
konto usunięte 2012-08-11 14:38:31
no to juz prawie jak nasza klasa :D ludzie jak to wasz kolega to zadzwoncie do niego i zluzcie mu zyczenia, bedzie po ludzku i z kultura :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-11 14:42:29
@ ZOJA
wlasnie to zrobilem teraz
A wieczorkiem pojawie sie u Romka i zloze mu osobiscie
@ zoja pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
ABS0LLUT 2012-08-11 14:51:04
@zoja: Dziekujemy za pouczenie, ale Romek to nasz kolega z limanowa.in i mamy prawo skladac mu zyczenia wlasnie tu.

Ps. A co to jest *nasza-klasa*? ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
namoR 2012-08-11 16:39:11
@Janek64
Dzieki za zyczenia i super wiazanke muzyczna. Do zobaczenia wieczorkiem i pamietaj o wykonaniu wybranej przez siebie kary.....

@ania272
Rowniez dziekuje za zyczenia i pozdrawiam.

@ABS0LLUT
Rowniez dziekuje Ci za zyczenia, ja zawsze popieram wspolne wyjazdy szczegolnie w wakacje, najblizsza rodzinka i dzieci zawsze powinny byc na pierwszym miejscu, z Twoja siostra na pewno sie kiedys w przyszlosci spotkamy.

@zoja
Dzieki za pouczenie, chyba dziala bo moj telefon od rana jest bardzo goracy...:-):-):-)
PS. Ja tez nie wiem co to jest nasza-klasa czy FB
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-11 18:03:49
Fajnie byloby utworzyc caloroczny kalendarz urodzinowy na portalu Limanowa .in
Poniekad wszyscy piszacy i czytajacy ten portal sa osobami znajomymi blizej lub dalej wiec dlaczego by sobie nie skladac tutaj Zyczen Urodzinowych:) Pozdrawiam rowniez tych co dzisiaj obchodza imieniny .Wszystkiego Najlepszego


:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
bearchen 2012-08-11 20:17:36
No to jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO @Roman!!!

Wyjechanej impry zycze:))
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Doradca 2012-08-12 00:25:57
Nie zapomnijcie nad ranem
Zanucić piosenkę znaną
Hymn tych wszystkich których życie
Za Oceany wywiało.

„Góralu, czy ci nie żal
Odchodzić od stron ojczystych,
Świerkowych lasów i hal
I tych potoków srebrzystych.

Góralu, czy ci nie żal,
Góralu, wracaj do hal!”


:)https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 00:44:30
@ Doradco zaspiewamy i damy wrzute na lim hehe Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
saleen22 2012-08-12 01:27:30
To moze ja tez sie podlacze do zyczen,,,,Roman ,,,to jedziemy,,,,,STO STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM,,,STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM,,,A KTO ??? ROMAN ,,,Wszystkiego naj Romanie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 03:58:40
RELACJA NA ZYWO DLA NASZYCH PRZYJACOL PL
Jest godzina 9pm u Romana gra zespol goralski kapela "sami swoi" jest super swojsko sa tance jest zabawa no i oczywiscie po staropolsku stoly sie uginaja Pozdrawiamy was Serdecznie z dalekiej Ameryki
Jest tez nasza muzyka przy ktorej sie swojsko czujemy cdn
http://www.youtube.com/watch?v=oJGr6B-6sDI&feature=relate
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 04:11:18
a terz 100 lat i solenizant w gore przy muzyce goralskiej i oczywiscie jego zonka Ulszulka tez ale super :):):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 04:12:15
@ ABSOLLUT POBUTKA POLACZYMY SIE NA ZYWO:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 04:28:58
fAJNIE NAM TUTAJ ALE TESKNIMY ZA WAMI:):):):)
http://www.youtube.com/watch?v=wesRyCJ5DUk
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 04:44:33
WLASNIE ZKONCZYLEM TANIEC Z SIOSTRA ROMANA RENATA Z DEDYKACJA; ZA TA NOC Z RENATA" Podobno Romek liczy moje tance no ale przeciez z Damami tancze po dwa Trzy razy wiec mysle ze do rana sie wyrobie ha ha ha i warunki spelnie hhahahaah POZDRAWIAM. Ale gra ta muzyka goralska :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 04:49:29
Gdybym sie mylil co to sorry ale tutaj wszystko sie leje z beczki hahaha a zreszta co tam w pracy nie jestem haahaha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 04:58:15
Moze uda sie namowic SYLWIE ZELEK zeby cos zaspiewala bedzie super jest super pojawil sie tez akcent Lostowski szaliki UKS OSET Lostowka Pozdrawiam i do zabawy bo musze slowa dotrzymac :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 05:02:23
Na imprezie pojawil sie rowniez lider zespolu BIALO -CZERWONI Zbyszek Kasprzyk . Zespol ten dziala w Chicago od roku 1971 to najdluzej dzialajacy zespol Polonijny w Chicago :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 05:37:29
Piekny koncert dala Sylwia Zelek gromkie brawa poplynely .To wielki talent to PERELKA ZIEMI LIMANOWSKIEJ
SYLWIA JESTES WIELKA :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 05:40:22
jestem dumny ze pochodze z ziemi LIMANOWSKIEJ:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 05:57:03
Jest godzin a 11 pm a orkiestra goralska wlasnie zrznie slawinko :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 06:07:17 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 06:28:15 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 06:57:24
Teraz Doraco specjalnie dla Ciebie GORALU CZY CI NIE ZAL z zespolem Goralskim . Tak tak troche lezka pynie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 07:29:25 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 09:26:56
Juz niedlugo bedzie switac a u Romana ognisko wciaz plonie sa tance jest zabawa sa rozmowy nasze mieszkancow Limanowszczyzny i nie tylko jest super:) Pozdrawiamy przyjacol Limanowa .in:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
ewa 2012-08-12 10:32:49
Spóźnione ale Szczere Życzenia Romku Samych Pomyślności, Zdrowia i Serdecznych Przyjaciół.
Przyjmij też Życzenia od Tych którym na różne sposoby pomagasz Niech Ich uśmiech wynagrodzi Twoje zaangażowanie. Pozdrawiam. Ewa

Ps. Przez to że Sylwia Wam śpiewa, dzisiaj na Cuprówce w Żmiącej Jej nam będzie brakowało. Dziękuję Sylwia za bezinteresowny występ na Festynie Charytatywnym w Laskowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-12 18:55:09
Witam Serdecznie
Impra byla szalowa goscie bawili sie do samego rana
Teraz pijemy sobie kawke na ogrodzie u Romana i leczymy kaca he he he
Mimo iz jestesmy tysiace kilometrow od naszej pieknej ziemi Limanowsiej rozmawiamy o niej i niektorzy z sentymentem wspominaja lata mlodosci gdzie sie wychowali i gdzie chetnie chca powrocic.
Jeszcze troche sobie dzisiaj pobalujemy a was tam w kraju nad wisla Serdecznie Pozdrawiamy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
ABS0LLUT 2012-08-12 22:58:19
Janku, wielkie podziekowania za relacje z imprezy na zywo i oczywiscie przepraszam, ze o godz. 4:12 naszego czasu mnie nie bylo on-line, bo pol godziny wczesniej poszedlem na chwile spac...

Milo bylo usleszec glos Romka na poczatku imprezy.

Mam nadzieje, ze do jutra glowy Was juz przestana bolec, ale chyba bylo warto ;)

Ps. Mam nadzieje, ze ktos utrwalil wystep Sylwi i bede mial zaszczyt to obejrzec oraz posluchac. :)

Pozdrawiam moich ulubionych *Polonusow*,
Andrzej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Tusik 2012-08-13 00:20:12
Cały weekend miałem odpoczynek od kompa;) próbowałem pisać z komórki, ale komentarz z życzeniami się nie pojawiał... zatem teraz, króciutko, Roman: 100 lat, a nawet i dłużej!!! :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-13 05:55:38
ROMAN SERDECZNIE DZIEKUJE ZA SUPER IMPREZE I WSPANIALA GOSCINE
TA DEDYKACJA JEST DLA CIEBIE I DLA TWOJEJ WSPANIALEJ ZONY URSZULI:):):)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SpH1tBQLhEQ#t=16s
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
namoR 2012-08-13 13:56:34
@Janek64
Jest poniedzialkowy poranek, spojrzalem na kompa i moim oczom nie wierze....relacja na zywo z impry w moim domu w ogolnodostepnych mediach!!! Kiedy Ty znalazles na to czas ,przeciez ja cala sobotnia noc widzialem Cie spiewajacego i dzielnie wykonujacego przez siebie wybrana kare czyli taniec z wszystkimi kobietami. Sprawdzilem i okazuje sie ze dotrzymales obietnicy. Gratulacje!
W zwiazku z tym iz pokazales nam wszystkim kolejny Twoj talent, dzisiaj wysylam informacje i namiary na Ciebie do CNN i BBC....ha ha ha :-)

@bearchen
Dziekuje jeszcze raz za zyczenia:)

@Doradca
Nasz hymn spiewalismy kilka razy. dzieki:)

@saleen22
Dzieki za zyczenia,sto lat spiewalismy tez kilka razy:) Od jutra jestem w Miami przez kilka dni ,moze sie gdzies stykniemy..

@ewa
Dziekuje za zyczenia, tak to prawda Sylwia sie pojawila u mnie w domu z malym koncertem i jak zwykle dala czadu pokazujac nam swoj talent czyli piekny glos:)

@ABS0LLUT
Prezent do mnie dotarl, zyczenia przez telefon rowniez ,wielkie dzieki.Glowy nie bolaly poniewaz wszystko bylo z umiarem...ha ha, jedynie Janek64 narzekal w niedziele ze mu sie kreci w glowie poniewaz przez kilkanascie godzin obtancowywal wszystkie kobiety za kare ha ha ha... :)

@Tusik
Dziekuje za zyczenia, nie spozniles sie poniewaz swietowalismy przez caly weekend:)


Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i powiem Wam ze fajnie jest miec super rodzinke,przyjaciol i sasiadow z ktorymi mozna przezyc niezapomniane chwile, nawet wtedy gdy znajdujemy sie daleko od ojczyzny w roznych zakatkach swiata.
Zycze rowniez Wam wszystkim takich niezapomnianych chwil JAK NAJWIECEJ!!! ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
namoR 2012-08-13 15:16:02
@Janek64
Dziekuje za dedykacje i za prezent, pozdrawiam wszystkie pilkarki, przyjaciol i sympatykow UKS" OSET" Lostowka. Przez caly ostatni weekend kolory szalikow Waszego klubu lsnily w blasku nie tylko slonca ale i ksiezyca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
namoR 2012-08-13 21:00:52
Chcialem jeszcze przy tej okazji serdecznie pozdrowic mojego siostrzenca Konrada Nowak ktory to niedawno podpisal kontrakt z Gornikiem Zabrze. Jego mama czyli moja siostra wyrosla na ziemi limanowskiej!!!
W nowym klubie dostal koszulke z numerem 10.To dla niego wielkie wyroznienie poniewaz z tym numerem graly w Gorniku najwieksze gwiazdy polskiego futbolu jak np. Włodzimierz Lubanski. Konrad, dziekuje za zyczenia i gratulacje!;) Nigdy nie zapominaj ze w Tobie plynie krew ktora ma swe zrodla w naszym pieknym powiecie limanowskim!!!;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-14 03:32:20
Romku Konrad to wielki talent bedzie o nim glosno Ziema Limanowska to wielki potencjal mlodych Najwazniejsze zeby potrafic je wydobywac i wspierac zeby sie rozwijaly . Limanowa Mszana Dolna i okolice sa przepiekne i bogate w kulture a przedewszystkim w uzdolniona mlodziez na ktora trzeba wydac ostatnia zlotowke by mogla sie rozwijac i pozostala na naszej pieknej ziemi . Chetnie poslucham w Niedziele koncertu Sylwi w katolickim koscolku w Palatine.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-14 06:36:25
O zapomnialbym na smierc. Tusik chcialem ci napisac ze w Niedziele w koscolku w Palatine po mszy Romek podlozyl muzyke pod twoj jeden wiersz
ZAGRAL I ZARECYTOWAL
Efekt nie samowity
I dzisiaj wszystkim co zle oceniaja twoja tworczosc mowie zdecydowane NIE .
Rozmawialem z Romanem i obiecal ze twoje wiersze z podkladem muzycznym znaja sie na plycie muzycznej
Mateusz Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Tusik 2012-08-15 00:12:19
oh my gosh!... :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Janek64 2012-08-15 03:07:05
@ Tusik spokonie. Po mszy swietej na moja prosbe Romek jak pisalem zarecytowl twoj wiersz z podkladem muzycz
nym. Przepraszam jezeli pozwolilem sobie uzyc twoich wierszy publicznie . Jednak po tej premierze na ktorej bylem sam po zakonczeniu mszy swietej wiem ze jestes poeta . Rozmawialem z Romanem i mowil ze jezeli sie zgodzisz i za Twoim pozwoleniem jesienia lub zima podejmie sie nagrac plyty muzycznej Po wykonaniu tego bedziesz mogl oficjalnie zaprosic wszystkich na glowna premiere i ofocjalne wydanie . Serdecznie Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: URODZINKI ROMANA!
Tusik 2012-08-15 08:08:03
Skończyły się czasy gdy chowałem przed ludźmi wszystko co napisałem, i tylko przez to, że ktoś wylał na mnie kubeł przysłowiowej zimnej wody - choć i to za każdym razem było potrzebne, no jak w życiu... ;-) Te teksty są dla ludzi i można z nich korzystać do woli, oczywiście w dobrym celu... Gdyby ktoś kiedyś chciał cokolwiek wydać z mojej twórczości i chciał sprzedawać, to tylko na cele charytatywne (najlepiej na chore dzieci). To jest "pisanie od serca" dla serca drugiego człowieka. Dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in