Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

upominek reklamowy na zlot fanów HP

kuleczka123 2018-03-29 14:04:43
Niedługo organizujemy zlot fanów ksiażek o Harrym Potterze, chcemy wymyślić fajny gadżet do rozdania z naszym logo i motywem z książek, co proponujecie? To musi być coś takiego, żeby fajnie wyglądało i nie było szybko wyrzucone, z moich pomysłów to ołówki (ale niezbyt wiem jak połączyć logo z resztą) i opaski silikonowe (wtedy logo byłoby po jednej, a motywy HP po drugiej stronie). Dajcie znać co myślicie i jakie firmy polecacie do tego typu gadżetów

;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: upominek reklamowy na zlot fanów HP
Hiena 2018-03-29 18:14:49
Ołówek miotła. Z maleńkim logo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: upominek reklamowy na zlot fanów HP
MichalSmoler 2018-03-29 20:29:05
Kubki, notesy, polary, podkoszulki, pendrive, jest wiele wiele rzeczy które mogą się przydać i nie zostaną od razu wyrzucone do kosza.
Wszystko zależy jaka ilość tych gadżetów jest potrzebna i jaką kwotą dysponujecie.
Według mnie wszelakie długopisy, ołówki, zapalniczki bardzo szybko tracą właściciela. Fajnie jak przechodzą z ręki do reki, jest to też jakaś forma reklamy. Ale najczęściej te przedmioty giną w nieznanych okolicznościach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: upominek reklamowy na zlot fanów HP
GohanPL 2018-03-30 10:13:30
A kiedy / gdzie jest ten zlot? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: upominek reklamowy na zlot fanów HP
karmen 2018-03-30 11:33:19
Jak dla mnie też zapalniczki/ołówki/długopisy za szybko się gubią. Może rzeczywiście bransoletki? Możnaby zrobić okularki i piorun np jako HP. Nie wiem jak to cenowo wygląda, ale chyba nie powinny być drogie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: upominek reklamowy na zlot fanów HP
kuleczka123 2018-03-30 11:52:42
GohanPL Odpisałam na priv :) Kraków, czerwiec :)

Karmen, okularki z piorunkiem brzmią całkiem fajnie, już to widzę na swojej ręce :P

Poleci ktoś jakąś firmę, która mogłaby nam takie opaski wykonać? W necie znalazłam www.opaskireklamowe.pl, brał ktoś coś od nich? https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in