7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
1994

Tematy archiwalne

Upadek Małysza w Zakopanem to zamach!!! ~Maćorowicz

janko 2011-02-05 10:25:45
Oto fakty: 1. Pijany Kruczek kazał Małyszowi lądować w tych warunkach. 2. W 10 sekundzie słychać strzały. 3. "Ten skok w tych warunkach w ogóle nie powinien się odbyć " - mówi specjalista z miesięcznika "Narciarska Polska". 4. Były skoczek narciarski... Robert Mateja twierdzi, że Małysz popełnił szereg błędów , m.in. nie kwitował poleceń Tepesa z wieży.. 5. Winę Małysza potwierdza też raport Międzypaństwowego Komitetu Narciarskiego. 6. Apoloniusz Tajner twierdzi jednak, że raport jest niekompletny, bo nie uwzględnia błędów Waltera Hofera. 7. Tymczasem pełnomocnik Izabeli Małysz w wywiadzie dla radia Ślinotok FM mówi, że "nie można wykluczyć hipotezy zamachu ekip austriackiej i szwajcarskiej" 8. Do dnia dzisiejszego polscy skoczkowie zawsze tak lądowali na Wielkiej Krokwi. Trwa badanie czy dotychczasowe procedury były skuteczne i czy zostały zastosowane tym razem. 9. Tepes odradzał lądowanie w Zakopanem. Proponował wykonanie manewru na alternatywnej skoczni w Wiśle. 10. Całą winę za upadek ponosi kontroler wieży lotów, który nie poinformował Małysza o odchyleniu od toru lądowania 11. Niektórzy komentatorzy nie wykluczają bezpardonowego zamachu na lot Adama Małysza. 12. Przed Małyszem próbował lądować przedskoczek ale ze względu na mgłę odszedł na skocznię zapasową . 13. Po dramatycznych i niecenzuralnych wypowiedziach Hoffera i Tepesa można wnioskować , jak bardzo napięta atmosfera panowała na wieży. 14. Przed Małyszem wylądował szczęśliwie Żyła, jednak jak się później okazało podchodził do lądowania bez zgody wieży. Zostaną wyciągnięte wobec niego surowe konsekwencje 15. Fani Małysza zapowiedzieli postawienie krzyża w miejscu katastrofy. 16. Adam Małysz w chwili upadku miał 33 lata i wylatanych 5384 godzin.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Upadek Małysza w Zakopanem to zamach!!! ~Maćorowicz
konto usunięte 2011-02-05 11:17:14
Mam pytanie, po co przekopiowałeś ten tekst z forum onet.pl?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Upadek Małysza w Zakopanem to zamach!!! ~Maćorowicz
janko 2011-02-05 12:35:23
no tak i co w zwiazku z tym ,to przestepstwo??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Upadek Małysza w Zakopanem to zamach!!! ~Maćorowicz
Frann 2011-02-05 13:33:38
To miało być zabawne? Osobiście drażni mnie ciągłe wałkowanie tego co zdarzyło się 10 kwietnia ubiegłego roku zwłaszcza przez osoby, które próbują w jakimkolwiek kontekście upolityczniać to wszystko a dodatkowo wsadzają do jednego wora tych, którzy lecieli tym nieszczęsnym samolotem. Wybacz ale czy uważasz, że rodzinom tych, którzy tam zginęli jest łatwo ciągle napotykać hasło Smoleńsk? Zresztą normalnym zwykłym ludziom też myślę, że to bokami wychodzi. A tak wiem-tu jest o Małyszu. No racja nie zauważyłam. Szkoda, że się wywalił ale z drugiej strony Stoch wygrał. Nie ma tego złego..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Upadek Małysza w Zakopanem to zamach!!! ~Maćorowicz
blizniak 2011-02-05 19:10:04
Lądować Małyszowi tylko i wyłacznie może polecić HANNU LEPISTO a nie giermek prezesa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Upadek Małysza w Zakopanem to zamach!!! ~Maćorowicz
konto usunięte 2011-02-18 22:45:55
janko ty jakiś inny jesteś śmianie się z tragedii narodowej w której ginie 96 ludzi to dla ciebie zabawa. chyba po ojcu baranie taki mądry jesteś ... ale o to pytaj mamusie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in