14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1994

Tematy archiwalne

Uklady top - a

toma 2011-01-29 23:32:32
Dziwnym trafem nie można dodać komantaży pod art gdzie firma impuls zdobywa nagrode. Ujkłady topek z mlodymi wojtasami masz ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
pawel188 2011-01-29 23:49:57
W artykule trzeba było napisać ile pracownicy zarabiają w tak świetnej firmie.... Komentarze zablokowane bo który pracownik mógłby coś napisać na temat "WIELKICH" wypłat..... DO TOP-a -- rozumiem blokowanie tematu o jakiejś tragedii, śmierci itp ale akurat tu ludzie mają prawo powiedzieć co myślą. Fair Play -czy dla wszystkich?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
Jastrzab 2011-01-30 00:10:04
pawe188 popieram! TOP masz być niezalezny a nie młody cwaniak Cie pioprosi a Ty blokujesz dodawanie komentarzy. Schodzisz z sredniej bardz nisko! Ty ich znasz czy jak ? Szukaj juz innej pracy TOP
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
top 2011-01-30 01:10:07
Ludzie, czy Wy wszedzie widzicie uklady i nie wiadomo co jeszcze? Nikt o nic nie prosil! Procedura wrzucania artykulu w portalu jest nastepujaca: wrzuca sie temat, lead, tekst, trzeba wybrac z menu, ktore miejsce w aktualnosciach ma on zajac, dodatkowo z menu wybiera sie pole komentarzy, defaultowo komentarze sa wylaczone i tak poszlo, a dodalem jeszcze zdjecie. Nie raz mi sie to przytrafilo z pospiechu, a pozniej nawet nie zagladalam w tekst, bo czytam wszystkie komentarze "jak leca" w panelu admina. Zdarzylo sie tak nie raz, ale zwykle to ktos napisal maila "o co chodzi z komentarzami" i zostaly one wlaczone, ale niestety widze, ze niektorzy tylko wesza podstepy. Jastrzab w jaki sposob chcesz mnie zwolnic?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
top 2011-01-30 01:35:12
Oczywiscie komentarze zostaly wlaczone.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
mb3 2011-01-30 02:56:28
Komentarze włączyłeś, a chętnych do komentowania brak, a tak krzyczeli, że chcą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
konto usunięte 2011-01-30 08:21:41
a ja popieram TOPA co pomylic sie nie moza !!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
konto usunięte 2011-01-30 11:24:42
Taaaa powiedzmy , że to było przeoczenie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
AwM 2011-01-30 12:57:16
Coraz częściej wymyślacie jakieś teorie spiskowe na temat tego serwisu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
top 2011-01-30 13:46:51
AwM bo tak jest najwygodniej :) Nikt z "krytykantów" nie zważy na fakt, ze komentarzy nie cenzurujemy - tylko te, które lamia regulamin + dyskusje robaczka;). Mało kto sobie pomyśli ile w związku z tym było różnych (czasem mocnych) nacisków, by komentarze kasować, lub je blokować. Nie podporządkowaliśmy się temu - brzydko mówiąc olaliśmy to, czego skutki mamy do dziś, ale dzięki temu każdy może pisać to co myśli, uważa. Pozdrawiam życząc miłej niedzieli! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
janko 2011-01-30 16:39:19
,,czy Wy wszedzie widzicie uklady i nie wiadomo co jeszcze? " nie no top co ty ,jaroslaw moze tak ale my ??? no cos ty :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
konto usunięte 2011-01-30 16:44:17
TOP masz na mnie alergię ? Przecież wiesz , że dużo mówię , piszę ..znasz moje zdanie :)Jednak zwracam CI honor , bo masz rację!!! Mam nie wyparzony język , co nie wszystkim się podoba ale ... nie sprzedałeś mnie (...) hmmmm... Obiecuję powstrzymać się z przekleństwami .. co do reszty ... kurcze gdy pisze Brygida .. ech nie umiem się opanować ..to silniejsze ode mnie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
jacek272 2011-01-30 17:18:46
a mnie odpuściłaś już ? ;(((((((
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
konto usunięte 2011-01-30 17:23:09
..... a stęskniłeś się za mną?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
chanel 2011-01-30 19:57:21
Smieszne i dziwne: nie kasujemy komentarzy. A gdzie moje cztery niewygodne wpisy do tematu "cenzura"?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
malysz 2011-01-30 19:58:08
poszly srum!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
top 2011-01-30 20:11:17
chanel nie pisz glupot, nikt Twoich wpisow z tematu nie wyrzucal. Po raz kolejny sugerujesz cos czego nie bylo. Tylko jeszcze powiedz mi po co?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
chanel 2011-01-30 20:15:13
Niestety nie sugeruję. jeśli piszę, że dodałam wczoraj trzy wpisy, a dzisiaj jeden to tak jest. A sugestia, że piszę głupoty to już indywidualne zdanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
top 2011-01-30 20:16:37
sprwadzilem historie i z tematu zostal skasowany zdublowany wpis, ktory dokonalas dwa razy minuta po minucie. Jesli uwazasz to za cenzure, to nie mamy o czym rozmawiac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
chanel 2011-01-30 20:17:53
Wyjątkowo się zgadzam. Nie mamy o czym rozmawiać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
top 2011-01-30 20:19:05
Moze przeczytaj sobie temat post po poscie i znajdziesz niby skasowane Twoje posty (przejdz na druga strone dyskusji), bo moze nie klikasz "2" na dole strony i nie widzisz jej dalszej czesci...ech
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
top 2011-01-30 20:20:39
Dzisiaj zadalas to samo pytanie na ktore Ci juz wczoraj w tym temacie odpowiedzialem. Nie widzisz tego, czy nie chcesz widziec a mnie posadzasz o cos czego nie zrobilem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uklady top - a
slawusik 2011-01-30 23:56:57
Wątek nie byłby tak interesujący, gdyby nie wpisy TOP-a ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in