7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1205

Hyde Park

Uczniowie z LO jak szarańcza

czarnygazetnik 2011-11-08 19:45:50
Ostatnio czytałam na limanowa.in że idzie niż demograficzny. A tutaj niespodzianka. Jestem na zakupach w Biedronce, i nagle widzę... czarno... Z I LO dosłownie wysypały się tłumy. Chyba mieli przerwę bo wpadło do sklepu chyba z 50 osób i obległo co się da. Posiedzieli kilka minut, nierzadko z super cytatami na ustach. Czy nauczyciele nie sprawują tam nad nimi cały czas opieki?
A gdyby coś się stało? Czy szkoła nie bierze za nich odpowiedzialności pomiędzy lekcjami?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
konto usunięte 2011-11-08 19:58:46
Od kiedy postawili Biedronkę takie wypady stały się normą.
Jeszcze kiedy ja byłem w ILO To miało to miejsce i nikt nic z tym nie robił i pewnie nie będzie z tym nic robił do czasu...
Sam dobrze wiesz jak to jest- Jak sam się nie upilnujesz, to nikt Cię nie upilnuje.
Młodzi zamiast brać z domu kanapki wolą przejść się na zakupy, a mamusia z tatusiem dają na to wszystko pieniążki...
Jak coś się stanie to wtedy ktoś zacznie się martwić.

A co do niżu, to takowy może być, ale do limanowskich szkół chodzą ludzie z całego powiatu, a do ILO nawet z jeszcze dalszych rejonów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
boq 2011-11-08 20:30:41
A kogo czarnygazetniku cytowali ci uczniowie? Norwida, Mickiewicza? Co postałaś 3 minuty dłużej w kolejce, a może wykupili chipsy i dla ciebie nie starczyło?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
czarnygazetnik 2011-11-08 20:31:33
nie no, rozumiem że każdy może chcieć kupić coś w sklepie, ale tak poważnie to jest bardzo niebezpieczne. sama widziałam jak kiedyć jechałam busem, że kierowca ledwie wyhamował bo tłum przebiegał przez jezdnię.
Może wygodniej jest nie widzieć jak to się dzieje, ale nauczyciele powinni zdać sobie sprawę że to czyjeś dzieci, za które są odpowiedzialni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
czarnygazetnik 2011-11-08 20:34:08
chipsów nie jem bo tuczące :)mniejsza z tym co tam mówili, gorzej wyglądało to w całości :) a w kolejce nie stałam bo uwielbiam buszować pomiędzy półkami zatem mogłam przyjrzeć się z bliska temu i owemu :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
boq 2011-11-08 20:36:13
I co kierowca busa się nie zatrzymał widząc tłum i nie przepuścił? Tłum wtargnął pod busa? Przechodzili na przejściu dla pieszych?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
konto usunięte 2011-11-08 20:50:35
Tylko, że na tym przejściu było już kilka wypadków...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
boq 2011-11-08 20:56:57
I to pewnie wina nauczycieli?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
konto usunięte 2011-11-09 08:05:23
Nie! Głupoty i bezmyślności uczniów!
Ale tym się różni dorosły od dziecka, ze potrafi przewidzieć skutki. A nauczyciele są jednak odpowiedzialni za to co robią czyjeś dzieci pod ich opieką. Może to już nie przedszkole, ale odpowiedzialność w dalszym ciągu taka sama!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
654321 2011-11-09 09:46:09
nie wypuszczać z budynku na przerwach ! zwłaszcza w taką pogode
i nie wietrzyć sal ! to napewno przygasi ich młodzieńczy płomień i entuzjazm.
a po lekcjach przekazać ich rodzicom za potwierdzeniem odbioru nieuszkodzonego towaru.
przecież oni mają min. po 16 lat.
lepiej chyba że biegają do biedronki po chipsy niz do kibelka na skręta :?
a przejścia dla pieszych i tak przecież pokonują idąc do szkoły i wicewersja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
konto usunięte 2011-11-09 10:53:17
Do kibla na fajki i tak chodzą...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
majcia 2011-11-09 13:16:53
Spider- nie rozumiem,dlaczego rzucasz się o to ,że "mamusia z tatusiem dają na to wszystko pieniążki...". Taka m. in. rola rodziców. A gdyby nie dawali to też na tym forum rozległoby się gromkie halo-dzieci głodne, nie maja pieniążków, bo gdyby miały, to poszłyby chociażby do Biedronki...I taka to jest przewrotna natura Polaka-tak źle i tak niedobrze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
boq 2011-11-09 13:32:28
Spider pisałeś , że chodziłeś do orkana to nie biegałeś do biedronki? Teraz jesteś taki poprawny politycznie, bo w budzie musiałeś jeść kanapki zrobione przez mamusię.
Tytuł posta czarnegogazetnika: Uczniowie z LO jak szarańcza - sugeruje IMO,że pustoszyli półki sklepowe. czarnygazetnik chciał zaistnieć na forum, a teraz dorabia się ideologie- niebezpieczeństwo i takie tam. Po co płacić więcej w sklepiku szkolnym skoro można taniej kupić coś do jedzenia w Biedronce. Najlepiej zlikwidować Biedronkę lub przenieść na peryferia limanowej to ta szarańcza z LO nie zdąży na przerwie. A może czarnygazetniku jesteś z ekonoma i zazdrościsz orkanowi "Codziennie niskich cen"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
konto usunięte 2011-11-09 14:38:23
temat z du***py ....hehe ...najlepiej zamykajcie szkołe na 4 spusty i "koniec imprezy"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
Wojtexx 2011-11-09 17:58:18
Nie byłeś w Sowlinach w sklepie IMA... tam się ekonom i medyk panoszy :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
konto usunięte 2011-11-09 19:33:35
boq sam sobie kanapki robiłem i sobie nie krzywdzę...
A po takim spacerze do biedronki pół klasy potrafiło się spóźnić. I to jest chyba problem nauczycieli...

Temat rzeczywiście denny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Uczniowie z LO jak szarańcza
tymek86 2011-11-09 20:40:33
Ale komu to przeszkadza ,niech idą ,to jest sprawa szkoly ,a teksty żucane i ostre -myśmy tak samo robili ,przypomnijcie sobie,tylko Biedronkji wtedy nie bylo tylko sawszone Gs-owskie sklepy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in