Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????

matylda 2010-10-06 21:25:49
Hej! Nie wie ktoś czy prawdą jest, że w poniedziałki i w piątki o 5 rano Bułgarzy, czy też Rumuni sprzedają ubrania całymi workami po niskich cenach, tam w tzw. dołku??? I podobno tłumy tam się zbierają i kupują???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
konto usunięte 2010-10-06 21:37:08
tak to prawda :) A jeśli uda CI się coś ukraśc ubierzesz się za friko :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
matylda 2010-10-06 21:50:56
hehehe dzięki, ale jeszcze mnie stać na to żeby się ubrać:)za friko to ja nie potrzebuję niczego:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
konto usunięte 2010-10-06 21:54:40
a tak poważnie ..przyjeżdzają w poniedziałki i piątki ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
matylda 2010-10-06 22:02:13
i faktycznie tak tanio sprzedają?? a w ogóle warto coś u nich kupić?? czy nadaje się do pierwszego prania???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
konto usunięte 2010-10-06 22:07:50
hmm nie wiem ... nigdy nie kupowałam ubrań ..ale moja koleżanka kupuje u nich i jest zadowolona :) Kiedyś skusiłam się na firankę , byłam pewna , że po pierwszym praniu ją wyrzucę .. jednak nadal jest jak nowa . Doskonale się pierze i prasuje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
konto usunięte 2010-10-06 22:09:06
To prawda sprzedają tanio .. dlatego zawsze jest wokół nich spoty tłum ludzi :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
SALWADORE 2010-10-06 23:19:30
oj to cucho lajdy wyginą taką kase ciupali do czasu kiedy ceny w cicho lajdzie poszły drastycznie do góry...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
aaggaazz 2010-10-07 07:58:12
faktycznie tak tanio mają. Od czasu do czasu coś tam kupię: torebkę za 15zł, swetr "długi" za 10zł, bluzkę za 15zl. Ubrania po praniu wygladają normalnie :) więc w sumie wolę kupic 2 swetry za 15zł niż jeden za 50zł w "lepszym" sklepie bo wg mnie nie widać różnicy więc po co przepłacać?? :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
M44 2010-10-07 10:42:29
spokojnie kupi za 1 zł xD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
mistrzyni 2010-10-07 18:03:50
przechodzac raz przez "dolek" na stoiska warzywne "rzucilam" okiem na to co tam jest sprzedawane... i wiecie co - wole isc do ciucholandu... Tam od tych Rumunow, Bulgarow, czy kto to tam jest, to poprostu szajs.. niektorych rzeczy do reki nie da sie wziac... A w ciucholandzie (fakt uzywane) ale mozna ciuchy naprawde dobrej jakosci kupic, czesto "firmowki" (np. spodnie esprit zupelnie jak nowe za 1zl ;)) Inna sprawa jest to, ze kupujac u Rumunow i Bulgarow skazujemy na kleske naszych lokalnych sprzedawcow!!! Wiec, suma sumarum, sami musimy zdecydowac, co wazniejsze - tania bluzka, czy wzrastajaca liczba zamknietych sklepo i niestety co za tym idzie - wzrastajace bezrobocie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
BigBrother 2010-10-07 19:38:22
co tam bezrobocie, co mnie to obchodzi, wole u ruskich bo taniej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
aaggaazz 2010-10-07 21:22:43
mistrzyni -> sory, ale niby mam zapłacić 2xdrożej ale kupić u lokalnego sprzedawcy? i jeść chleb z masłem? Ogólnie drożyzna w L-wej jest... wolę poczekać na promocje i w Krk coś kupić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
matylda 2010-10-07 22:40:30
w końcu ktoś mądrze napisał!! zgadzam się z Tobą aaggaazz, w Limanowej czy u ruskich, czy bułagrów, czy lokalnych sprzedawców jest albo drogo, ubrania nie są warte ceny, albo taniocha i dziadostwo, też wole Kraków, z promocjami lub bez:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
szefo 2010-10-10 20:45:19
byłem tam i same dziadostwo mają a do tego śmierdzą te ubrania jak fix
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
nicola 2010-10-10 20:47:04
hmm no w sumie jak trzeba kupić "cos na siebie" a mmasz ograniczony budzet to nie patrzysz czy to u naszych tylko kupujesz gdzie taniej...ja kiedys kupiłam w "lepszym" sklepie bluzke za 45 zł. po praniu kolor zszedł (chociaz prałam zbodnie z instrukcja z metki) i zaraz sie kulkowała a od Bułgarów tez sie raz skusiłam i powiedziałabym ze ta bluzka za 15 zł. od Bułg. jest lepszej jakości niz ta za 45 kupiona w sklepie. Wiec chyba bardziej sie opłaca kupić tańsze i lepsze niż przepłacone i gorsze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
obywatelka 2012-02-13 19:30:56
a ja dzisiaj bedąc w limanowej przejazdem poszłam na targ z Romami i Bułgarami i powiem Wam że jestem zadowolon, kupiłam fajne kozaczki za 35 zł - obok u sklepilarza były za 80!!!!!!!! te same i ten sam wzór..wiec po co mam przepłacac...jesetm na bezrobociu i chcac zeby lokalne sklepy nie upadły musiałabym chodzić boso!!!!....widziałam tunike co moaj tesciowa kupiła za 135 zł w sklepie w MD a tam była za 40zzł - 95 zł w kieszeni i co to nei interes....sklepikarze to zdziercy i chamy sami nei wiedza jakie ceny maja narzucic w swoim sklepie...nie mam kasy i nei stac mnie na takie ubrania w cenach 130zł za tunike wiec ja bym Romów ani Bułgarów nie wyrzucała z targu bo fajne rzeczy maja!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
misiek33 2012-02-13 19:56:17
NAJLEPIEJ SAMA OBEJDZ I PRZEKONAJ SIE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
myszka26 2012-02-13 20:33:25
obywatelko,widac nie wiele wiesz o handlu,i kosztach z nim zwiazanych.Taki Bułgar,rumun czy jak go tam zwiecie nie odprowadza podatku,nie płaci czynszu,itd,zapłaci pare marnych groszy placowego,i gotóweczka do kieszonki,i pewnie powiesz a co mnie to obchodzi.. tylko ze troche nie na miejscu jest pisanie ze sklepikarze to chamy bo maja wyzsze ceny jak Ci nie pasuje to nie kupuj,kts CI kaze? tesciowej chyba tez nikt nie zmuszał do zakupu w sklepie,a skoro kupila widac chciała dobrze wyglądac i niema tak płytkiego myslenia jak Ty!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
serek 2012-02-13 20:41:52
Ja rozumie ze taniej i moze faktycznie maja to samo co legalnie sprzedający , ale dać zarobić RUMUNOM ??! - to boli
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
konto usunięte 2012-02-14 10:25:13
te ubrania są zakarzone
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
lach123 2012-03-03 19:15:33
E to prawda ale w swoim kraju po tyle sprzedają
Fajnie bo na miejscui
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
obywatelka 2014-06-13 21:10:23
myszka26 zapewne jestes jednym ze sprzedawców Polskich ktorzy ubolewają że Bułgarzy maja taki ruch w interesie :) armia klientów Bułgarów szczególnie w pon i pt rosnie z tygodnia na tydzien i jakoś nikomu to nie przeszkadza ! grunt to to ze ma sie cos podobac a jak sie podoba to nie istotne czy u Rumuna czy u Polaka kupione:)
niekórzy POlacy to straszni rasiści :)
własnie nikt mi nie karze kupowac u Polaka tym bardziej Ty wiec zastanów sie co piszesz i czytaj ze zrozumieniem :)

:-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
konto usunięte 2014-06-13 23:11:17
Są też Defekty i ciucholandy, gdzie ubrania są w podobnych cenach. Nie trzeba brać od cyganów. Ale jak kto lubi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UBRANIA za 3 zł i za 5 zł ???????
kasandra21 2015-12-12 16:49:53
To prawda że można w Limanowej kupić tak tanie ciuchy?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in