Baner
7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
4270

Porady

Ubezpieczenie OC

Soap2110 2014-12-22 15:41:27
Witam :) Jestem młodym kierowcą (20 lat) i płacę dość duże ubezpieczenie samochodu. Problem w tym że nie mam kogo wziąć za współwłaściciela. W jakiej firmie najtaniej ubezpieczyć samochód i czy jest jeszcze sposób na tańsze oc ? Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
konto usunięte 2014-12-22 16:04:20
Dla młodych AXA.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
djdeejay 2014-12-22 16:36:27
Axa fajne ceny miała, ale ostatnio podrożeli i robią mi problem ze szkodą, której nie miałem nigdy! tak to chyba YouCanDrive najtaniej wyjdzie dla Ciebie na obecną chwilę. Miałem 22 lata i Forda Scorpio 2.9 95r. i płaciłem koło 800zł, obecnie z tą "pseudoszkodą" której nie potrafią usunąć mi z historii z dokumentami potwierdzającymi kradzież w okresie szkody, płacę 700zł za Mondeo 2.5 z 99r.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
djdeejay 2014-12-22 16:36:58
jaki samochód i rocznik?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
konto usunięte 2014-12-22 17:06:09
Wejdz na rankomat.pl i sprawdź.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
Soap2110 2014-12-22 17:09:29
Ja ubezpieczam w MTU za 1.4 i wychodzi mi 1300 zł !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
Soap2110 2014-12-22 17:20:42
djdeejay ubezpieczałeś przez internet ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
djdeejay 2014-12-22 17:36:58
W MTU wyliczyli mi bardzo drogo, nawet na Forda z 1.6. Właśnie - rankomat pomoże Ci ogarnąć ceny. ja ubezpieczałem przez telefon, ponieważ konsultant pomoże Ci w kwestii zniżek - zawsze jakąś zniżkę Ci doliczy, a mi róznica między zakupem przez Internet a telefonicznie wyszło około 100zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
konto usunięte 2014-12-22 17:41:33
Na rankomacie co ci najtaniej wyszło?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
djdeejay 2014-12-22 17:43:26
YouCanDrive bezkonkurencyjnie, a 2 drugim miejscu Axa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
konto usunięte 2014-12-28 11:04:52
Nie wiem czy to jeszcze istnieje - ale kiedyś auto miałem ubezpieczone w takiej pocztowej ubezpieczalni... Nie pamiętam tylko jak to się nazywało. Ale z tego co pamiętam, to zapłaciłem tam naprawdę nieduże pieniądze. Zapytaj jeszcze w Compensa, Link4 itd. A najlepiej to zapytaj na tym forum w dziale z ubezpieczeniami OC http://www.forum-kredytowe.pl/f152/ - tam na pewno pomogą Ci znaleźć coś fajnego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
kinia434 2014-12-28 13:14:11
Najlepiej ubezpiecz samochód jeszcze w tym roku od przyszłego będą duże zmiany w ubezpieczeniach komunikacyjnych, również podrożeje obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne OC !, Jest to efekt rekomendacji Komisji Nadzoru Finansowego, która zleciła ubezpieczycielom podniesienie standardów wykonywanych usług.. niby maja czas do końca marca ale już są firmy które od stycznia wprowadzają te zmiany czyli podniosą składki przy nowo zawieranych polisach .. Tak że takie przeliczanie kto i ile płaci nic Ci raczej nie da :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
ablata 2015-01-02 21:15:24
witam Wszystkich. Ja jak szukałam ubezpieczenia oczywiście taniego to przez internet znalazłam o 200zł taniej niż u wszystkich agentów limanowskich, akurat OC i AC .....;)
warto sprawdzić - pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
Granatowa 2015-01-20 14:48:37
Ja ubezpieczam od paru lat samochód w Compensie i nie narzekam. Miałam małą stłuczkę i cała procedura zgłaszania szkody była prosta i przebiegła bardzo szybko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
konto usunięte 2015-06-29 09:50:01
Nie ma sensu obecnie patrzeć się tylko na to gdzie jest najtaniej. Z uwagi na nowe zasady. Obecnie pieniądze na naprawdę samochodu bierzemy nie od ubezpieczyciela sprawcy ale od swojego .Tak więc jeśłi macie dobrego ubezpieczyciela to możecie naprawić samochód za pomocą lepszych części. Nie tych tańszych. Warto jest przy tym skorzystać z pomocy doradcy tak aby wybrał Wam najlepsze możliwe ubezpieczenie.
Odsyłam do doradcy:
http://superpolisa.pl/ - na stronie znajduje się kontakt, możecie zadzwonić i doradca powinien doradzić Wam w zakresie poszczególnych ofert.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
Opeck 2016-01-30 21:40:18
Russo ma sporo racja, ale...
Z drugiej strony zauważ, że jeśli ktoś jeździ mało i jeździ ostrożnie to na pewno może posiłkować się tylko ceną i tutaj faktycznie Superpolisa.pl jest ciekawą porównywarką gdzie można wybrać najtańszą opcję.
Z drugiej strony ubezpieczyciele od ręki wypłaci nam kasę jeśli nie jesteśmy sprawcami bo - on ściąga je od drugiego ubezpieczyciela. Tak to działa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
konto usunięte 2016-04-25 09:00:24
Tak więc jak jesteśmy w temacie ubezpieczenia OC to mogę Wam polecić swoją firmę z która jestem już związany od paru lat. Czyli mam na myśli http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ubezpieczenie-oc/ Ich oferta jak na dzisiejsze czasy jest bardzo przyzwoita. Wiadomo że na drogach jest co raz bardziej niebezpiecznie dlatego dobre ubezpieczenie OC i AC to teraz już podstawa. Bez tego nie ma co wyjeżdżać na drogi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
Frann 2016-04-25 12:06:17
@Macka34 odnoszę nieodparte wrażenie, że robisz reklamę firmie, w której pracujesz..Od wszelkich mtu tuw-ów tuz-ów i innych pseudo-firm ubezpieczeniowych uchowaj wszystkich Boże!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
krzysiuSowliny 2016-09-01 14:57:31
Nie zgodzę się. Ja mam na 4 samochody ubezpieczenie w TUW i jeszcze mieszkanie w Krakowie. Jakoś nie narzekam. Świetne assistance mają. Brałem pakiet na całą Polskę i skorzystałem jak jechałem nad morzem. Dali mi samochód zastępczy a mój zabrali i zawieźli pod dom.

Nie wiem dlaczego jesteście tak uprzedzeni. Ja swoje ubezpieczenie kupiłem u Pani Zosi Wilkowskiej i bezproblemowo wszystko wyjaśniła i zadbała bym dostał najlepsze warunki. Więc mogę polecić. Z resztą ma też inne firmy jeśli ktoś się upiera przy proama albo innej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
sobczakmarek 2020-03-03 12:11:16
Może jak zobaczysz na stronie https://kalkulator-oc-ac.auto.pl/ to najłatwiej będzie zdecydować, gdzie w tym roku kupić ubezpieczenie. Właściwie sporo firm tam można sprawdzić i zestawić ze sobą więc to spojrzenie na rynek będzie dość szerokie za pośrednictwem tej strony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenie OC
anianita 2020-04-28 21:50:50
Zachęcam wyliczyć sobie polisę na https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/ bo mnie jako kierowcy z krótkim stażem u nich wyszło o ponad 30% taniej niż u innych firm, a rankomat słynie z tego, że szanuje młodych kierowców i daje im spore zniżki na polisy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in