8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

Tworzenie stron internetowych w Joomla

konto usunięte 2014-10-26 14:22:13
Witam
Bardzo proszę o namiary na osobę, która zna się na tworzeniu stron internetowych w joomli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tworzenie stron internetowych w Joomla
konto usunięte 2014-10-26 20:35:18
A co dokładnie trzeba?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tworzenie stron internetowych w Joomla
konto usunięte 2014-10-27 16:56:26
Coś stało mi się z edytorem tekstu. Jak wejdę w jakiś artykuł to nie mam w edytorze kursorów U,I,B - wyglądają jak zakładki (ale działają) a resztę mam w jakiejś dziwnej formie nie polskiej np. tam gdzie można wybrać czcionkę to mi pisze {$ lang theme fontdefault} i każda opcja zmiany jest w takich nawiasach np{$ lang theme .......i coś tam dalej}. Próbowałam coś tym zrobić i nie bardzo cokolwiek działa, nawet wgrywałam nowy edytor i też nie bardzo pomogło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tworzenie stron internetowych w Joomla
konto usunięte 2014-10-27 17:08:09
A próbowałaś na innej przeglądarce?
Robiłaś jakieś aktualizacje ostatnio, czy zrobiło się tak z dnia na dzień?
Gdzie masz hosting?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tworzenie stron internetowych w Joomla
djdeejay 2014-10-27 17:40:12
Chyba język się rozsypał
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tworzenie stron internetowych w Joomla
konto usunięte 2014-10-27 17:58:57
Stało się to raczej z dnia na dzień, nigdy w sumie nie było po Polsku ale nie pisało takich dziwnych rzeczy... Instalowałam ostatnio nowe dodatki i nie wiem czy mogły być nieodpowiednie do mojej Joomli - pracuje na staruszku 1.5 i to spowodowało te zmiany czy coś jeszcze innego. Zainstalowałam sobie starego IE ale wchodząc przez tą przeglądarkę też jest bez zmian. Czy jest szansa to naprawić, czy muszę pracować domyślając się co tam pisze?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tworzenie stron internetowych w Joomla
nagroda 2014-10-28 23:51:06
Jak chcesz tworzyć strony to zacznij od postaw bo to najważniejsze. Poszukaj jakiegoś dobrego kursu w sieci i przestudiuj go całego - tak chwilę poszukałem i znalazłem coś ciekawego http://strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron.html . W kursie dodane są również filmy z objaśnieniami . Fajny sposób na naukę w domu:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tworzenie stron internetowych w Joomla
konto usunięte 2014-10-29 01:47:40
Prawdopodobnie pomoże przeinstalowanie joomli, z tym, że musisz pozostawić pliki bazy danych, żeby nie stracić zawartości strony. Jeśli usuniesz z poziomu panelu administratora hostingu oprogramowanie wszystkie potrzebne pliki zostaną na serwerze i będziesz zmogła od razu zainstalować oprogramowanie.

Prawdopodobnie coś się musiało przestawić w kodzie źródłowym przy instalacji, którejś z wtyczek.

Nie zapomnij, żeby zrobić kopię bazy danych na wszelki wypadek:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tworzenie stron internetowych w Joomla
konto usunięte 2017-07-18 16:02:54
Tworząc stronę warto zadbać o dobry hosting. Teraz sama przeglądam różne opcje w Hekko. Na próbę chyba przetestuje ich hosting za free, a później się już zdecyduje konkretnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tworzenie stron internetowych w Joomla
ula88 2017-07-19 13:28:34
Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych to polecam firme z limanowej Idel

Zrobili mi stronę na bardzo wysokim poziomie i bardzo fajnie się z nimi współpracuje. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in