10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Tragiczne

B25 2013-01-29 14:06:28
Szukam ludzi których spotkało nieszczęśce z powodu operacji w limanowej wykonywanej przez P.kamińskiego lub gwiazdowskiego obecnegoo zastębcę od...,.Oni uśmiercili dużo ludzi . proszę o kontakt.Moja żona też wtedy była operowana.Wyrazy współczucia!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
bearchen 2013-01-29 14:58:26
A to ciekawe.
Wyrazy wspolczucia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
cam 2013-01-29 15:33:37
O co to chodzi nie bardzo rozumiem ?!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
Fibi 2013-01-29 17:32:39
B25 rozumiem Twoje rozgoryczenie czasem nieszczęścia się zdarzają, czasem i najlepszemu trafi się błąd. Mogę wypowiedzieć się jedynie na temat dra Gwiazdowskiego, bo dwukrotnie operował moją mamę (miała takie szczęście, że za każdym razem trafiła na niego mimo, że operacja była wynikiem nagłej potrzeby/nieumawiana wcześniej - wyrostek, woreczek żółciowy), może ktoś uznać, że to może błaha operacja, ale ja złego słowa na dra Gwiazdowskiego nie powiem. Jak dla mnie fachowiec dbający o pacjenta. Również po operacji nie omieszkał zajrzeć jak się moja mama czuje. Uważam go za bardzo dobrego lekarza.
Co do dra Kamińskiego nie mogę nic powiedzieć, bo nie maiłam z nim nic do czynienia. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
cons 2013-01-29 17:45:44
B25 napisales wyrazy wspolczucia a niby dlaczego? bo ten pierwszy pan dr uratowal mojej matce zdrowie?! wiec typowy polaczku nie szukaj dziury ani winnych bo lekarze niektorym ratuja zycie a innym niestety nie wiec nie wkladaj ich do jednego wora. Z przyjemnoscia stane po przeciwnej stronie i wespre pana dr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
B25 2013-02-06 10:56:56
Fibi + cons Może teraz tak jest,ale kiedy dr G robił specjalizację pod nadzorem dr K - to było całkiem odwrotnie,nawet prokuratura jest tego zdania.A wyrazy współczucia kieruję do osób,którzy utracili bliskich
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
renesa 2013-02-06 18:44:31
Mój tato został zakażony przez DR Kamińskiego podczas przeprowadzamia operacji, potem, tata amrł w wyniku powikłań.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
konto usunięte 2013-02-06 21:13:12
sam przeżyłem w tym szpitalu trzy operacje i zakończyło się pobytem w Krakowie / tam tez był horror/....i dalszym życiem z pokrojonym brzuchem scerowanym na supeł... ale żyję i nie mam do nikogo pretensji..ale te usługi chirurgiczne to takie jak na każdej prowincji... tzw ""skladka"" niewysoka w innych Szpitalach ""skladki"" o wiele większe

był to horror ..podczas przygotowania do trzeciej operacji spadłem ze stołu
świetna opieka pielęgniarek - dziękuję
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
limanowianin1 2013-02-07 08:09:10
Jq szanuje DR KAMINSKIEGO jest swietnym lekarzem,nawet jezeli tak jak w moim przypadku, bo to nie jego specjalizacja, skontaktowal sie z kolega DR z Krakowa i wiedzial w jakim kierunku mam sie leczyc. pomogl mi bardzo, polozyl mnie szpitalu w Gorlicach (w Limanowej nie ma tkiego oddzialu),tam porobili mi badania,nastepnie w Krakowie tomograf komputerowy, i juz bylo po strachu. okazalo sie ze to nie nowotwor. DZIEKUJE BARDZO DOKTORZE> JUZ NIE ZYJE W NERWACH I STRACHU, ZE TO RAK.POZDRAWIAM.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
B25 2013-02-07 09:44:57
Typowe zachowanie-jak jesteś znajomy,to ja cię nie będę kroił:pokierowanie albo do Krynicy,albo do Krakowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
limanowianin1 2013-02-07 12:17:51
B25 nie jesdtem znajomym Pana Dr Kaminskiego, tylko normalnym pacjentem. dr Kaminski zostal mi polecony przez znajomych, ktorzy pochodza z poza terenu Limanowej i zawdzieczaja mu zycie swojego ojca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
B25 2013-02-07 12:21:54
Bóg zapłać dobry człowieku,ale mój ojciec już dawno nie żyje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
Gaga 2013-02-07 16:31:17
Tragiczny to ty jesteś B25.Toś sobie gościu rychło przypomniał,o ile mnie pamięć nie zawodzi,to dr Kamińskiego w Limanowej nie ma już parę lat.No cóż lekarze to nie cudotwórcy,im też zdarzają się nipowodzenia.A tak na marginesie,na miejscu Kamińskiego podałabym cię do sądu za ziobrystowskie oskarżenie cytat:/oni uśmiercili wiele ludzi/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
B25 2013-02-07 20:17:55
przepraszam bardzo, ale ja prosiłem o kontakt z poszkodowanymi,a nie o jakiś brednie,wywody i samosądy.Dodam że mam Postanowienie prokuratury w tej sprawie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
truskawka321 2013-02-12 14:41:00
Doktor Kamiński to świetny lekarz, pomógł mi bardzo. Drugiego Doktora nie znam. Znajdz sobie człowieku jakieś lepsze zajęcie, a nie oskarżaj lekarzy. Za dużo sie seriali naoglądałeś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
wertyui 2016-06-21 21:36:38
Znam osobiście dr Gwiazdowskiego i uważam, że jest to bardzo dobry, sumienny i równy człowiek, do tego fachowiec jakich mało..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
konto usunięte 2016-06-21 21:58:49
Byłam pacjentką tych lekarzy. Jest okey , dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tragiczne
beciabecia207 2018-08-01 21:45:13
Moją mame też wykończyli obydwaj lekarze Kaminski i Andrzej Gwiazdowski i jak Pan nie wie to się niech nie wypowiada i zamknie!!Nikt nie zrozumie tego widząć bliską osobę ,która się kończy,nie można nić jej pomóc,przez eksperyment lekarzy!!!Do sądu możemy iśc ja już byłam i mogę iśc drugi raz,ale teraz bym już to dała do prasy co zrobili mojej mamie i przez nich mój tata tak ćierpiał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in