17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

TP S.A.

kyniu 2011-02-12 11:55:54
Dziś mój tata miał telefon z w którym pani zaproponowała mu dodatkowe ubezpieczenie na wypadek śmierci lub uszkodzenia ciała w ruchu lądowym i powietrznym.Nadmieniła że kwota ubezpieczenia będzie doliczana do rachunku za telefon.Wspomniała też o PZU więc wygląda na to,że TP S.A. z PZU razem prowadzi tę akcję.Miał ktoś podobne telefony lub słyszał o tym???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TP S.A.
konto usunięte 2011-02-12 12:27:40
z takimi telefonami to lepiej uwazac. Naciagaczy nie brakuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TP S.A.
kyniu 2011-02-12 12:43:24
No właśnie bearchen i dlatego jestem ciekaw czy ktoś inny też miał takie telefony.Wyślę też zapytanie do TP.A równocześnie chcę uczulić innych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TP S.A.
djdeejay 2011-02-12 12:52:28
Mialem taki telefon. Sam telefon zarejestrowany jest na tatę. Perwsze pytanie padło o to, czy jestem właścicielem. Odpowiedziałem że nie, ale ja z tego telefonu korzystam. No to Pani poinformowała że rozmowa jest nagrywana i zaczęła przedstawiać warunki. Po wszystkim zaczęła dopytywać się o decyzję NA SIŁĘ. Ja powiedziałem że nie jestem właścicielem telefonu tylko tata. A ona bardzo obrażona wyjechała z tektem ze ta rozmowa niemiała sensu, mogłem poinformować na wstępie że nie jestem właścicielem (madres dias, pzecież mówiłem). Po czym bardzo niegrzecznie się rozłączyła. Ale wydaje mi się że to ściema.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TP S.A.
kyniu 2011-02-12 14:14:33
Mi też się wydaje,że to ściema.Wysłałem zapytanie do tepsy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TP S.A.
poplo 2011-02-12 14:22:30
jest jedna PODSTAWOWA ZASADA:-przez telefon nie podaje się ŻADNYCH OSOBISTYCH INFORMACJI!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TP S.A.
konto usunięte 2011-02-12 19:17:57
poplo dokładnie !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in