10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
464

Motocykle

Tor Moto Park Kraków

daniel393 2017-06-22 09:45:33
Witam :) Czy ktoś z Moto Braci, był może na niedawno oddanym torze w Krakowie? Jeśli tak, to jakie macie odczucia :)
Słyszałem, że to nie do końca to...https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png"> No ale to też chyba zależy, kto czego oczekuje... :)
Lewusia ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tor Moto Park Kraków
adamsmith 2017-07-02 18:27:02
Byłem ale samochodem, nigdy wcześniej nie rajdowałem po torze więc nie mam porównania, i bardzo mi się podobało. Wiem że mówiono że to nie tor rajdowy tylko do doskonalenia techniki jazdy. Więc może to jest właśnie to twoje nie do końca to. Może dlatego że w mojej ocenie trochę za wąsko ale z drugiej strony wymusza trzymanie się na optymalnej ścieżce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tor Moto Park Kraków
daniel393 2017-07-02 20:47:40
8o Odpowiedź od kierowcy samochodu? Jestem zaskoczony... :)
Rozumiem. W Twoim odczuciu, in plus. Właśnie tak jak pisałem wyżej: zależy kto czego oczekuje, (z jakim nastawieniem tam jedzie...)
To "nie do końca to" nie jest moje, bo jeszcze tam nie byłem, ale wybieram się i po powrocie spróbuję zrecenzować (jako motocyklista)

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)

PS. doskonalenie techniki jazdy - mi pasuje :) ale czy będzie gdzie trójkę wrzucić? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tor Moto Park Kraków
adamsmith 2017-07-19 10:11:30
sorry za późną odpowiedź , ale:

jeździłem ostatnio gixerem 1000 k5 (nie po torze tylko po ulicach) i powiem szczerze że nie byłoby za bardzo sensu wrzucać trojkę w moto parku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in