17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

TOP

konto usunięte 2010-12-15 21:35:30
Nie musiałeś usuwać mojej wypowiedzi, nie było w niej nic niestosownego. Może jakby to przeczytała to następnym razem zamiast robić rodzicom "stres i wstyd" zastanowiłaby się nad konsekwencjami swoich czynów. PS szkoda, że z taką szybkością nie usuwałeś żenujących wypowiedzi edzia. Pozdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
top 2010-12-15 21:41:40
Stres i wstyd? A czytales moj komentarz, zrozumiales go? Prosze Cie zapamietaj, ze nie zawsze dziecko jest winne, szczegolnie w takim przypadku. Co do Edzia to po prostu nie zawsze jestem przy kompie, czasem musze np. isc na jakies wydarzenie, na zakupy, do kina itp. Kasuje jak widze, a obecnie Edzio ma kasowane konto jeszcze zanim zdazy je aktywowac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
janko 2010-12-15 21:47:16
odrazu trzeba bylo zablokowac mozliwosc komentowania w tej sprawie ,kazdy taki przypadek jest inny ,sa detale ktorych my nie znmay wiec nie warto wrzucac wszystkiego do jednego worka!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
konto usunięte 2010-12-15 21:58:55
TOP może i dziecko nie zawsze jest winne! Zwłaszcza takie, które ma 2 lata i nie jest świadome swoich działań albo ma rodziców debili, którzy nie panują nad sobą. Natomiast nie wmawiaj mi, że 14-letnia laska, która ucieka na Śląsk i z prostownicą do włosów, nie jest świadoma konsekwencji tego co robi! I może dobrze byłoby gdyby przeczytała co o takim zachowaniu inni sądzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
top 2010-12-15 22:02:01
Sznaj uwierz mi, ze znam troche lepiej te sytuacje od Ciebie. Na razie tego nie moge opisac. Powiem Ci jedynie tyle, ze jestes w duzym bledzie, a gdybys uslyszal cala historie, to... ech szkoda gadac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
konto usunięte 2010-12-15 22:09:16
Też znam tą historie, pewnie lepiej od ciebie. Ale OK twój portal! Pisz, kasuj, rób co chcesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
top 2010-12-15 22:11:00
Znasz? Na pewno? Wątpie, bo gdybys ja znal, to takiego tekstu bys nie wrzucil.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
konto usunięte 2010-12-15 22:17:50
Uważasz ją za ofiarę? Bo ja nie, podobnie jak jej rodzinę. W "normalnych" rodzinach dzieci nie uciekają/nie muszą uciekać z domu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
mon 2010-12-15 22:21:03
Dobrze,że historię -dziewczynki i jej rodziny ujrzało światło dzienne i odpowiedzialni ludzie ,pomogą im w tej ciężkiej sytuacji jaką w tej chwili mają. Niech wyciągną z tego na przyszłość wnioski .....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
top 2010-12-15 22:22:54
Sznaj zaczales pisac, ze znasz temat, a teraz unikasz odpowiedzi. Sprawdzmy jak bardzo. Prosze o to moj mail (nie pasuje o tym pisac na forum publicznym): kuba@limanowa.in napisz co wiesz, a powiem Ci, czy to jest chociaz 1%.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
konto usunięte 2010-12-15 22:29:24
TOP patologia rodzi patologiczne zachowania. A na marginesie wiele rzeczy nie pasuje na tym portalu pisać, a jednak są pisane!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
top 2010-12-15 22:34:22
No i popisali :) ech
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
isiek 2010-12-15 22:37:42
Top rowniez sie z Toba nie zgadzam dziewczyna 14 lat wiec co robi i zrobila to z premedytacja ! przemyslane to bylo wiec wiedziala co robi a ze nie znam sytuacji to powiem ze rodzice tez sa winni
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
gazda 2010-12-15 22:42:59
Top jest bardzo rozważny i proszę Was nie prowokujcie Go.Dlatego że jest to sprawa poważna.Jeżeli już to starajcie się aby wszystko wróciło do normalności z tą dziewczynką.Błędy życiowe zdarzają się ludziom starszym i młodszym,ale powinni się znależć tacy którzy pomogą to naprawić nawet poprzez wyhamowanie nie stosownych komentarzy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
nevada 2010-12-15 23:55:33
A ja żeby nie dodawać kolejnego wątku proszę o kontakt do dobrego psychologa dla młodzieży. Wydaje mi się że jest to problem istotny w tym temacie.proszę o namiar na pewno będzie to przydatne dla wielu rodziców
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
Margaretka23 2010-12-16 09:51:22
Młoda dała upust swoim emocjom , a wierzcie lub nie miała ku temu powody....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
roxy 2010-12-16 10:38:08
oj top to chyba już się ustawiłeś w kolejce po karpia bo w wątku o Nigeryjczyku http://limanowa.in/forum,1937.html nie skasowałaś ani jednego rasistowskiego posta! wychodzi na o że kuba jedynie jest obrońcom księży i dzieci :).... jak to pięknie brzmi:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
top 2010-12-16 11:03:08
Jasne i co jeszcze? Co do Nigeryjczyka to posty skasowane. Gdy cos widzicie co trzeba usunac to mozecie po prostu napisac kontakt@limanowa.in a nie snuć jakichs domyslow.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
roxy 2010-12-16 11:05:26
oj top to chyba już się ustawiłeś w kolejce po karpia bo w wątku o Nigeryjczyku http://limanowa.in/forum,1937.html nie skasowałaś ani jednego rasistowskiego posta! wychodzi na o że kuba jedynie jest obrońcom księży i dzieci :).... jak to pięknie brzmi:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
roxy 2010-12-16 11:42:19
sory cos mi się podublowało, kiedy nie było mnie przy kompie! wątek o nigeryjczyku pokasowałaś dopiero po moim poście o 10.38 przez cały czas były i można było je czytać! nie snuje domysłów tylko stwierdzam fakty, że jak się tobie coś nie podoba w domyśle nasza limanowska sekta katolicka to mówić ci nie trzeba o kasowaniu - no przynajmniej nikt z użytkowników bo jak to z komunikacją probosz-limanowa.in jest mogę tylko przypuszczać. natomiast jak sprawa się tyczy kogoś z poza kólka wzajemnej adoracji to już kino, zakupy ... i piszcie jak coś jest nie tak. nie mów że tak nie jest! bo każdy to widzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
mon 2010-12-16 11:50:53
OJ - KUBA MÓWIONO MI ,ŻE JESTEŚ 2-LICOWY ,JESTEŚ DZIENNIKARZEM ,WSZYSCY PATRZĄ CI NA RĄCZKI, BĄDZ OBIEKTYWNY I NIE TRZYMAJ SIĘ JEDNEJ DROGI- TO NIE JEST DOBRA STRONA DZIENNIKARZA.POWODZENIA.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
Margaretka23 2010-12-16 12:04:11
Chyba zeszliscie troche z tematu nie uważacie....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
top 2010-12-16 12:17:57
roxy ciesze sie, ze inni wiedza o mnie wiecej niz ja sam. Dlaczego skasowalem teraz? Bo nie widzialem. Komentarze pod tekstami czytam na biezaco, gdyz w panelu admina sa one jeden pod drugim (nie pod kazdym tekstem osobno), forum niestety nie - kazdy temat osobno trzeba przegladac, a na to brakuje czasu. Widze, ze to trzeba zmienic i problemow na przyszlosc unikniemy. Ot cala filozofia, ale szukacie drugiego dnia. Dwulicowosc? Hmm znow sie dowiaduje czegos nowego, a moze na ten zarzut dasz jakis dowod? Bo mi tez wiele osob mowi "rozne" rzeczy na innych, ale oceniam ich juz sam, a nie powtarzam tego co mi "mowiono na miescie".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
Margaretka23 2010-12-16 12:26:39
Kubuś niestey jestes juz jaby nie było osobą publiczną i chyba jesteś gotowy na krytykę jakakolwiek ona by nie była , czy prawdziwa czy też nie. Dla mnie jako dla czytelnika ważne jest to jaka jest strona limanowa in. i myśle ze nie warto słuchajcie wplatać w to wszystko Kuby....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
roxy 2010-12-16 12:34:43
ja też uważam, że strona limanowa.in jest świetna-chociaż już dawno nie mieszkam w lim z chęcią ją przeglądam i wiem co się u nas dzieje. z kubą znam się jeszcze z lo dlatego dodatkowo mi gra na nerwach to jak się momentami zachowuje. bo albo kasujemy szystko co złe i brzydkie, mówimy fe i ba i nikt nic nie moze napisać poza pozytywami albo jest wolnośc słowa i w ten sam sposob traktuje się krytykę zarówno księży limanowaskich jak i innych ludzi. a tu po prostu aż w oczy kole że na księdza złego słowa napisać nie można bo od razu kasowanie. dla mnie to po prostu przykre i dziwne. no i niestety po raz kolejny pokazuje to kto jest królem w limanowej:):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
Margaretka23 2010-12-16 12:39:21
Ja mysle roxy ze pewnych tematów po prostu nie powinno sie poruszać tym bardziej na forum nie poruszać , Kuba tego strzeże za co jak widać obrywa mu się , myśle ze tak jak napisał będzie teraz baczniej obserwował wszystkie posty :) roxy pozdrawiam Cie :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
top 2010-12-16 12:41:41
Roxy prosze jeszcze raz przeczytaj moj poprzedni post. A co do ksiezy, to popatrz na kilka tematow, gdzie komentarze jesli sa negatywne ale wyważone to zostają. W sprawie Nigeryjczyka moj blad, bo nie czytalem wpisow i przepraszam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
roxy 2010-12-16 12:42:49
ja też uważam, że strona limanowa.in jest świetna-chociaż już dawno nie mieszkam w lim z chęcią ją przeglądam i wiem co się u nas dzieje. z kubą znam się jeszcze z lo dlatego dodatkowo mi gra na nerwach to jak się momentami zachowuje. bo albo kasujemy szystko co złe i brzydkie, mówimy fe i ba i nikt nic nie moze napisać poza pozytywami albo jest wolnośc słowa i w ten sam sposob traktuje się krytykę zarówno księży limanowaskich jak i innych ludzi. a tu po prostu aż w oczy kole że na księdza złego słowa napisać nie można bo od razu kasowanie. dla mnie to po prostu przykre i dziwne. no i niestety po raz kolejny pokazuje to kto jest królem w limanowej:):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
Margaretka23 2010-12-16 12:44:07
hehe roxy cos sie dzisiaj powtarzasz hehehe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
roxy 2010-12-16 12:47:26
cholera nie wiem co się dzieje z tym dublowaniem! chciałabym po prostu żeby na tym portalu nie rządził proboszcz tak jak rządzi wszystkim w limanowej. i tyle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
konto usunięte 2010-12-16 14:51:08
IMHO Administrator tego portalu niepotrzebnie wdaje się w dyskusję z czytelnikami. TOP powinieneś pilnować by forumowicze przestrzegali regulamin i zasady dobrego obyczaju, a jak nie to usuwać i z niczego się nie tłumaczyć! Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
Olenka 2010-12-16 16:20:22
Obrzucanie błotem jak zwykle, anonimowe jak zwykle... żal... Myśle że niektóre z aktualnośći, które dotyczą czyjejś tragedii powinny być pozbawione debaty publicznej.Zresztą nie ja jedna tak uważam. Rozumiem że rośnie zainteresowanie jak się rzuci jakiś gorący temacik. Ale po co się jeszcze ludzie mają pastwić nad pokrzywdzonym czy jego rodziną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
konto usunięte 2010-12-16 18:22:30
Olenka dokładnie ....to tragedia całej rodziny ..tylko zawsze znajdą się przysłowiowe "sępy " !!!! A może każdy z Nas powinien się postawic na miejscu tej rodziny ... i wyciągnąc wnioski .... aby nikogo nie spotkała taka sytuacja !!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
andy11 2010-12-16 19:39:50
to stety... albo niestety jest urok wolności słowa, ważne aby pisząc pamiętać o tym że wbrew pozorom w internecie nie jesteście tacy anonimowi, więc warto brać odpowiedzialność za to co się napisze także w komentarzach i pisać prawdę oraz mieć argumenty i dowody na swoje tezy lub hipotezy,inaczej wbrew ogólnej opinii można mieć kłopoty w sądzie lub z innymi instytucjami, warto poczytać w sieci o tej wirtualnej anonimowości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
andy11 2010-12-16 19:42:03
natomiast Kuba robi naprawdę wielką i dobrą robotę!nawet sobie sprawy nie zdajecie ile to pracy aby utrzymać dynamikę informacji na takim portalu a jednocześnie upilnować to limanowskie stadko tak chętnie smarujące innych i będące ekspertami w każdej dziedzinie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
Janek64 2010-12-16 19:42:23
TEJ RODZINIE TRZEBA POMÓC A NIE PRZESZKADZAĆ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
konto usunięte 2010-12-18 19:09:47
TOP ja Cię czytam to się mi słabo robi ŻAL ale gośc ma rację czemu usuwasz wszystkim konta mam kolegę który to jest (był) Edzio no ale ty mu usuwałeś nonstop konta to mi powiedział cytuje(Że Cię ma w dupie i zakładał konta nie będzie) ale Edzio to całkiem wspaniały gośc tylko chciał trochę zaszalec a potem się uspokoił ale ty nie ty to nasz gdzieś dla ciebie to jest zabawa i ty się cieszysz w tym ja małe dziedzko i za ten komentarz też przeczówam że mi konto usuniesz ale ja sobie jak mi usuniesz to założe lub nie założe nowego konta....... ja Edzia popieram !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
ciastolina 2010-12-20 11:56:08
"chciał trochę zaszaleć a potem się uspokoił" Litości...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TOP
konto usunięte 2010-12-21 18:34:35
ciastolina a nie no moze teoch przesadziłem ale sie troche uspokoił a ty masz nic do tego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in