Baner
20°   dziś 23°   jutro
Sobota, 04 maja Monika, Florian, Władysław, Michał
1205

Hyde Park

To był znak!

blizniak 2013-11-20 19:06:21
Wizyta Pani V-ce premier kilka dni temu na naszej ziemi.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
blizniak 2013-11-20 20:31:43
znakiem nie była wizyta Europosła na spotkaniu z mieszkańcami Limanowej- kilkanascie osób. Kto skorzysta z deszczu brukselskiego. Ci czy Tamci? B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
blizniak 2013-11-20 21:47:36
olewacie blizniaka?B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
Doradca 2013-11-20 21:58:42
Nie przejmuj się Bracie niedługo przyjedzie Minister Finansów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
dyskryminator 2013-11-20 22:09:49
Niestety nie będzie układu zamkniętego z Doradcą. Za wysokie progi na lisie nogi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
blizniak 2013-11-20 22:12:24
o dzięki Bogu Bracie a juz myślałem ba nawet w chwilach zwątpienia byłem przekonany żesmy się mineli- nie myśl o tym mijaniu w Kościeliskach.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
Doradca 2013-11-20 23:10:38
Bracie jedno mnie zaskoczyło w tej zmianie w Wa-wie byłem pewny, że Min. Finansów będziemy mieć ze Szczyrzyca.

Ten Tusku jest „ niekumaty” żeby tak nie ulec urokowi Damy z Mysłowic: D

Aczkolwiek rozpatruję taką możliwość, że to Dama nie uległa urokowi Limanowej może medal był małej wartości albo PR był czarny a Dama blondynką.

Czyżby doktor od PR poniósł pierwszy raz klęskę?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
konto usunięte 2013-11-21 00:28:27
To był znak ale nie było słychać strzałów ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
blizniak 2013-11-21 09:25:35
No Bracie pożyjemy zobaczymy..za 2-3 lata. Zobaczymy. Byłem natomiast pewny, że jak już nie premiera to chociasz min. sportu będziemy mieć z K-wa. Mało to ci wuefistów w Małopolsce? w Limanowej? Nowy min. sportu powiedział,że w Polsce na sporcie tak jak na medycynie każdy się zna. Minister kibicem chyba jest. Wiślak ja wierzę w takie znaki. Mnie najbardziej odpowiadałby jako min. Mateusz Kuśnierewicz- żeglarz!B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
blizniak 2013-11-21 09:33:43
No i nowopowołany min. sportu powiedział, że premierowi odmawia się tylko raz.B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
Doradca 2013-11-21 15:01:55
Vice będzie z Krakowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
konto usunięte 2013-11-21 18:10:12
@blizniak:

Niech Bóg zachowa od takiego "ministra". Zawsze przestrzegałem przed pchaniem się sportowców do polityk. Takie Tomaszewskie, Kozakiewicze czy Marczołajtis dostają się do sejmu czy senatu wyłącznie dzięki popularności a później nic nie robią, jedynie trzepią kapuchę co miesiąc. Zdrowie nie pozwala na zawodowe uprawianie sportu, więc taka emeryturka w parlamencie to też coś. Niech dostaną się tam ludzie, którzy naprawdę mają coś zmienić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: To był znak!
blizniak 2013-11-22 00:02:33
Nazwisko szefa MKOL-u powinien znać. A jak juz nie to nie wymieniać kogos sprzed kilkunastu lat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in