12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1205

Hyde Park

tiry na tory :D bu hahah

XxTrakerXx 2011-07-05 17:19:27
http://www.youtube.com/watch?v=BNpy9EdL1ww co o tym myślicie moim zdaniem śmiech na sali D::D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tiry na tory :D bu hahah
mogielica 2011-07-05 21:51:20
Nie no ja jak słyszę hasło „tiry na tory” to sobię myślę jak durna i bezmyślna jest taka osoba ;) Nie wiem jak w waszych wioskach, ale u mnie do zakładu produkcyjnego, czy sklepu nie prowadzą tory!
A druga sprawa to każdy piszę że tiry niszą drogi, że to że siamto… ale do cholerki przecież płacą ciężką kasę to chyba mają prawo jeździć? Co nie? (podatek drogowy w paliwie, podatek w gminie, winiety, teraz e-myto).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tiry na tory :D bu hahah
Sniper 2011-07-06 00:30:09
Przemyślenia mam podobne
Aczkolwiek te hasła gloszą dzieciaki, które jeszcze chłodnicy w ciężarówce nie przerosły więc byłbym spokojny.
Małe mamy bezrobocie żeby jeszcze tysiące kierowców pracy pozbawić? O infrastrukturze i w ogóle kolei nie wspominając.

A pajacom krzyczącym "tiry na tory" proponuję krzyczeć "pociągi na tory" bo to punkt wyjscia raczej i adekwatne do tego kraju.

Pozdrawiam trzeźwo myślących.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tiry na tory :D bu hahah
xTm 2011-07-06 10:15:19
Zgadzam sie z Wami. Weźcie pod uwage to ile firm transportowych działa w naszym regionie. Gdyby jakiś mądry serio wprowadził w życie ten pomysł, to bezrobocie skoczyłoby o jakieś 15% w góre. A poza tym tak jak napisała Mogielica z tego w dużej mierze utrzymuje się funkcjonowanie gmin, czy powiatów. Bez tych podatków dziura budżetowa byłaby nie do ogarnięcia. Poszukajcie w internecie ile wpływów ma państwo z podatków drogowych. Tylko część z ogromnej sumy wpływa na utrzymanie dróg i rzeczy z tym związanych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tiry na tory :D bu hahah
ianmahoney 2011-07-06 11:36:00
oj tam sie uczepiliście. jedną rzecz mądrze powiedział. Tiry jadące tranzytem przez Polskę wsadzic na lawetę i przewieźć koleją, bo naprawdę z tranzytu to my jako kraj to niewiele mamy (wspomniany podatek drogowy, czy akcyza z paliwa. nikt roboty nie straci bo nie przewozisz naczepy tylko całego TIRa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tiry na tory :D bu hahah
mogielica 2011-07-06 14:03:24
Jeżeli chodzi o tranzyt „tir-ów” za wschodniej granicy to zgadzam się w 100%!!! Ruskich, Litwinów, Białorusinów jeżdżących np. do Niemiec lądować na pociąg i strzała!!!
Jeżeli mają np. punkt docelowy w PL to takie rozwiązanie mija się z celem z oczywistych przyczyn.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tiry na tory :D bu hahah
Sniper 2011-07-06 14:13:15
Żeby to wcielić w życie potrzeba infrastrukturę kolejową i pociągi z prawdziwego zdarzenia więc "tiry na tory" w jakimkolwiek wydaniu wsadźcie sobie pomiędzy bajki. I nie używajcie argumentu, że w Polsce mamy najdłuzszą sieć kolejową w Europie tylko zerknijcie na stan tejże sieci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in