7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

Tip-Top

kasiulka 2010-02-14 13:15:30
CO MYŚLICIE O SIECIACH SKLEPU TYPU TIP-TOP I O JEGO WŁAŚCICIELU ANDRZEJU B.?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tip-Top
miro 2010-02-14 13:45:37
A co myślicie o autorce wątku KASIULCE? Widać,że zima i wszystkim się nudzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tip-Top
AwM 2010-02-14 13:47:35
Nazwy tematu też nie dało się pisać z caps-lockiem? Jeśli chodzi o mnie, nie mam nic do zarzucenia tej sieci. Trochę dziwne i ogólnikowe pytanie moim zdaniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tip-Top
konto usunięte 2010-02-14 18:19:11
Właściwie to nic nie mam do sieci sklepów, widac że facet startował od zera, przecież kilkanaście lat temu jedził starym żukiem, później założył hurtownię i krok po kroku dochodzi do biznesu. Nie można facetowi powiedziec, że wchodzi w układy z władzami, że im kadzi i spoufala, by coś z tego miec itp. To o ile się nie mylę jest właścicielem limanowskiego komina, który teraz zaczyna drażnic limanowską władzę. Czy aby to przypadek, że władza dostrzegła teraz ów problem. Chyba im zaszedł za skórę i chcą się d niego dobrac. Nie tędy droga panowie zajmijcie się swoimi sprawami chocby drogą przez mękę(Młynne)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tip-Top
ben33 2010-02-14 21:16:52
Kasiulka znajdź sobie jakieś hobby, bo widać że zbyt dużo na głowie to Ty nie masz.Wyrabiaj sobie sama zdanie na czyjś temat a nie wrzucaj na forum tematu który może komuś w jakiś sposób zaszkodzić.Kto z nas chciałby aby oficjalnie wypowiadano się na jego temat na forum które czyta tak wiele osób.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tip-Top
konto usunięte 2010-02-14 21:31:27
no dowlacie jeszcze...!! poprostu zapytala . a z tego co wiem to ten pan to szemrana postac i wielkiej miary oszukaniec !!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tip-Top
stokoni 2010-02-14 22:28:30
Sieć sklepów przynosi zyski,przez co jej właściciel staje się osobą bardziej atrakcyjną dla płci przeciwnej niż jest w istocie. Czy pytanie w temacie nie powinno brzmieć:jak zdobyć......itd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tip-Top
limka 2010-02-15 11:04:55
ponoć wyzyskuje bardzo pracowników
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tip-Top
emil 2010-02-15 15:51:42
no a jakie to ma znaczenie kto co mysli o P.Andrzeju czy jego sklepach? sklepy jak sklepy a kolo jak kazdy ma wady i zalety...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tip-Top
konto usunięte 2010-02-18 18:34:29
pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in