Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

technikum w limanowej

paulina2 2010-06-26 18:17:12
może znacie jakieś technikum w limanowej? jeśli tak to proszę napiszcie jakie i najlepiej gdzie albo stronę internetową
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
konto usunięte 2010-06-26 19:59:23 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
ag1234 2010-06-26 20:34:36
polecam EKONOM... kończyłam Technikum Ekonomiczne... było ponadto jeszcze Handlowe i hotelarskie... teraz nie wiem jakie obecnie sa..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
isiek 2010-06-26 22:16:38
budowlane w ekonomie :D jest najlepsze xd
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
Szyderca 2010-06-26 22:31:36
@isiek a co po tym można robić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
loleklima 2010-06-26 22:33:40
rowy kopać....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
borek 2010-06-27 12:05:40
paulinko niedawno pisałaś na forum,gdzie najlepsze byłoby liceum w Limanowej;bo masz średnią ocen 5,4.Czy pamiętasz co Ci wtedy odpisałem??Widzę że spadasz w technikum,czyżby już znajomości się skończyły?? obawiasz się że już o takie oceny będzie trudno?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
Szyderca 2010-06-27 15:57:05
Borek zostaw jej oceny w świętym spokoju i zajmij się swoją ortografią.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
konto usunięte 2010-06-27 19:37:53
Ja ci polecam Ekonomik jest tam super.Sam wiem bo tam chodziłem do szkoły:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
mogielica 2010-06-27 20:06:03
borek – matołku w technikum trzeba się więcej uczyć niż w jakimkolwiek liceum! A po jego skończeniu o ile będzie ci się chciało uczyć, będziesz posiadał znacznie większą wiedzę! W technikum zdajesz maturę i idziesz na studia, np. związane z ekonomią i jest ci łatwiej (jeżeli skończysz technikum ekonomiczne). Do liceum chodzą leniuchy…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
Szyderca 2010-06-27 20:25:43
Mogielica, ale piszesz głupoty. Prawda jest taka, że 95% ludzi z technikum kończy naukę na tym właśnie poziomie. I jest to niestety spowodowane słabą maturą. Myślisz o porządnych studiach? Liceum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
Mary27 2010-06-27 21:11:34
Porównując technikum i liceum to w technikum jest duuużo więcej nauki ze względu na przedmioty zawodowe. Oni zdają nie tylko maturę ale też egzamin zawodowy. Dlatego do technikum powinny iść osoby zdolne i pracowite a zazwyczaj idą przeciwieństwa....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
konto usunięte 2010-06-27 21:27:31
jak o technikum chodzi, to w Ekonomie(nie mylić z Ekonomikiem czy jak to się tam nazywa) są takie technika jak: hotelarskie, budowlane(nawet dwie równoległe klasy czasem robią), gastronomiczne, handlowe i ekonomiczne chyba że od tego roku zrobią jeszcze jakieś, a w Ekonomiku to jest jeszcze jakieś logistyczne chyba ale szczerze mówiąc nie wiem ile ten Ekonomik jest warty, bo z nazwy to trochę podróbka Ekonoma ale nie wiem bo tam nie chodziłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
aaggaazz 2010-06-29 09:37:20
W ekonomie kiedyś był poziom, nie wiem jak teraz bo z tego co wiem to kadra się zmieniła. Wszystko zalezy od chęci i od... klasy :) w naszej był wysoki poziom (zwłaszcza na rajdach, he he :)))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
RAS 2010-06-29 15:39:02
W Ekonomiku (nie mylić z Ekonomem) są trzy technika: budowlane, ekonomiczne i logistyki. Co do szkoły to wiem, że szkoła z dnia na dzień odnosi więcej sukcesów. Choćby 9. miejsce na olimpiadzie centralnej z logistyki czy 6 miejsce w finale konkursu ekonomicznego PWSZ w Nowym Sączu. Z resztą fakty mówią same za siebie - zaczynali 6 lat temu od 60 ludzi - obecnie mają już ponad 600 dziennych. Ekonom też jest fajny - polecam zatem obydwie szkoły.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
mala16 2012-03-13 19:16:47
czy orientujecie się może gdzie otwarto nowy profil tz. technik geodeta?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
xTm 2012-03-13 20:57:24
na stronie Ekonoma macie opisane wszystkie typy szkol http://www.zsnr1.limanowa.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
RAS 2012-03-14 08:02:43
Oferta Zespołu Szkół Tischnera tutaj: http://tischner.limanowa.edu.pl/index.php/rekrutacja/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: technikum w limanowej
piotr2626 2012-03-14 08:43:41
Wszystkim, którzy zastanawiają się na wyborem szkoły średniej proponuje przejrzeć sobie kilka stron z ofertami pracy. Jak można zobaczyć jest ogromne zapotrzebowanie, na pracowników budowlanych i gastronomii, handlowców, kierowców, pracowników logistyki (w tych dziedzinach można skończyć technikum i jest szansa na pracę, a zawsze można się dokształcać przez zaoczne studia. Rynek pracy w Polsce w 2011 roku potrzebował również programistów, grafików komputerowych, inżynierów produkcji, konstruktorów, menadżerów (tutaj proponowałbym skończyć przyzwoite liceum i wybrać się na DZIENNE studia). Pamiętajcie, że nie zawsze perspektywy które roztacza dyrekcja danej szkoły mają pokrycie w rzeczywistości, ponieważ niż demograficzny zmusza do szukania uczniów. mam tez sugestie do administratora tej strony: może warto by było pozbierać informacje o szkołach średnich w limanowej, porozmawiać z dyrektorami, uczniami oraz z którymś z doradców zawodowych w PUP. Myślę, że wybór szkoły to ważna kwestia i warto poświęcić jej uwagę.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in