12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

TEATR W LIMANOWEJ

konto usunięte 2010-02-28 18:35:41
Czemu w Limanowej nie ma teatru ani porzadnego kina CZEMU ... UM LIMANOWA NIE CHCE TEGO ?????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TEATR W LIMANOWEJ
adzik 2010-02-28 22:15:12
Popieram, przydałby się w naszym mieście powiatowym taki kompleks rozrywkowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TEATR W LIMANOWEJ
mb3 2010-03-01 01:27:52
Tak, tak, po to żeby miasto musiało do niego dopłacać... Myślicie, że w Limanowej ludzie będą chodzić na spektakle teatralne??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TEATR W LIMANOWEJ
aaggaazz 2010-03-01 08:20:38
do teatru może nie ale do kina owszem. Bo obecnie jak pomyśle o kinie w Limanowej to mi słabo. Wolę jechać do Krk
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TEATR W LIMANOWEJ
darek05l 2010-03-03 11:05:16
aaggaazz a byłaś kiedyś w limanowskim kinie?? czy tylko tak mówisz? Ja byłem kilka dni temu i w cale nie było tak źle. A i tak niedługo powinno być jeszcze lepiej:) Codo teatru, to taki profesjonalny z zawodowymi aktorami raczej (na pewno) odpada. Jest grupa, która czasem występuje (podobno całkiem nie źle). Można też czasami zapraszać kogoś z dalszej okolicy. Tylko zainteresowanie - jak było widać ostatnio - jest raczej małe, nawet jak na Limanową.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: TEATR W LIMANOWEJ
aaggaazz 2010-03-03 11:18:01
darek05l byłam rok temu. Duże opóźnienie o wyświetlanie filmów, normalnie w Krk np 1 marca premiera a w L-wej przy dobrych wiatrach na początku kwietnia. Bilety z czasów PRL-u, wc płatne, jeśli jest wesele koni zamknięte. Więc ja wolę jechać do Krk
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in