Baner
14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

tajemniczy facet

ciekawylwa 2011-03-04 12:30:30
wie moze ktos skad jest facet chodzacy calymi dniami po Limanowej probujacy oszukac ludzi na sposob "zesputego samochodu" i pozyczenia pieniedzy na busa :)to juz zaczyna byc denerwujace dla co poniektorych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tajemniczy facet
cheffos 2011-03-04 12:36:57
Podobno z Zamieścia. Chociaż mnie osobiście mówił, że jest z Mordarki. Natomiast tydzień później twierdził, że mieszka w Mszanie Górnej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tajemniczy facet
konto usunięte 2011-03-04 13:06:33
Mi mówił, że jest z Mordaki, chciał pożyczyć na busa bo właśnie wyszedł ze szpitala, a drugim razem, że zgubił kartę bankomatową:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tajemniczy facet
pedrus3 2011-03-04 13:13:55
Mi mówił, że popił z kolegami z pracy i musi do sacza dojechać do domu i chciał na busa. Ja mu powiedziałem że już jest znany w limanowej i piszą o nim w mediach więc mnie nie nabierze. Dziwne jest to że ten kościu nie jest nigdy pijany więc przypuszczam że zbiera poprostu na życie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tajemniczy facet
konto usunięte 2011-03-04 14:05:47
o ja też go spotkałem... kręci sie koło busów limanowa-kraków... najpierw chciał złotówke na busa że niby popił i nie ma jak wrócić do domu a potem pyta sie mnie: "palisz?" ja mu mówie: " tak, to obstaw" a on do mnie że bym ja mu dał fajke... hEhE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tajemniczy facet
konto usunięte 2011-03-04 15:41:59
Ja też spotkałem tego gościa, kręcił coś właśnie o zepsutym samochodzie i że potrzebuje na busa żeby do mechanika jechać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tajemniczy facet
cyceron1 2011-03-04 15:42:37
osobiscie sam mialem z nim stycznosc :) najpierw w deszczowy dzien zepsul mu sie samochod i pytal gdzie odjezdzaja busy do mordarki dolnej a pozniej czy bym mu nie pozyczyl bo ma karte do bankomatu ale nie ma tu jego banku i bierze mu 15 zł prowizji. Natomiast drugim razem pytal o busy do myslenic no to mu powiedzialem gdzie odjezdzaja a on czy bym mu papierosa nie dal oczywiscie powiedzialem ze nie widzac pelna reklamowke browarow w jego rece... natomiast dala mu jakas inna kobieta i pytal ja o busa do myslenic pech chcial ze akurat podjechal wspomniany bus ... figurant nie chcial wyjsc na idiote i wsiadl do tego busa ale po 2 minuta wysiadl biorac pieniadze od kierowcy i poszedl sobie... . Z takimi trzeba twardo nie i koniec .... bo sie tak nauczy i bedzie wykorzystywal ludzka naiwnosc...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: tajemniczy facet
crusader 2011-03-04 16:30:25
moze on jest z Ket i tak sie z portalem szukaja wzajemnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in