Baner
21°   dziś 21°   jutro
Piątek, 03 maja Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina
1994

Tematy archiwalne

SZUKAM SZKOŁY PONAD GIMNAZJALNEJ

paulina2 2010-05-03 14:00:30
Moglibyście mi coś polecić bo nie wiem co wybrać i gdzie mnie przyjmą moja średnia ocen to 4.5 myślę o jakimś liceum albo technikum najbardziej mnie interesuje matematyka mam 5.Proszę pomużcie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM SZKOŁY PONAD GIMNAZJALNEJ
konto usunięte 2010-05-03 14:18:15
Jak chcesz potem iść na studia to idź do liceum,bo technikum jest czasem straconym. A moje zdanie popieram swoim doświadczeniem. I nie ma znaczenia jakie LO skończysz tylko z jakim wynikiem tj maturą:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM SZKOŁY PONAD GIMNAZJALNEJ
paulina2 2010-05-03 14:30:06
dzięki pis
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM SZKOŁY PONAD GIMNAZJALNEJ
kalejdoskop 2010-05-03 17:44:12
To jakiś żart? Patrząc na tzw. ortografię polecam szkołę podstawową. Wybacz paulina2, ale to dość kiepski dowcip.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM SZKOŁY PONAD GIMNAZJALNEJ
adzik 2010-05-03 23:43:38
Oj, kalejdoskop, czepiasz się. Nie myli się ten, kto nic nie robi. A co do pytania głównego, to polecam liceum (dla dobra wszystkich nie mówię które).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM SZKOŁY PONAD GIMNAZJALNEJ
aaggaazz 2010-05-04 19:39:34
jeśli nie wiesz jeszcze na jakie studia chcesz iść i co robić w przyszłości to idź do liceum. Mi się wydaje, że odpowiednio wynrana szkoła pomaga na studiach. Przynajmniej na początku - wtedy kiedy jest najtrudniej. Skończyłam technikum i poszłam na studia w takim kierunku i na studiach z przedmiotów zawodowych luzzz :) dużo w sumie zależy od nauczycieli w średniej. Ja miałam wymagających i klasę ambitną więc sporo się nauczyłam i ta wiedza przydała się na studiach :) Ale jeśli jeszcze nie wiesz na jakie studia chcesz iść to idź do liceum bo w technikum stracisz rok
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SZUKAM SZKOŁY PONAD GIMNAZJALNEJ
dobrobyt 2010-05-05 21:34:51
Kogo Ty jesteś córką,że masz średnią ocen 4,5 a słowo;pomużcie piszesz przez;u;otwarte.Kto Cię uczył j.polskiego?Słowo;pomóżcie odmienia się przez słowo;pomocy,czyli pisze się przez;ó;
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in