Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4271

Porady

Szukam stroiciela do pianina

Cheetaiean 2014-07-04 17:33:52
W domu rodzinnym mam stare pianino, które koniecznie potrzebuje strojenia (nie było strojone od kilkunastu lat). Jestem tu na wakacjach więc nie znam stroicieli w Limanowej. Byłbym wdzięczny gdybym dostał telefony/e-maile/jakiś kontakt z stroicielem pianin w Limanowie lub w okolicy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam stroiciela do pianina
hail 2014-07-06 01:28:46
Obawiam się, że w tym rejonach ciężko będzie o taką osobę. Może za pośrednictwem szkoły muzycznej uda się kogoś takiego znaleźć?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam stroiciela do pianina
Cheetaiean 2014-07-08 12:26:12
Dziękuję za radę. Spróbuję :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam stroiciela do pianina
instrumental 2014-11-02 00:18:28
Strojenie Pianin i Fortepianów Remonty Przeglądy Serwis

http://olx.pl/oferta/strojenie-pianin-i-fortepianow-malopolska-CID619-ID2szxN.html https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam stroiciela do pianina
bagyu 2017-05-10 15:58:21
Jeżeli sprawa jeszcze aktualna to proszę skontaktować się z Panem Witoldem Zagożdżonem, wiem, że jeździ po Polsce i bywa też w tych rejonach, jego strona to stroiciel.warszawa.jupe24.pl lub stroiciel.jupe.pl co do ceny idzie się dogadać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam stroiciela do pianina
pinkfloyd 2017-05-10 21:38:49
Bardzo dobry stroiciel fortepianów to właściciel firmy Piano Rolf,a zarazem główny flecista solowy w filharmonii rzeszowskiej.Wejdź sobie na stronę www.pianina.rzeszow.pl
Ja zakupiłem tam nowe pianino-Ritmuller 5lat temu i właściciel-super gość-przyjeżdża tu na miejsce co 2 lata i przegląda cały instrument i stroi,a dba o niego ,jakby nadal był jego własnością.Wejdź na tę stronę i zadzwoń-to jest bardzo słynny muzyk-a przyjeżdża w te tereny,bo mu się bardzo tu podoba i koszt takiego fachowego strojenia to ok.200,- z dojazdem./nadmieniam,że gość ma tzw. słuch doskonały-nie używa żadnych stroików dźwiękowych.Szczerze polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in