Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
2168

Wydarzenia

Szukam ortodonty w Limanowej lub Mszanie D.

konto usunięte 2013-12-20 18:04:38
Witam dentysta mojego dziecka kazał mi iść z nim do ortodonty, proszę bardzo o rady gdzie jest jaki dobry ortodonta, może być prywatnie ale najlepiej by było na NFZ. Z góry dziękuje za rady :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam ortodonty w Limanowej lub Mszanie D.
maja36 2013-12-20 18:25:10
Jeśli chcesz na NFZ polecam szpital w Krakowie na Wrocławskiej niedaleko dworca nr telefonu do rejestracji 012 6308300
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam ortodonty w Limanowej lub Mszanie D.
konto usunięte 2013-12-20 19:53:19
A ta doktorka (zapomniałem nazwiska) co mieszka przy skrzyżowaniu Piłsudskiego z Kopernika i Jana Pawła II? U siebie w domu ma też prywatny gabinet. Pamiętam, że wieki temu przyjmowała też w limanowskim szpitali na NFZ.
A jeśli chodzi o Mszanę to chyba tylko w OSMEDZIE mają ortodontę. Ale na pewno jest płatny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam ortodonty w Limanowej lub Mszanie D.
gosia39 2013-12-20 20:30:24
Polecam ortodontkę w Lubniu ,bardzo mądra lekarka i z dużym doswiadczeniem.Jest to gabinet prywatny wizyta kosztuje 50zł.Jesli będziesz zainteresowana podam numer.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam ortodonty w Limanowej lub Mszanie D.
KAS 2013-12-20 23:39:22
w Mszanie w osmedzie jest ortodonta na NFZ nie prywatny za to na przeciw biedronki przy skrzyżowaniu na Rabkę gidze jest prywatny gabinet i tam też jest ortodonta płatny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam ortodonty w Limanowej lub Mszanie D.
konto usunięte 2013-12-23 18:45:51
Lekarz Bębenek jest bardzo dobrym specjalistą, mieszka w Laskowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in