10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Szukam najlepszego okulisty

konto usunięte 2016-02-18 22:57:56
Macie swoich sprawdzonych ekspertów w dziedzinie okulistyki?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego okulisty
Nancja 2016-02-20 09:10:24
Polecam Pania doktor Broda z Gorlic.
Dobre podejscie do pacjenta, profesjonalne leczenie i bez zbednych wizyt - szybko i sprawnie. Chyba to jest jej strona: okulistagorlice.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego okulisty
konto usunięte 2016-02-20 09:45:35
3 miesiące temu potrzebowałam okulisty i przeszłam przez czterech specjalistów tej specjalizacji. Każdy powiedział to samo więc nie widzę potrzeby szukania dobrego okulisty. A co do uprzejmości ze strony lekarza do pacjenta . Zmień siebie a poznasz uprzejmość ludzi wobec Ciebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego okulisty
konto usunięte 2016-02-20 14:14:34
Podstawą jest znalezienie najlepszego eksperta w tej dziedzinie. Mogę Ci polecić Panią Krystynę Czechowicz-Janicką - jest najlepsza jeśli chodzi o problemy z oczami. Szybko diagnozuje problemy i zaleca najlepsze leczenie. Pani Krystyna pracuje w Instytucie Oka http://instytutoka.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego okulisty
Arwen 2016-02-20 15:33:22
Polecam Panią Wronę, ale nie tą co ma prywatną przychodnię na Kościuszki, tylko tą naprzeciw szpitala powiatowego w Limanowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego okulisty
J25 2016-02-20 21:41:28
Ja od ponad pół roku plątam sie po okulistach i polecam jechac w Kraków. Ale jeżeli nic złego się nie dzieje to polecam okulistę z Krakowa który przyjmuje obok restauracjii Mekkong
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in