14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji

1qazXSW 2011-06-10 15:25:25
Witam, poradzicie mi jakiegoś sprawdzonego fryzjera/fryzjerkę która fajnie dobierze kolor i dobrze go zrobi, gdyż mam parę nie wiadomo jakich odcieni po ostatniej nieudanej koloryzacji...?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji
princesa 2011-06-10 23:00:51
MOJEJ SIOSTRZE POLECIŁAM INDOLE I BYŁA ZADOWOLONA:) A JEST STRASZNIE WYBREDNA:) MIAŁA TĘCZE KOLORÓW NA GŁOWIE.
DAWNA INDOLA TERAZ CHYBA INACZEJ:) TYLKO Z ZAZNACZENIEM, ŻE DO PANI EWY!! SALON W BLOKACH NA RYNKU, OBOK GŁÓWNEGO PRZYSTANKU BUSÓW.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji
konto usunięte 2011-06-10 23:28:11
indola jest ok
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji
1qazXSW 2011-06-11 15:59:26
Dzięki wielkie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji
piekna3 2011-06-12 10:00:32
polecam salon Extrawagancja w budynku biedronki.Fryzjerem jest facet i super dobiera kolory a do tego ma bardzo dobre kosmetyki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji
1qazXSW 2011-06-15 13:47:20
byłam dziś u tego Pana, ale ma strasznie drogo... boję się, że wydam tyle kasy a gościu mi spieprzy znów... był ktoś u niego może i czy naprawdę warto?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji
ulllaa 2011-06-15 14:45:50
a ja nie bardzo polecam Indolę:( niestety troszkę się popsuło w ostatnim czasie...:( a szkoda:(
natomiast z koloryzacji wykonanej u Pana Czesia w Groszku bardzo jestem zadowolona:) i tam polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji
piekna3 2011-06-15 17:54:40
1qazXSW ma może i drozej niz w innych salonach ale dlatego ze pracuje na bardzo dobrych kosmetykach ja osobiscie wykonywałam u tego pana (Extrawagancja) dekoloryzacje z czarnych i robilam rude i super zero zniszczonych włosów a kolor wychodzi tak jak na palecie a nie ze jakies zółte czy cos i co wazne kolor długo sie trzyma takze bardzo polecam lepiej raz na jakis czas wiecej zaplacic a miec pewnosc ze włosy nie beda zniszczone.polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji
marzenia 2011-06-16 09:26:22
CZesio jest super umie doradzic i zrobic tak ze taki sam kolor wyjdzie na wlosach co jest na palecie..POZDROWIONKA:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam najlepszego fryzjera do koloryzacji
owca 2011-06-16 11:50:32
a może Szafir na MBB??? Ja zawsze jestem zadowolona z fryzury i koloru - zawsze świetnie dobrany:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in