14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.

konto usunięte 2012-03-28 16:12:59
Jak w temacie poznam mlode kreatywne osoby ktore maja fajne pomysly na biznes a nie maja pracy tak jak ja,moze wspolnie cos wymyslimy;)piszcie na pw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-28 16:46:27
"osoby ktore maja fajne pomysly na biznes a nie maja pracy tak jak ja" ciekawe jaki ty masz pomysł ;-], wymyśleć to jedno a wkład finansowy to drugie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-28 16:53:06
sznycel spoko,tylko w grupie predzej cos wymyslimy nawet jesli chodzi o kase,probuje cos robic,moze akurat znajdzie sie tu jakis geniusz ktory pomoze:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-28 20:53:09
geniusze zazwyczaj nie sa bezrobotni:) Ale powodzenia zycze..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
DZERSEJKA 2012-03-28 21:42:12
A może by!!! AGENCYJKE założył? Panie miały by prace!!!! a Panowie no też by się przy Paniach napracowały,.:)))):-):-) NO I WKŁADU FINANSOWEGO NIE TRZEBA. co ty na to Elektronik?:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-29 11:10:51
kutweif to moze jakies nie bezrobotny geniusz cos pomoze;)cos doradzi jak zaczac,moze ma jakies pomysly,rady;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
crusader 2012-03-29 12:26:22
musicie wybudowac sklep, jest luka w tym interesie w Limanowej. Tylko duzy, najlepiej konkurencja dla Tesco. Elektronik bedzie murowal, sznycel nosil cegly, kutweif przy betoniarce, dzersejka.. do burdelu. Z wdziecznosci za ciekawy pomysl przeslijcie mi 1000zl na konto w mbanku.:https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-29 12:40:11
a Crusader będzie na wejściu na czworaka robił za pucybuta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-29 13:30:05
aki mam zjechany humor dzisiaj to @crusader i @sznycel poprawiliscie mi go skutecznie. 100/10.
@Elektronik masz racje.
Pomyslu na biznes nie mam , moge wniesc wklad finansowy, pod warunkiem, ze bede szefowa.:D;):P:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
mari 2012-03-29 15:55:12
No dobra to Wam powiem, bo i tak tego nie zrobię z braku kasy.
Jakiś czas temu wkurzałam się, że nie mogę nigdzie w centrum Limanowej kupić o 8 rano sobie kawy na wynos- takiej wiecie, w plastikowym kubku za max 2 zł. Takie kawy są na każdej stacji benzynowej. Nie ma także możliwości zjedzenia szybkiego śniadania czy obiadu. Wszędzie bułki, frytki, hot-dogi i zapiekanki. Gdybym miała kasę do otworzyłabym taki punkt gastronomiczny z szybkimi posiłkami (jajecznice, omlety, zupy i inne dania obiadowe domowej roboty) z kawą/ herbatą/ czekoladą i jakimś ciastkiem. Chodzi o taki dawny "bar mleczny" z możliwie zdrowym i niedrogim jedzeniem. Jakby ktoś dysponował kasą to ja chętnie wejdę do spółki z wykonawstwem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-29 16:24:24
@mari pomysl moze dobry, ale kawa za 2 zl, to juz troche przesada:D Toz to siki Weroniki!:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-29 17:02:15
crusader widze ze dobry humor cie nie opuszcza;)widocznie zyje ci sie calkiem niezle;)swietnie.kutweif no jasne mozesz byc Pania Kierowniczka,oczywiscie taka wyrozumiala;)Nie ma problemu;)hehe Mari dobry pomysl,o wlasnie takie pomysly mi chodzi,moze jednak ktos ze mna powspolpracuje i cos wymyslimy?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-29 17:03:29
DZERSEJKA a jesli chodzi o twoj pomysl,to chetnie,bedziesz pierwsza pracownica;)nie ma problemu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
mari 2012-03-29 17:03:31
kutweit, wybierz się poza Limanową od czasu do czasu i zobacz, że w Krakowie 1,5 zł kosztuje kawa z dystrybutora a o dystrybutor mi też chodzi.
Jakoś w Limanowej i okolicy ludzie wychodzą z założenia, że jak już cokolwiek robią to od razu muszą dużo zarobić a kawa za 2 zł to siki. 1 kg dobrej kawy kosztuje 70-90 zł i wystarczy na zrobienie ok 150 kaw. Do tego Ekspres za ok 3 tys i kilkanaście dobrych kaw dziennie tym zrobisz. Za 150 kaw po 2 zł dostaniesz 300 zł. To chyba wystarczająca marża? Napoje z dystrybutora prawdopodobnie będą tańsze. Drugi problem w Limanowej to pojęcie dobrej kawy- Lavazza, Sagafredo itp a to w rzeczywistości podłe kawy i na dodatek te w sklepach kolorowo zapakowane to stare zmiotki. W Limanowej nie serwują dobrej kawy nawet po 5 zł za 1 malutką filiżankę. I właśnie o to chodzi żeby dać to czego tu nie ma- dobrą niedrogą kawę, wartościowe jedzenie (nie zapiekanki, pizze, frytki itd). Szczegóły mogłabym podać poważnie zainteresowanym osobom, które nie od razu chcą zarobić miesięcznie 3 tys na rękę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
saleen22 2012-03-29 19:00:39
@mari,,,,Mysle ze masz dobry pomysl i zycze powodzenia w innych jak ten sie nie uda,,,widac ze masz smykalke do dobrych interesow,,i jeszcze raz zycze Ci powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-29 21:09:40
@mari nie stresuj sie, przeciez ja tak pol zartem pol serio:) Obliczalas juz jakie bylyby koszty rozkrecenia takiego biznesu, lokalizacja itp?:P:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
mari 2012-03-30 10:47:47
Koszty są potężne. Każdy wie ile kosztuje dobry piekarnik, duża kuchnia gazowa, lodówka, zamrażarka, zmywarka, okap, porządne garnki, patelnie, noże itd.... I nie chodzi tu o garnek na promocji w Tesco z blaszką na dnie za 24 zł tylko o porządny z grubym dnem za ok 60 zł (3 litrowy). Do tego meble, wentylacja, dostosowanie do wymagań sanepid- myślę, że 50 tys nie wystarczy. A trzeba jeszcze wyposażyć salę sprzedaży no i zostawić sobie ok 3-8 tys miesięcznie rezerwy na początkowy- być może słaby okres. Oczywiście reklama też przydałaby się- to pewnie ok. 5 tys na początek i jakieś 300 zł miesięcznie przez pierwsze pół roku. Liczyć dalej? Lokalizacja... gdzie ma być żeby były przychody tego na forum nie powiem. Na chwilę obecną w tym rejonie nie ma wolnych nadających się na "bar" lokali. Tak samo nie podam co jeszcze powinno być oferowane w "barze" żeby mieć stałych klientów- na pewno nie byłaby to kawa rozpuszczalna czy barszcz czerwony Winiary... ani pszenny chlebuś z rejonowej z Delmą i pasztetem Dudy. Tego by tam nie miało prawa być.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
konto usunięte 2012-03-30 12:07:44
Widze ze temat sie rozkrecil;)to dobrze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam mlodych kreatywnych osob,ktore nie maja pracy.
HiKrush 2012-03-30 19:24:51
Za poproszę mogę Wam powiedzieć, jak pozyskać do 300tys złotych bezzwrotnego kapitału i sporo ulg, w tym także brak składek ZUS. Jakbyście byli zainteresowani, to zapraszam na priv.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in