Niedziela, 08 grudnia
Maria, Światozar, Klemens, Makary, Romaryk, Delfina
4095

Porady

szukam kierowcy

Witam
Szukam namiarów na pewnego przewoźnika który podwiózł by mnie do Krakowa za małe pieniadze z okolic limanowej.
RE: szukam kierowcy
za male pieniadze tzn za ile. przeciez jest firma max bus np
Według @wopit maxbus nie jest pewnym przewoznikiem no i nie tanim
Wyjdź na drogę i łap "stopa".
nie chodzi mi 0 busa tylko o wynajęcie że tak powiem indywidualne i o podwózke pod adres który podam, bo max bus nie podwiezie mnie pod adres ktory bym chciał a z bagazami chodzic po krakowie odpada. Jezeli chodzi o cene to oczywiscie załozmy do 50 zł
Realne ceny zaczynają się od 200 zł. w górę.
To masz problem, bo żaden taryfiarz nie zawiezie pasażera do Krakowa za 50 zł. Zapomnij :) Nie lepiej już pojechać tym Maxbusem do Krakowa a tam wsiąść w taxi i pojechać pod ten adres? W pobliżu Galerii masz postoje taksówek.
@lg1:

Z pewnością o wiele lepszymi przewoźnikami są twoje ukochane Gawrony i Teleszroty, które chowają się przed ITD :D
w które miejsce chcesz dokładnie ten kurs?? bo może ktoś jechać do Krakowa w swoim interesie a ma wolne miejsce i chętnie dorobi coś na trasie
Nie rób se jaj, ktoś na paliwo wyda 60 zł. żeby ciebie zawieźć za 50 zł.
Zadzwoń po taxi , wezmą Cię spod domu, zawiozą na przystanek Maxbusa, wysiądziesz pod Galerią w Krakowie, zawołasz taxiarza i po problemie i zapewne zapłacisz mniej niż proponowane 50 zł. Nie zawracaj głowy, komuś, kto z tego Krakowa musiałby jeszcze do Limanowej wrócić...
Oczywiście.
@wopit idz lepiej ns busa i nie wymyślaj.
Wcześniej zaproponowałem dokładnie to samo, co Sweet Focia ;)
Nie ma sensu angażować w to innych osób. Wszystkie busy mają bagażniki, więc nie ma problemu z załadowaniem, a mniejsze bagaże kierowcy pozwalają zabierać ze sobą do środka.

Natomiast jeśli aż tak bardzo cenisz sobie wygodę, to możesz poszukać na FB, G+ czy innych społecznościowych. Tam są te profile Spotted, ogłoszenia czy Mszana/Nowy Sącz/Gorlice w Krakowie itd. Tam ludzie umawiają się na wspólne przejazdy. Napisz, może ktoś ma wolne miejsce.
Polecam serwis blablacar.pl tam właśnie można się umówić z kimś wcześniej, by się z nim zabrać za niewielkie pieniądze. :)
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in