10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Szukam fachowca od elektroniki samochodowej

partyjka 2011-03-28 08:53:46
Witam,
kogo polecicie z fachowców zajmujących się elektroniką samochodową?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
smo 2011-03-28 09:17:51
Za Gdowem po prawej stronie w stronę krk. Zaraz przy drodze stoi pełno aut, nazwiska nie pamiętam ale lepszego nie ma w okolicy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
djdeejay 2011-03-28 12:37:52
Z centralnym zamkiem, alarmem i takimi głupimi drobiazgami potrafi sprawnie zrobić, czy raczej takimi rzeczami się nie bawi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
gargamelek 2011-03-28 13:16:06
Polecam Pana Hobota przy drosze na Jurków http://www.hobotserwis.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
gargamelek 2011-03-28 13:16:43
Sorki miało być *"DRODZE" :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
asd 2011-03-28 17:04:54
polecam limanowa koło silli ślazy nie ma lepszego:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
asd 2011-03-28 17:05:53
ślazyk pomyliłam nazwe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
konto usunięte 2011-03-31 11:45:31
Wszystko tylko nie Ślazyk. Oni wiedzą jak zepsuć a naprawic to nie ma pana i jeszcze zapłacic trzeba ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
miminek 2011-03-31 13:04:14
Panią Ślazyk z ul.krakowskiej omijałbym bardzo szerokim łukiem nie dawno oddałem samochód tylko do sprawdzenia, ale szanowni mechanicy postanowili niby naprawić coś co nie było uszkodzone, a co najlepsze nie było uzgodnione, zepsuli samochód oddali zepsuty i nawet nie wrócili kasy za cześci które musiałem kupić i sam sobie naprawić, ponieważ pani Lucy (Ślazykowa)nie czuje się odpowiedzialna za zepsucie samochodu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
miminek 2011-03-31 13:08:53
Ja polecam pana Skorupę, czasami długo robi, ale umie sobie poradzić nie tak jak reszta pseudo elektryków, którzy nawet z samochodem nie potrafią sie połączyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
smo 2011-03-31 14:27:55
Jak chcesz mieć coś z elektryką zrobione raz porządnie to tylko Gdów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
potworek88 2011-03-31 16:36:44
ja też Ślazyków radze omijać szerokim łukiem. Dałem auto do naprawy to ów mechanicy nie byli wstanie dokręcić półosi... juz tam nigdy nie oddam auta!!:https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
olekzb 2011-04-02 18:48:42
Jasiek Pietrzak Łukowica
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
12lp 2011-04-02 20:16:24
dokladnie ,slazykowi mowimy zdecydowane NIE !!!dopkuki nie przyjmie prawdziwych mechaników.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
Piotr 2011-04-02 21:31:26
Zdecydowanie polecam www.hobotserwis.pl/ Władysław Hobot , Jurków jadac od Lwa po prawej stronie przy drodze, byłem swiadkiem przypadku Skody Fabii nad którą servis w rozkładał ręce że sie nie da ... ze programu nie maja... zaleciali wymianę komputera a najlepiej auta itp .. Pan W.Hobot .... - 50zł diagnoza + naprawa... Zadowolenie - bezcenne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
gargamelek 2011-04-02 23:11:32
A nie mówiłem, że Hobot najlepszy? Mówiłem. A Wy tu pierdu pierdu o Ślazyku :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
MAGNUM 2011-04-03 08:13:55
Ja polecam Sławka Skorupe z Mordarki...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
1234567 2011-04-03 09:01:24
byłem pierwszy raz u Ślazyków i zarazem ostatni.Pani traktuje klientów bardzo "ciekawie", tak jak to bywało w socjaliżmie!!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
isiek 2011-04-03 09:30:36
Tylko Sławek Skotupa z Mordarki zna sie na rzeczy i na pewno nie spartaczy roboty !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
drink555 2011-04-03 09:47:41
Ani pana ślazyka ani pana Hobota nie polecam jeśli nie chcesz mieć kabli w strzepach w całym aucie to nie jesz do Hobotahttps://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
Piotr 2011-04-05 00:28:56
"drink555" no to opowiedziałeś ... P. Slazyk poniżej krytycznej dawno temu z braku wiedzy mechaników (choć czytając komentarze nic sie nie zmieniło ) diagnozowano moje auto,nie mogac sobie poradzić z usterką zaproponowano mi wymiane komputera!!! Oczywiscie nie zrobiłem tego a jeszcze tym samym dniu byłem u Hobota - kilkadziesiąt złotych i cieszyłem się autkiem jak małe dziecko :) Kolejno P. Skorupa dobry w sumie spec bo troche sie zna ale coż u mnie sie spalił :) i to dwa razy zupełnie nie dawno błędna diagnoza i parę stów bym stracił.. i znów P. Hobot interweniował - porada telefoniczna- BEZPŁATNA + WD-40 + papier ścierny + 15 minut pracy , ponownie zadowolenie - BEZCENNE :) a Ty "drink555" nie bądź tajemniczy chyba nie zaproponujesz P. Milana z okolic NS bo parskne śmiechem :D Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
sonny55 2011-04-05 11:37:32
Habot od zawsze był chwalonym, ale moim zdaniem jest bardzo mało delikatny w tym temacie jak zobaczyłem moje auto całkowicie rozkopane wszystkie wiązki wyciągnięte to doznałem szoku:-( i mimo tego problemu nie rozwiązał jak na razie z naszego terenu moge polecić pana W.Wiktorka ul.Mickiewicza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
puma23 2011-11-15 20:28:57
LUDZIE, ALE WY WSZYSCY JESTEŚCIE ŚMIESZNI... JAK WAS TAKK WSZYSKTO BOLI TO NAPRAWIAJCIE SOBIE AUTA SAMI. MOŻE WTEDY WAM KTOŚ DOGODZI. NIE URODZIŁ SIĘ DLA WAS JESZCZE DOBRY MECHANIK ANI ELEKTRYK.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
djdeejay 2011-11-15 22:29:49
I tutaj napiszę że czasami nie macie racji. Bo jeśli twierdzicie, że p. Hobot robi bardzo dobrze, skoro kazdy go chwali, to znaczy że się zna na rzeczy i to że wywala wszystkie kabelki, wiązki to nie odrazu ma oznacać że nie jest delikatny, On poprostu wie co robi i później umie złożyć wszystko do kupy tak jak było :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
mar142 2011-11-16 06:02:53
ślazyk to nieporozumienie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
tmiskowiec 2011-11-16 14:10:59
polecam 511041160
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
konto usunięte 2011-11-16 15:22:47
Polecam Pana Hobota.Pan Skorupa natomiast w moim przypadku nie sprawdził sie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
rafik007 2012-01-13 20:25:02
Temat elektroniki samochodowej test pojęciem bardzo szerokim. Są przypadki z którymi większość mechaników sobie poradzi a są przypadki przy których najlepszy się podda. Jeżeli kogoś szukacie podajcie troszkę więcej objawów żeby można było pomóc. Zarówno p. Hobot jak i p. Skorupa czy p. Wiktorek pomogą w tej dziedzinie, ale każdemu z nich może zdażyć się przypadek że nie dadzą rady a problem może rozwiązac mniej doświadczony mechanik, który w swojej karierze miał podobny przypadek i wiedział od czego zacząć. Dla mnie ważniejsze jest to że w przypadku jak sobie ktoś nie poradzi to się do tego przyzna i skieruje do kogoś kto pomoże a nie wymieni pół samochodu i każe sobie za to zapłacić chociaż problem nie zginął. Życzę wytrwałości i cierpliwości w walce z nieuniknioną elektroniką i prośba nie patrzcie mechanikom na ręce i dajcie im trochę czasu.:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
misiek33 2012-01-13 20:32:24
rafik007- a gdzie ty masz swoj zakład ? bo piszesz jak mechanik 8o8o8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
rafik007 2012-01-13 20:39:09
Nie jestem z tych co robią sobie darmową reklamę na forum. :):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
pawelku 2012-01-18 20:15:46
Witam,

Fajnie że temat cieszy się takim powodzeniem, oraz dobrze go uaktualnić , ale jakby tak popatrzyć na datę pierwszego postu to myślę że patryjka już naprawiła swój samochód i nie potrzebuje już informacji na ten temat.
A co do samego tematu to przewija się on srednio co 2-3 miesiące.
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
dezerter 2012-01-18 21:28:44
tylko nie ślazyk!totalna porażka,gdy raz cos lekko stukało mi w silniku polecili mi wymiane całego silnika na nowy!dobrze ze skonsultowałem z innym mechanikiem bo pieknie by mnie naciagneli, pani L. mowiła jeszcze ze długo nie pojezdze bo silnik zatarty..auto jezdzi juz 2lata od tego czasu bez problemów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
adolff 2012-01-19 00:06:23
sławek skorupa albo paweł jawor z wysokiego. tylko cieżko sie u nich w termin wbić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
adolff 2012-01-19 00:11:16
u ślazyka wymieniałem klocki, i zapomnieli mi nawet płynu hamulcowego wlać, albo odpowietrzyć dobrze o mało do rzeki nie wpadłem. żenada nie mechanicy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
jeden1 2012-01-19 00:24:47
P.Hobot to znakomicie cofa liczniki,a już naprawa to podobnie jak wcześniej sprzęt RTV...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
hehehe 2017-07-19 15:04:03
Szczerze nie polecam. Moja Szczerze nie polecam. Moja sytuacja z firmą hobot rozpoczęła się trzy tygodnie temu. Po 5 telefonie wreszcze udało mi się wręcz wymusić sprawdzenie auta. Sprawdzenie niby maiło być tego samego dnia po dwóch dniach Pan Chobot zadzwonił że nie wie co to ale to grubsza sprawa i zajmie się nią pod koniec tygodnia.
Potem skończyło się odbieranie telefonu przez 1,5 tygodnia. Dziś zdenerwowałem się i dzwoniłem w koło przez pół h. W końcu odebrał informując mnie że czasu niema i dopiero za miesiąc może się za to weźmie. Masakra jaki niesłowny człowiek wg jeszcze zdziwiony co ja chcę od niego. ALE W SUMIE Z TEGO CO SŁYSZAŁEM TO DOBRZE BO WIELU LUDZIOM PODOBNO SPARTOLIŁ SAMOCHÓD ALBO POPROSTU G NIE NAPRAWIŁ TYLKO PRZECIĄGAŁ TERMINY AŻ KLIENCI SAMI ODBIERALI SAMOCHODY
sytuacja z firmą Hobot rozpoczeła się trzy tygodnie temu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Szukam fachowca od elektroniki samochodowej
kb157 2017-08-03 08:45:00
Serwis RTV AGD, zapraszam 511628144
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in